Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok,
A folyamatos játékban (pl amerikai államok zászló gyűjtése) hogyan lesznek jutalmazva a párosok ? Ugyanúgy mint heti feladatoknál (1 pont különbséggel haladva ) ? :)

Szeretném javasolni valamilyen módon a játék élénkítését. Mostanában adminokat sem látok olyan gyakran. Javaslom, hogy a bónuszkódok legyenek heti kreatív feladat által kiosztva :)
Ez érdekesebbé és akár izgalmasabbá tehetné a játékot.. illetve akár néhány kötvény is lehetne már jutalomként. ...

Én szívesen részt vennék egy Mr. vs Mrs. erődharcon is. ;)
SB
Szia,
Írja a kiírás, ott helyezésenként 2 ponttal csökken, a max pont 100.
 

Titanilla

Veteran Member
Egy nemzetközi versenyt előkészíteni szerintem több hónapos előkészülettel lehet. Nem hiszem el, hogy februárban a CM egy szót hallott erről. Egyszerűen arról van szó, Syntex, hogy nem mérted fel, mivel jár egy ilyen esemény. És ennek most mi látjuk a kárát. Másképp is tudnék fogalmazni, de azért biztos kizárás járna :( Nagyon felháborítónak tartom az egész eljárást.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Egy nemzetközi versenyt előkészíteni szerintem több hónapos előkészülettel lehet. Nem hiszem el, hogy februárban a CM egy szót hallott erről. Egyszerűen arról van szó, Syntex, hogy nem mérted fel, mivel jár egy ilyen esemény. És ennek most mi látjuk a kárát. Másképp is tudnék fogalmazni, de azért biztos kizárás járna :( Nagyon felháborítónak tartom az egész eljárást.

Igen, tudtam róla hogy lesz hamarosan, de pontos dátumot nem. Így is 10 hetesre hirdettük, ellenben a 12 héttel, amely tavaly volt. Ha 2 héttel később indulna, nem is lenne gond, mert le tudnánk állítani időben. Tényleg nagyon sajnálom, ha emiatt bárkinek kellemetlensége származik a mostani speedből. Ez egy különleges eset.

Megértőek kell legyünk egymással, és megtalálni azt a középutat, amely mindenkinek a legjobb lesz. Én szeretnék mindenkit képviselni, azokat is akik a Mr. és Mrs. játékon részt vesznek, és azok is akik az IFBC-n szeretnének bizonyítani. Ha nem változtatunk az esemény időtartamán, sajnos egyáltalán nem lesz lehetőség gyakorlókörre. Ha változtatunk, akkor viszont lehetőség lesz rá, és a speed sem veszik el teljesen, vagyis egy olyan középutat találtunk, amely bár, mindkét félnek kompromisszumokkal jár, mégis mindenkinek lehetőség lesz a speed szervert igénybe venni.

Én tényleg sajnálom, de nem saját örömünkből hoztunk a döntést. A tárgyak kiosztása, speed beállítása és a gyorsabb eredményellenőrzés is rengeteg plusz munkát jelent nekünk. A döntés a közösség érdekében született, mivel információnk szerint jelenleg 200 jelentkező körül állunk, akik szeretnének a kis erődökben gyakorolni, mivel mégis egy más beállítású IFBC lesz a mostani. Én úgy éreztem jónak, ha megteszünk mindent annak érdekében, hogy ezt a lehetőséget megadjuk a mi közösségünknek, és nem szerettem volna elmenni ez mellett, és a kényelmesebb utat választani. Nagyon büszke vagyok a csapatomra, hogy ennyi időt és energiát fektetnek a feladatokba és az eseménybe.

Megértem, hogy van akinek ez nem tetszik, van aki emiatt elégedetlen, de én úgy érzem a legjobb döntést hoztuk meg ebben a helyzetben.

Amennyiben van jobb javaslatotok a megoldásra, természetesen nyitott vagyok rá, és több mint boldog lennénk egy ilyet találni.
 

DeletedUser17605

Vendég
Tessék nyitni még egy világot, gyakorlat van benne bőven, évente kapunk egy világot, amit szinte senki nem akar. Itt a lehetőség, hogy úgy nyíljon egy világ, hogy 1-2 játékos talán várja majd... :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Már elnézést de engem nem érdekel a nemzetközi erődharc verseny. Egy 10 hetes versenyre jöttem és ennek megfelelően lett felépítve a taktikánk is. Pl rengeteg időt áldoztunk arra hogy meglegyen a végére az 1000 napi feladat amit így elbukunk. A ruhákat se szedtük össze mert még sok fog esni a végéig. Ez így hogy 4 héttel a vége előtt leállítjátok egy szimpla fenékbe rúgás nekünk és abszolút nem tartom korrektnek. A verseny kiírás megvolt, annak megfelelően szeretném ha végig is lehetne csinálni. Nem az hogy a felénél teljesen megváltoznak a szabályok. Mintha egy 10km-es úszás 5km-énél azt mondanátok hogy mostantól csak 200m van hátra.

anno a pb-os speedet is lezárták hamarabb egy event miatt..
 

LDuck

Veteran Member
Van 200 jelentkező? Hűűű :) A a baj, hogy nem voltál itt 2 éve. Akkor 400+ jelentkező volt, amiből 150-t lehetett kivinni. Ebben a 150-ben is volt legalább 10-15, aki csak lébecolt. A mostani 200-ból jó, ha 50 lesz, aki komolyan veszi.
2 éve is nyitottunk gyakorló szervert a verseny előtt. a 150-ből eljött vagy 20 ember :) Szóval én fölöslegesnek érzem ezt. Inkább legyen megnyitva egy már bezárt világ. Vagy regeljünk mind dakotára vagy olyanra ahol nem zavarunk senkit mert amúgy sincsenek harcok.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Ez lenne a legjobb, de sajnos nincs rá lehetőség. Csakis a Speed világot használhatjuk a gyakorló kör lebonyolítására.
Gerry arra gondolt, hogy nyissatok egy új szervert K után, úgy is időszerű Lobotomia szervert megnyitni, azon meg lehet gyakorolni.
Hawaii vár mindenkit, nem zavarná a napi harcot :D
Biztos hogy nem
 

Aston*

Well-Known Member
Ha van aki nem ért egyet Passal kb. soha az én leszek, de,őszintén szólva sokkal normálisabb opció és kivitelezés lenne, ha a kettő párhuzamosan működne, hiszen nem zavarjuk egymást.. sőt csak felpezsdítené az életet az "olvasztás". A mr-mrsektől a nyitottságot, az adminoktól pedig a rugalmasságot szeretném kérni ez ügyben!

(A floridások támadását visszavonom, sok jó ember játszik ott, köztük barátok is, ha bárki ellen is vitába szállnék az a floridai vezetés lenne maximum- erről itt nem szállnék harcba, köszönöm)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ha van aki nem ért egyet Passal kb. soha az én leszek, de,őszintén szólva sokkal normálisabb opció és kivitelezés lenne, ha a kettő párhuzamosan működne, hiszen nem zavarjuk egymást.. sőt csak felpezsdítené az életet az "olvasztás". A mr-mrsektől a nyitottságot, az adminoktól pedig a rugalmasságot szeretném kérni ez ügyben!

(A floridások támadását visszavonom, sok jó ember játszik ott, köztük barátok is, ha bárki ellen is vitába szállnék az a floridai vezetés lenne maximum- erről itt nem szállnék harcba, köszönöm)

Szóval arra gondolsz, hogy amíg fut a Mr. és Mrs., az alatt a szerverre csatlakozzanak az IFBC-sek is?
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Szerintem egyesekben semmi megértés nincsen... igen, valóban nem számítottunk erre, de mégis el kell fogadni. Semmiképp nem szabad a kettőt összevonni, lezárjuk hamar ezt és bele kell törődni.. örüljünk hogy volt
 

Aston*

Well-Known Member
Igen, és aki a kettőt párhuzamosan csinálná megengedett multizást kapna, mert erre a problémára most derített fényt Viki barátosném. (bár ő neki nem tetszik az ötlet :D )

edit: Mustinak valószínűleg van egy jobb ötlete, remélem mindjárt beírja
 

Törölt tag 18099

Vendég
Igen, és aki a kettőt párhuzamosan csinálná megengedett multizást kapna, mert erre a problémára most derített fényt Viki barátosném. (bár ő neki nem tetszik az ötlet :D )

edit: Mustinak valószínűleg van egy jobb ötlete, remélem mindjárt beírja
Nekem tetszik. Ha megkapjuk a gúnyákat harcra, meg erre arra, simán tudunk szépen csendben gyakorolni.
 

LDuck

Veteran Member
Az egyszerrekettő esetén kérünk felmentést a multi alól :D Ugyanis vannak többen, akik ott vannak a mr&mrs-en és mennek VB-re is. Ha a verseny karijával megy el gyakorolni, kiesik neki 2-3-4 óra, ami a másik, VB-renem menőnek nem esik ki.
Tehát az ötlet jó, csak had "multizzunk" :) Természetesen a VB-s gyakorló kari nem szedhet anyagot, nem adhat át pénzt, meg amúgy semmilyen köze nem lehet a versenyes karikhoz. Legyenek 2-3 városba, és azokra az erődödharcokra csak ők regelhessenek, a versenyesek ne
 

Aston*

Well-Known Member
Nyílván itt a Mr és Mrs-ekhez kell fordulni, Musti gondolata azzal egészítené ki ezt, hogy akár szünetet is lehetne tartani ebben az eventben vakáció segítségével. Ezt szerintem egy szavazás döntené el legjobban, hogy a két (+harmadik opció teljes leállás) opció közül melyik legyen!
1. ~2 hét vakáció, (+multi engedélyezése)
2. ~párhuzamos működés, multi engedélyezése
(3. teljes leállás=alapötlet)
 
Fent