Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!

Lehet ez a bejegyzésem most szét lesz trollkodva, vagy éppen darabokra lesz szedve, de úgy gondolom megosztom veletek az én teljesen neutrális nézőpontomat erről a szituációról. Teljes mértékben megértem akár a Mr. & Mrs. verseny végett érintetteket, akár az IFBC potenciális résztvevőinek a nézőpontját.

(Hogy miért nem kivitelezhető a két külön világ nyitása?) Ahogy az előttem lévő sorokban le lett írva, igen, egy nagy hiba történt, a két időszak egymásba fésülődik ami érthetően nem megoldható egy szerveren. Az Inno Games nagyon hosszú ideje nem úgy törődik a játékunkkal, mint a többivel, sajnos negatív értelemben. Ezzel nem szapulom őket, ezt most leszögezem. Ebből kiindulva gondolom, hogy nem megoldható a két szerver nyitás a két eseményre, illetve a most folyó helyzetek "sötét fényében" főleg nem. Gazdasági okokból kiindulva teljesen megértem. Ez az esemény nem eredményez mérhetően semmi profitot, örüljünk, hogy megint lesz megmérettetés! :)
(Hogy lehetne kárpótolni a Mr. és Mrs. játékosait?) A véleményem az, hogy az előre nem kalkulált időszak rövidítést lehetne esetleg honorálni a még aktívan versenyben lévő emberek számára, mivel nem ezekkel a feltételekkel kezdtek. Gondolok itt arra, hogy mindenki befuthatna egy képzeletbeli 4. helyre és egy fix honoráriumot kapna az okozott kellemetlenségekért (Az 1.-2.-3. hely is az ígért nyereményeken felül!!!). A végén pedig az épp vezető csapatok között lenne elosztva az 1.-2.-3. dobogó értelemszerűen. Honorárium alatt nem "szerencsesütire" gondolok, félre ne legyen értve ez a mondatom, nem is 10.000 rögre gondolok... Egy ésszerű középútra.
(A nagy port kavaró IFBC kérdése) Nos, mivel az így is megosztott kevés emberbe sikerült ezzel a csapatos, nem nemzeti összefogású felosztással még egy éket verni elég nagy vita keletkezett a közösségben. Én az itt töltött játékos pályafutásom nagy részében Floridát preferáltam a fő szerveremnek. Azonban egy ideig sok időt töltöttem V1-en is, ahol sok jó ismerősre sikerült szert tennem. Doradot nem ismerem, ezért hozzájuk információ hiányában nem is tudok szólni sajnos. Habár egyik VB-re sem sikerült kijutnom, mindig figyelemmel kísértem a harcokat akár twich-en, akár a későbbi youtube videókon. Jó volt látni azt a fegyelmezettséget, csapatszellemet és a régi játékélmény pislákoló parazsát. Aki régen játszott tudja miről beszélek. Azokat a harcokat nem szerver szinten nyertétek meg emberek! Ezt sose feledjétek el. Ilyenkor félre kell tenni az önös érdekeket (gondolok a következőkre: V1 jobb mint Florida, Florida jobb mint V1; Utállak, mert földig ér a lábad és két füled van; Az én csapatom jobb mint a tiéd és nélkülünk semmire nem mennétek a VB-n.) és csapat/nemzet szinten kell játszani, hiszen sajnos kevesen maradtunk aktív tapasztalt játékosok.Tehát nyugodtan gondolkodhattok véleményem szerint nemzet szinten. Elhisszük, hogy mindenki nagy vezető, vagy volt régen és ezt tiszteletben kell tartani. Senki nem vitatja, hogy valaki bitang jó irányító/erődharcos, sőt hálásak vagyunk, ha tudásával előre segíti a csapatot/csapatokat a győzelem felé. Viszont, ha győzni akarunk, gyakorolnunk kell. Hiába játszunk 8-10 éve, nem árt az újakat (3-4 éveseket) bevezetni a rejtelmekbe. Na meg a befásult veteránokra is ráfér egy kis vérfrissítés. Ebben pedig a Magyar support részéről támogatva vagyunk.

Egy szónak is száz a vége... ezzel a hosszú monológgal arra próbáltam rávilágítani, hogy tegyétek félre a nevetséges piti ellenszenveket arra az 3(?) hónapra és hozzátok el újra az első helyet a Magyar közösségnek!
Köszönöm, hogy elolvastátok a gondolatomat. Ha valakit sért bármelyik sora akár itt, akár a játékban megtalál és megbeszélhetjük! :)

Lehet, hogy egyedül kevesek vagyunk, de többen a világot megrengetjük, hiszen Magyarok vagyunk! :cool:
#LegyünkÚjraBajnokCsapat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Törölt tag 18099

Vendég
Nem lesz jó döntés, akárohagyon lesz megoldva a dolog. Valaki biztosan verni fogja az asztalt.

Syntex, meglévő törlésben alatt álló halott szervert át tudtok alakítani rövid időre, vagy akár véglegesen? Ha igen, és kaptok rá áment, akkor fogjatok egyet, alakítsátok át, kapjon mindenki 150-es szintet aki odamegy és cuccokat aki azon a szerveren nincs, aztán nem kell a speedet zavarni. S van egy állandó erődharcos szerver, ami termelhet némi zsozsót, ott lehet kimondottan gyakorolni meg tanulni.

Viszont, ez már lassan egy lerágott csont, mindenki mindent is írt ide, ki jót, ki rosszat, ki elvakultságot, ki megoldási javaslatot. A konzekvencia az, hogy még mindig nincs összetartás, és nem is lesz, de ha egy picit átgondolnátok a dolgokat, akkor lehetne kompromisszumot kötni mindkét oldalon, és elfogadni is azt.

S isten őrizz, hogy én most bántani akarom bármelyik oldalt. Bármennyire is rohadék vagyok, én örülnék ha végig menne a Mr&Mrs, a vb-sek is kapnának valamit, meg minden happy lenne, de ez nem lesz így. Valaki szívni fog akkor is sajnos. El kell fogadnunk.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok, Szeretném kérni, hogy ez a feladat legyen törölve... mivel nem tartom igazságosnak azt sem , hogy aki gondolkozott a megfejtésen, ezek szerint feleslegesen az időt veszített a beküldéssel. (nekünk az 1. nagyon hamar megvolt) Ha korábban tudjuk , hogy elég 1 akkor elküldjük, de sokkal több időbe tellett a többi feladat.... így éppen ezért a sorrendbeli pontozás nem jó.
A feladat megváltoztatása pedig pár ember véleménye miatt szerintem nem korrekt, attól független hogy nekem is helyes lenne vagy nem.
SB
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Kicsit az az érzésem, mintha csak félúton jöttetek volna rá, hogy hopp, nem jól van feladva a feladat és most próbáljátok menteni az arcot, vagy nem is tudom... 3 feladatot feladtok, amiből 2-nek nincs megoldása...
Azért ez az érzésed, mert valóban ez történt. Az nem baj ha egy feladatnak nincs megoldása.... az a baj, hogyha nem egyértelmű hogy van-e vagy nincs :)
 

LDuck

Veteran Member
Az a baj, hogy amikor leírom hogy a 2-es feladatnak nincs megoldása, akkor azt mondják hogy az hibás, gondoljam újra :) Majd amikor levezetem, hogy így van, akkor 1: hülyének vagyok nézve, 2: közlik hogy hát sokan nem tudják megoldani emiatt inkább megint szabályt módosítunk (ja, és párak kedvéért nem, nem én egyedül mondom, hogy a 2-es feladatnak nincs megoldása, hanem 2 emberen kívül mindenki más)

Én is azt mondanám jó megoldásnak, hogy fogadják el mind a két megoldást (tehát azt is, hogy nincs megoldás és azt is, amit ketten írtak). Nem az a gond, ha hiba van a feladatban, hanem ha nem fogadják el, hogy hiba van benne.
 
Fent