Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
Kezdenék vele valamit még a tavasszal, mire jön a szezon addigra valami értékelhető legyen belőle.

Mit tennél ha tükörsima jég lenne tartósan hetekig?
 

senki600

Egy vasútbarát
Gyalogolnék rajta, persze nem v=6km/h sebességgel, de szeretem a jeget, ha meg durva a helyzet, homokolok magam alá
Mit tennél ha maszkot kéne hordanod a sulid/munkahelyeden, de semmi kedved hozzá?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hát nem sok mindent lehet, vannak kiskapuk, de kivételesen szerintem most nem éri meg keresni őket.

Mit tennél ha űrhajósnak választanának?
 

senki600

Egy vasútbarát
Egyrészt alkalmatlan lennék, de ha sikerül, izgulnék nagyon, és félve belevágnék
Mit tennél ha a suliban egy tanár (bizonyos 'cenzúra') nem hordaná a maszkot, és te ezt igazságtalannak érzed, de ha szólsz neki másnaptól nem kell bejárnod a suliba (értsd: kirúgat)?
 

krcsirke

el pollo diablo
Névtelen email valamilyen eldobhatós emailről az iskola számára, úgy megfogalmazva mint egy szülő. Lehetőleg nevet ne tartalmazzon a tanáron kívül.

Mit tennél ha szorul az anya?
 

senki600

Egy vasútbarát
WD40 a barátom, tesómnak van pár dobozzal.
Mit tennél ha bűntudatod lenne, de a miértjét nem tudod?
 

krcsirke

el pollo diablo
Tennék valami jót, így ha nem is tudnám a miértjét, követném a régi logikát, hogy egy rosszat egy jó cselekedet kiváltja.

Mit tennél ha hétvégéd egynapossá válna?
 

senki600

Egy vasútbarát
konkrétan pihenős hétvégém nincs sok, így nem tűnne fel, max fáradtabb lennék
Mit tennél ha hót fáradt lennél, de még akarsz harcolni 20-kor?
 

krcsirke

el pollo diablo
Elkezdenék valami forró levest enni, eddig evés/ivás közben sosem aludtam még be.

Mit tennél ha több időd szeretnél a hobbidal tölteni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Az idő hozzá megvan, lustaság, hideg, gyorsan merülő akksi, magányosság elűz engem, bár a gyakori társam folyton megszól érte, de belátta, hogy a tavalyi otthoni siklás után tényleg néha le kéne lőni a dolgokat, akkor egy értékes V43-ast veszítettünk el.
Mit tennél ha kitalálnák, hogy jövő hét csütörtökön a különórák online vannak, de ha hazamész, 40 percet késel, ha koliba maradsz, egyszerűen nem tudsz teljesíteni, mert rosszul vagy az onlinetól, és rosszul vagy, ha online alatt nagy zaj van és/vagy valaki van abban a helységben, lemondani meg nem célszerű?
 

krcsirke

el pollo diablo
40 perc késés még mindig jobb, mintha nulla értéket tusnék kihozni belőle.

Mit tennél ha omnibuszon ébrednél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Semmi olyan helyen nem járok, de leszállnék és megpróbálnék hazajutni
Mit tennél ha meg akarnának téged kopasztani?
 

senki600

Egy vasútbarát
Attól függ milyen helyzet, ha én vagyok felül, alul meg olyan akit utálok, akkor rohadjon meg
Mit tennél ha ismét kapnád az üzenetet a kolléga úrtól, hogy ismételten nem hagyják békébe?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha megint ugyanazok, akkor valamilyen tartósabb megoldásban gondolkoznék, ha mások, akkor lehet a kolléga úrtól is kérdeznék egy párat, hisz nem első eset.

Mit tennél ha összeragadna a kezed mert az összes pillanatragasztó ráfolyt?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ugyanazok, de ötlettelen vagyok azzal kapcsolatba, de a kérdésre a válasz, rágugliznék a maradék kezemmel vagy orrommal hogy mit kéne tenni, illetve abban a pillanatba mikor ráfolyt leszedni valamivel.
Mit tennél ha szokásos csütörtöki dupla tesin szokásosan 110%-on pörögsz, de 5 perc futástól visszavett teljesítményen is olyan rosszul vagy majd megdöglesz (fájdalom helye: vakbél környéke), de már egyszer eljátszottad, hogy nem megy a tesi, másfél hétig pihenhettél is görcsben úszva, de a probléma nem szűnt meg, csak kis időre lepihent?
 

krcsirke

el pollo diablo
Lehet vége doki lesz, mert jobb ötletem nincs.

Mit tennél ha következmények nélkül egy dolgot megtehetsz?
 

senki600

Egy vasútbarát
1-2 dolog kivételével válogatás nélkül képes lennék megtenni
Mit tennél ha ma dupla angolon szó- és tz-t írnál, de ló....t se tudsz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Google translate mint puska, mert az oxfordit nehezebb titokban forgatni.

Mit tennél ha véletlen mégis sikerülne?
 
Fent