Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

Shadow Bandit

Veteran Member
A játék elején azt mondták, hogy kitiltasra kerülnek, azinban már olyan is van aki azóta városba rendeződött.... Szerintem nem lesznek eltávolítva , kell a játékos, mert kevesen vagyunk.
 

Titanilla

Veteran Member
Kedves Feladatkitalálók!

Eddig észre sem vettem, a feladat ezen részét. (Köszi, Old)
Kifejezetten felháborítónak tartom, hogy a játékosokat ilyen dolgokra buzdítjátok, sőt jutalmazzátok!! Alig vagyunk a játékban, muszáj összeugrasztani bennünket? Eddig békésen ökörködtünk a chat-en, kifejezetten baráti hangulat uralkodott, most majd minden szavunkat mérlegelni kell?? Lessünk mindig a hátunk mögé? Várjuk a NAGY Fekete Autót???
Nagyon örülnék, ha a feladat ezen részét a lehető leggyorsabban törölnétek!
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves Feladatkitalálók!

Eddig észre sem vettem, a feladat ezen részét. (Köszi, Old)
Kifejezetten felháborítónak tartom, hogy a játékosokat ilyen dolgokra buzdítjátok, sőt jutalmazzátok!! Alig vagyunk a játékban, muszáj összeugrasztani bennünket? Eddig békésen ökörködtünk a chat-en, kifejezetten baráti hangulat uralkodott, most majd minden szavunkat mérlegelni kell?? Lessünk mindig a hátunk mögé? Várjuk a NAGY Fekete Autót???
Nagyon örülnék, ha a feladat ezen részét a lehető leggyorsabban törölnétek!

Ez egy nehezítés a feladathoz, azért, hogy mindenki saját maga találja meg, mivel mindenki megszerezheti a maximális pontot. Kérlek olvasd újra az szöveget, csak akkor érdemes jelezni, ha a játékos információkat oszt meg a feladattal kapcsolatosan, ennek semmi köze más tevékenységekhez (pl. szabálysértésekhez). Nem kell a szavakat mérlegelni (persze szabályokat tartsuk be!), mert ha eddig nem jelentettek azért fel, most se fognak, hiszen mindenki csak arra kíváncsi hogy megosztod-e a farmer helyét, amely ismerjük el, nem tesz hozzá a kommunikációhoz, nem ebből fog kialakulni egy reggeli tartó beszélgetés sem. A feladat nem lesz megváltoztatva.
 

Evita

Member
Ez egy nehezítés a feladathoz, azért, hogy mindenki saját maga találja meg, mivel mindenki megszerezheti a maximális pontot. Kérlek olvasd újra az szöveget, csak akkor érdemes jelezni, ha a játékos információkat oszt meg a feladattal kapcsolatosan, ennek semmi köze más tevékenységekhez (pl. szabálysértésekhez). Nem kell a szavakat mérlegelni (persze szabályokat tartsuk be!), mert ha eddig nem jelentettek azért fel, most se fognak, hiszen mindenki csak arra kíváncsi hogy megosztod-e a farmer helyét, amely ismerjük el, nem tesz hozzá a kommunikációhoz, nem ebből fog kialakulni egy reggeli tartó beszélgetés sem. A feladat nem lesz megváltoztatva.
Erről eszembe jutott ha a társamnak elárultam hogy hol van a farmer és feljelentem magam akkor kapunk plussz pontot? :-D
 

Törölt tag 18099

Vendég
Kedves Feladatkitalálók!

Eddig észre sem vettem, a feladat ezen részét. (Köszi, Old)
Kifejezetten felháborítónak tartom, hogy a játékosokat ilyen dolgokra buzdítjátok, sőt jutalmazzátok!! Alig vagyunk a játékban, muszáj összeugrasztani bennünket? Eddig békésen ökörködtünk a chat-en, kifejezetten baráti hangulat uralkodott, most majd minden szavunkat mérlegelni kell?? Lessünk mindig a hátunk mögé? Várjuk a NAGY Fekete Autót???
Nagyon örülnék, ha a feladat ezen részét a lehető leggyorsabban törölnétek!
Screenshot_20200225_105923_com.android.chrome.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok,
A folyamatos játékban (pl amerikai államok zászló gyűjtése) hogyan lesznek jutalmazva a párosok ? Ugyanúgy mint heti feladatoknál (1 pont különbséggel haladva ) ? :)

Szeretném javasolni valamilyen módon a játék élénkítését. Mostanában adminokat sem látok olyan gyakran. Javaslom, hogy a bónuszkódok legyenek heti kreatív feladat által kiosztva :)
Ez érdekesebbé és akár izgalmasabbá tehetné a játékot.. illetve akár néhány kötvény is lehetne már jutalomként. ...

Én szívesen részt vennék egy Mr. vs Mrs. erődharcon is. ;)
SB
 

Deleted User - 645708

Vendég
Már elnézést de engem nem érdekel a nemzetközi erődharc verseny. Egy 10 hetes versenyre jöttem és ennek megfelelően lett felépítve a taktikánk is. Pl rengeteg időt áldoztunk arra hogy meglegyen a végére az 1000 napi feladat amit így elbukunk. A ruhákat se szedtük össze mert még sok fog esni a végéig. Ez így hogy 4 héttel a vége előtt leállítjátok egy szimpla fenékbe rúgás nekünk és abszolút nem tartom korrektnek. A verseny kiírás megvolt, annak megfelelően szeretném ha végig is lehetne csinálni. Nem az hogy a felénél teljesen megváltoznak a szabályok. Mintha egy 10km-es úszás 5km-énél azt mondanátok hogy mostantól csak 200m van hátra.
 

Deleted User - 645708

Vendég
A másik, hogy a V1-es és az Eldorádós vezetők "tollából" ment ki, hogy ez nem NEMZETI erődharc bajnokság hanem CSAPATOK mennek ki akik önmagukat képviselik. Ahogy az is, hogy a FLORIDÁSOKAT ellenfélnek tekintik. Ezekután nem értem miért kellene biztosítani bármit is a számukra. És miért nekem származik hátrányom abból, hogy ők jelentkeztek erre és vannak igényeik.
Ahogy azt se értem, hogy megmondták már az első napon hogy kb kész a csapatok. Többször hallottam v1-ről hogy nemzetközi szintű harcok vannak ott, minek kell akkor nekik még egy szerver gyakorolni?
És mit akarnak gyakorolni?
 
Fent