Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
Elmennék minél előbb, ha miatta nem tudnék mozogni, mert javulni nem biztos, hogy fog magától.

Mit tennél ha testet cserélnél a szomszédoddal?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mozgás megy, sőt azzal semmi bajom, kivéve a lépcső, csak ülni, állni, feküdni, enni, könnyíteni nem tudok fájdalom nélkül.
Ha cserélnem kéne kötelezően akkor a kolis szomszéd szobában lévő kedves barátommal cserélnék.
Mit tennél ha zavarna téged a szomszédék hangoskodása, de nem tudsz neki szólni elektronikusan, a falat verve nem jársz jól, szóban mondva meg elhajt, szobatársa nincs elérhetőben?
 

krcsirke

el pollo diablo
Kolin belül nem sokat, azon kívül már többet, persze lehetne oda-vissza játszani is, akkor itt is megy a zene vagy valami. Persze okozhatsz nekik kellemetlenséget, például ha szól a zene akkor tánc hangokat adsz aki, vagy egy-két adjál rá hangot, toljuk jobban, stb.

Mit tennél ha postára kellene menned, de tudod órás sor áll most ott végig a héten?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nyitásra kell menni, mint a dokihoz, kórházba, boltba stb.
Mit tennél ha el akarsz érni egy embert, akit csak egy vékony fal választ el, de nem hívhatod fel, nem mehetsz át, nem verheted a falat, de a messengert nem olvassa?
 

krcsirke

el pollo diablo
Papírlap becsúsztatás ajtó alatt? Esetleg napközben szólni neki? Ha ezek nem játszanak, max szobatársának szólni, egyébként passz.

Mit tennél ha rosszul lépnél és fájna a bokád hetekig?
 

senki600

Egy vasútbarát
tudott arról a tag, hogy keresni fogom mikor este visszaérek, papírlap nem játszott volna, a szobatársa meg egyenesen utál, csoda hogy köszön még
megtörtént eset első távoktatáskor: megyek lefelé a lépcsőn, jól mellélépek (lecsúszott a lábam, és hát ja), majd meghaltam, de nem pihentem, inkább fokozatosan terheltem, hétvégére már semmi sem volt, az eset volt kedden
Mit tennél ha holnap ki kéne öltöznöd, de nem akarsz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Attól függ, mit értesz alatta, színes fekete zoknikat erre a célra tartok elsődlegesen.

Mit tennél ha egy kisállatra kellene vigyáznod hónapokig?
 

senki600

Egy vasútbarát
Itthon elneveli vki, bár a népek hajnalba mennek dolgozni, este érnek, én meg vasárnaptól péntekig nem élek otthon, de talán meglenne
Mit tennél ha megbíznak egy feladattal (hivatalosan), teljesíted, de a hülye nem tartja be, csak akkor amint tényleg látja hogy hoppá be kéne húzódjak mert megesz a vonat?
 

krcsirke

el pollo diablo
Lehet munkatársat cserélni vagy átkérni magad máshová? Akkor vállalnám.

Mit tennél ha süllyednél futóhomokban?
 

senki600

Egy vasútbarát
Lehet munkatársat cserélni vagy átkérni magad máshová? Akkor vállalnám.
Nem dolgozóba voltam, amúgy meg a fonyódi forgalmista kért meg, de sztem csak a láthatósági mellény miatt.
Ha süllyednék pánikolnék, pedig nem kéne
Mit tennél ha azt mondja a doki hogy súlyos állapotba vagy (legrosszabb esetbe műtő) pedig neked a legjobb most az lenne ha annyi jönne ki hogy nem kéne erőltetni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Jobban odafigyelnék magamra, több pihenéssel.
(Nem tudom miről van szó, de javaslom, ha tényleg ilyen vacak a helyzet, tényleg figyelj jobban magadra és meg kell fogadni az orvos tanácsát.)

Mit tennél ha éppen hívnak miközben egy fontos dolgot csinálsz amire oda kell figyelned teljesen?
 

senki600

Egy vasútbarát
Egyszerűen kinyomom, ha olyan úgyis várhat, kivéve ha olyan embertől jön hívás, aki valószínűleg tényleg nagyon fontosat akar
Mit tennél ha szenvednél mint a kutya, de a tesitanárod nem akarná elfogadni a papírt hogy pihenni kell? (Kb valószínűtlen nálam, de megtörtént eset)
 

krcsirke

el pollo diablo
Anno volt egy szánkóbalesetem (még gyerekként téli szünet előtt), hasonló volt a helyzet, így fogtam magam, rövidnadrágomat lehúztam féloldalasan (kötelező volt beöltözni ha tesiztél ha nem (kivétel lányoknál, azért mert így nem kaptál karót arra, hogy nincs tesifelszerelés, illetve nem emiatt nem akarsz tesizni, olyankor zokniban és mezben kellett tornázni mint pótcucc) a rövidnadrágomat boxerrel együtt, hogy a tornatanárnőm (!) lássa hogy a fél szebbik felem teljes egészében lila és fel van dagadva. Suliba is csak azért mentem mert utolsó pár nap volt szünetig és ilyenkor adták fel a házikat, szerencsére dupla nadrágban elviselhető volt az ülés.
Na ez egy kicsit túl specifikus válasz volt, szóval megmutatnám mi a bajom és merre ha külsőleg is látható.

Mit tennél ha csak írásban tudsz kommunikálni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Végülis most is azt csináljuk, így ezt (amúgy ez a beszésforma áll közel hozzám)
Mit tennél ha kötelező lenne valamit csinálnod a nap mindegy melyik részében, amit nem szeretnél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Eleinte megpróbálnám lelkesedéssel, de lehet végére sokadik alkalom után már unottan, de megtenném.

Mit tennél ha saját főnököd lehetnél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Szeretek a magam ura lenni, majdnem mindig az is vagyok, így a jelen életvitelt nem borítanám meg
Mit tennél ha az idióták zaklatják a barátod, de nem kérhetsz meg senkit hogy fenyítsék be, mert akkor kirúgnak?
 

krcsirke

el pollo diablo
Kiváló kérdés ismét, néha az egyenes út a legjobb, de jelen esetben nem biztos. Azt tudnám tanácsolni kerülje el őket, ha lehet, hátha ráunnak.

Mit tennél ha fizetésemelést kapnál?
 

senki600

Egy vasútbarát
A plusz pénz jó dolog, így egyértelmű, nem hagyom el a munkahelyet
Mit tennél ha tanár lennél, alaptalan lebaszol egy gyereket, ám rájössz hogy nem volt miért?
 

senki600

Egy vasútbarát
Magamtól nem fogok soha, papi temetéseknél, papi temetés utáni első éven voltam még, kisebb koromban gyakrabban jártam a mamával, de nem hiányzik, nem vagyok én vallásos
Mit tennél ha elmennél 3 napra, de vmit otthon felejtesz?
 
Fent