Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

Mrs.Dreamer

Active Member
Szerintem egyesekben semmi megértés nincsen... igen, valóban nem számítottunk erre, de mégis el kell fogadni. Semmiképp nem szabad a kettőt összevonni, lezárjuk hamar ezt és bele kell törődni.. örüljünk hogy volt
Na csak nem elég volt már az éjszakázásból? :P Neked jobb ha gyorsan lefut, mások viszont a normál kiírás szerinti játékra jelentkeztek s azt szeretnék végig csinálni!
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Túl bonyolult, túl sok ember .. szabályszegés teljesen biztos... én ebben nem vagyok benne ....
Az egyszerrekettő esetén kérünk felmentést a multi alól :D Ugyanis vannak többen, akik ott vannak a mr&mrs-en és mennek VB-re is. Ha a verseny karijával megy el gyakorolni, kiesik neki 2-3-4 óra, ami a másik, VB-renem menőnek nem esik ki.
Tehát az ötlet jó, csak had "multizzunk" :) Természetesen a VB-s gyakorló kari nem szedhet anyagot, nem adhat át pénzt, meg amúgy semmilyen köze nem lehet a versenyes karikhoz. Legyenek 2-3 városba, és azokra az erődödharcokra csak ők regelhessenek, a versenyesek ne
 

Törölt tag 18099

Vendég
A verseny miatt minimális segítség sem jó... néhány ember tuti zavarni fogja a helyzetet.. és az pont elég
Nem kell kérni a segítséget senkitől, meg amugy se tenné meg senki. Nekem közöm nincs a ti dolgaitokhoz azon a szerveren, de ha már be lett ígérve a gyakorlás, akkor én élnék a lehetőséggel. Ésszerű megoldás lenne az összeolvadás, mert ha az Old féle vakációt nézzük, akkor sem fogtok gyakorlás után haladni az eseményetekkel a VB miatt, mert rengeteget kell melózni a VB szerveren is.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Nem kell kérni a segítséget senkitől, meg amugy se tenné meg senki. Nekem közöm nincs a ti dolgaitokhoz azon a szerveren, de ha már be lett ígérve a gyakorlás, akkor én élnék a lehetőséggel. Ésszerű megoldás lenne az összeolvadás, mert ha az Old féle vakációt nézzük, akkor sem fogtok gyakorlás után haladni az eseményetekkel a VB miatt, mert rengeteget kell melózni a VB szerveren is.
Úgy gondolod senki nem kérne segítséget ? :D
Lehet neked nincs közöd hozzá, de nekünk is be lett ígérve :) Ha nekünk engedni kell az időnkből, akkor nektek ebből kell engedni, mert ez egy lehetetlen megoldás.
 

Deleted User - 645708

Vendég
Egy olyan ceg amely a jatekosokbol el nem tehetne meg ezt. Ha erne a ‘fizeto kozonseg’ barmit is az inno gamesnek akkor nyitna egy ujabb vasat minden nemzet szamara ahol lehet gyakorolni.

Mivel ahogy irtam - es nem en hangoztattam hanem a v1es es eldos vezetok - ez nem nemzeti erodharc bajnoksag. Csapatok mennek oda akik onalloan szervezodnek. Meg mindig nem ertem hogy miert elveznek ok elsobbseget mint azon jatekosok akik egy kiirt 10 hetes esemenyem vesznek reszt.

Ahogy az se vilagos, hogy mit es miert akarnak gyakorolni.

Az inno soha nem allt professzionalisan a jatekosokhoz. Mindig minden esetben az jott elo hogy csak a rogkoltes szamit. Viszont lassan eljut oda ez az egesz hogy a fizeto jatekosokat is kiirtjatok innen. Pedig ez a jatek sok korosztalban levo es sokfele embernek okozott oromet.
 

Deleted User - 645708

Vendég
Nem kell kérni a segítséget senkitől, meg amugy se tenné meg senki. Nekem közöm nincs a ti dolgaitokhoz azon a szerveren, de ha már be lett ígérve a gyakorlás, akkor én élnék a lehetőséggel. Ésszerű megoldás lenne az összeolvadás, mert ha az Old féle vakációt nézzük, akkor sem fogtok gyakorlás után haladni az eseményetekkel a VB miatt, mert rengeteget kell melózni a VB szerveren is.
Azt se ertem hogy a gyakorlas miert lett beigerve ha nincs ra lehetoseg csak mas jatekosok karara
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Egy olyan ceg amely a jatekosokbol el nem tehetne meg ezt. Ha erne a ‘fizeto kozonseg’ barmit is az inno gamesnek akkor nyitna egy ujabb vasat minden nemzet szamara ahol lehet gyakorolni.

Mivel ahogy irtam - es nem en hangoztattam hanem a v1es es eldos vezetok - ez nem nemzeti erodharc bajnoksag. Csapatok mennek oda akik onalloan szervezodnek. Meg mindig nem ertem hogy miert elveznek ok elsobbseget mint azon jatekosok akik egy kiirt 10 hetes esemenyem vesznek reszt.

Ahogy az se vilagos, hogy mit es miert akarnak gyakorolni.

Az inno soha nem allt professzionalisan a jatekosokhoz. Mindig minden esetben az jott elo hogy csak a rogkoltes szamit. Viszont lassan eljut oda ez az egesz hogy a fizeto jatekosokat is kiirtjatok innen. Pedig ez a jatek sok korosztalban levo es sokfele embernek okozott oromet.
Nem olyanok fognak részt venni a versenyen akik soha nem látták egymást, és nem is olyanok akik teljesen tapasztalatlanok, és szerintem is elsőbbséget élvezne a Speed.. Szóval teljes mértékben egyet értek ezzel...
 

Aston*

Well-Known Member
Egy olyan ceg amely a jatekosokbol el nem tehetne meg ezt. Ha erne a ‘fizeto kozonseg’ barmit is az inno gamesnek akkor nyitna egy ujabb vasat minden nemzet szamara ahol lehet gyakorolni.

Mivel ahogy irtam - es nem en hangoztattam hanem a v1es es eldos vezetok - ez nem nemzeti erodharc bajnoksag. Csapatok mennek oda akik onalloan szervezodnek. Meg mindig nem ertem hogy miert elveznek ok elsobbseget mint azon jatekosok akik egy kiirt 10 hetes esemenyem vesznek reszt.

Ahogy az se vilagos, hogy mit es miert akarnak gyakorolni.

Az inno soha nem allt professzionalisan a jatekosokhoz. Mindig minden esetben az jott elo hogy csak a rogkoltes szamit. Viszont lassan eljut oda ez az egesz hogy a fizeto jatekosokat is kiirtjatok innen. Pedig ez a jatek sok korosztalban levo es sokfele embernek okozott oromet.
VB-n kívül -bármennyire is színvonalasnak tartja valaki a v1-eldo-flo (többet nem merek mondani) harcokat- nincs lehetőség rendesen harcolni, minden harcon elcsúszunk a sok offon, a hanyag "ugysem számít" lépéseken,kiserőd évek óta nem volt, utánanézés nélkül senki meg nem mondaná mit kell csinálni, mivel a "tudjuk merről jönnek" és a "kiállunk toronyba védekezni" taktikák egy ilyen erődharcos versenyen nem működnek :D a cseréket kell gyakorolni és egyáltalán megnézni, hogy mit lehet tenni védőként/támadóként.
 

LDuck

Veteran Member
Csakhogy a VB-n nem magyar csapatok lesznek az ellenfeleink, így a "taktikát" nem lehet gyakorolni. Mivel nem tudod, mi ellen gyakorolsz :) A VB-n az irányítónak abban a pillanatban kell rögtönözni, reagálni a másik lépéseire. Nem csak az előre megírt mondatokat bemásolni, ahogy az itt működik minden este hónapok, vagy inkább évek óta. Kb semmi nem fog úgy működni, ahogy itt megszoktuk, és erre gyakorolni sem lehet.
Az meg, hogy hova látnak, hova nem látnak. Az az erődharcos, aki nem tudja ezt megnézni, az inkább ne is jöjjön ki :)
 

Deleted User - 645708

Vendég
Es azzal hogy adhoc modon leallitgatjatok az esemenyeket es ujra irjatok a szabalyokat pont azt veszitek ki a jatekbol ami az egyik szepsege. Minden taktikazas nelkuli gombnyomogatassa valtoztatjstok hisz minek gondolkodjak elore es epitsek fel egy jol mukodo taktikat ha keresztbe lesz huzva?
 

Deleted User - 645708

Vendég
VB-n kívül -bármennyire is színvonalasnak tartja valaki a v1-eldo-flo (többet nem merek mondani) harcokat- nincs lehetőség rendesen harcolni, minden harcon elcsúszunk a sok offon, a hanyag "ugysem számít" lépéseken,kiserőd évek óta nem volt, utánanézés nélkül senki meg nem mondaná mit kell csinálni, mivel a "tudjuk merről jönnek" és a "kiállunk toronyba védekezni" taktikák egy ilyen erődharcos versenyen nem működnek :D a cseréket kell gyakorolni és egyáltalán megnézni, hogy mit lehet tenni védőként/támadóként.
Csereket gyakorolni? :D
 

Törölt tag 18099

Vendég
Azt se ertem hogy a gyakorlas miert lett beigerve ha nincs ra lehetoseg csak mas jatekosok karara
Hidd el Pas, hogy nem én tehetek az egészről. Nyilván való volt mindenki számára elég régóta fentebb lévő körökben, hogy lesz az IFBC-nek nevezett valami, lesz az új szent patrikos event, meg ez és az ami le fog terhelni mindenkit, és ennek fejében lett megnyitva a ti eseményetek is, amiről pont ti nem tehettek, hanem az információ hiánya. Én csak annyit mondtam, hogy megértelek titeket is, de ha már nekünk is igéretet tettek, akkor mi is szeretnénk valamit belőle látni, de tök mindegy hol. Tudom, hogy mindenkinek van egy taktikája amit végig vinne 10 héten keresztül, nem 8 alatt, ezért kicseszés részetekről a dolog, és hidd el, ez senkit nem fog meghatni abban a körben aki ezt kitalálta, mi meg nem tudunk nektek segíteni. Nem ellenetek vagyok, az lenne a legjobb ha végig csinálhatnátok a dolgokat.

A szervezéssel van a baj röviden, nem azzal, hogy mi most azonnal speedre akarunk menni. Nyilván én csak azért mondtam azt, amit, hogy betartassam vele az ígéretét. Az engem már nem érdekel, hogyan.
 
Fent