Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

Aston*

Well-Known Member
A mostani harcokon nem a skill/szerencse dönt soha, szimplán a felelőtlen hibázás, bobojsza, a mostani erődharcok egyáltalán nem kompetitív jellegűek, se fizikailag-a felek erődharcos pontozásainak és ruháinak hiánya miatt-, se mentálisan -a tét hiánya miatt-.
 
Felesleges erődharcra gyakorolni, random az egész rendszer. Akárki akárhogy gyakorolhat úgy is befogja kapni a kriteket a párbajosoktól és a pontozások már 10 éve ugyan azok amiket mindenki ismer. Mivel a gyakorlómeccsek tét nélküliek kb. a fele ember off lesz.
Amúgy egy csomó kamu jelentkezés ment be szóval biztos reális az a 200 jelentkezés vagy mitudomén mennyi? :D
 

bobojsza

Well-Known Member
A mostani harcokon nem a skill/szerencse dönt soha, szimplán a felelőtlen hibázás, bobojsza, a mostani erődharcok egyáltalán nem kompetitív jellegűek, se fizikailag-a felek erődharcos pontozásainak és ruháinak hiánya miatt-, se mentálisan -a tét hiánya miatt-.
ezaz.. mit fogsz gyakorolni? hogy az este 10 órás harcon a lépjen be parancsra belép mindenki? vagy mit? ne viccelj..
 

Deleted User - 645708

Vendég
erre egyébként még értelmes választ senki nem adott, hogy a 200 jelentkezőből amiből jó esetben van 100 értelmes és akikből 20 max 30 fog elmenni ezekre a harcokra (ami miatt a taktikák gyakorlását el lehet felejteni) mit fognak ott gyakorolni?
- cserét? - aki nem tud cserélni nem tud erődharcolni
- pontozást? mindenkinek aki itt játszik van egy tuti pontozása már, felesleges és nem 2 harcon fog kijönni
- taktikát? - melyiket? játékos részről marha egyszerű: figyelsz és csinálod amit az irányító kér. Irányító részéről meg nem tudod gyakorolni mert kb reagálni kell az ellenfélre. (ha te vagy az erősebb akkor is, de ehhez nem értek nem szólok bele)
- lépést?
- játékos összetételt? x éve nem változott semmi, ott van az előző VB, van miből kiindulni és összerakni ehhez full felesleges pár harc sok offal.

Aki meg nincs tisztában a fentiekkel és úgy jelentkezett azt ne válogassátok be...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

jaklee

Veteran Member
Csak előszűrésre lenne jó egy ilyen "gyakorló" szerver, de mivel 2 csapat indul ez szükségtelen. Gyakorolni fölösleges... Vagy tudsz kattintani oda ahova írja az irányító, vagy nem. Az irányítók meg szimplán nézzenek meg 100-200-300+ westfortos harcot (magyart, külföldit egyaránt) és gondolkozzanak közben, melyik lépés volt kulcsfontosságú, lehetett-e volna más kimenetelű a harc más döntésekkel, stb. stb.

Bár nem veszek részt a mr és mrs eventben, de... Ha egy külföldi eventre gyakorlás (ami nem nemzetek közötti!) miatt átírják a szabályokat és célokat, akkor kösz, de inkább számolhattok -1 jelentkezéssel...
 

Aston*

Well-Known Member
Pas, a Mr-Mrs-es szempontodat meg tudom érteni, de ne szólj már bele a VB folyásába, hisz nem te vagy porondon, hanem egy felkészült vezetésű csapat akinek a tagjai nagy része szívesen gyakorolna, kipróbálná a jövendőbeli helyzetet.
 

Deleted User - 645708

Vendég
Pas, a Mr-Mrs-es szempontodat meg tudom érteni, de ne szólj már bele a VB folyásába, hisz nem te vagy porondon, hanem egy felkészült vezetésű csapat akinek a tagjai nagy része szívesen gyakorolna, kipróbálná a jövendőbeli helyzetet.
Elnézést hogy fel merészeltem tenni pár kérdést, amire láthatóan kerülitek a válasz adást.
 

Deleted User - 645708

Vendég
Pas, a Mr-Mrs-es szempontodat meg tudom érteni, de ne szólj már bele a VB folyásába, hisz nem te vagy porondon, hanem egy felkészült vezetésű csapat akinek a tagjai nagy része szívesen gyakorolna, kipróbálná a jövendőbeli helyzetet.
Egyébként azt hiszem hogy eddig nem szóltam bele semmilyen szinten, nem is kívánok belefolyni hisz titán leírták a felkészült vezetőitek, hogy a "korábbi vezetők nem érdekelnek senkit" :)
 
Fent