Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
Nem izgatna nagyon, maximum ha tudnám ki találta ki először, akkor azzal beszélgetnék egyet...

Mit tennél ha csomagot kapnál egy ismeretlentől, de a nevedre szól?
 

senki600

Egy vasútbarát
Megnézném mi az, ha valami olyan, aminek nem kéne lennie akkor futás tőle, ha nem öl meg, de nem kell továbbpasszolom, ha olyan ami kell meg is tartom
Mit tennél ha közel 8 óra alvás után álmosabb vagy mint voltál, de nem kávézol/energiaitalozol?
 

krcsirke

el pollo diablo
Csoki mint B terv ilyenkor. Ha már álmos vagyok, akkor legalább feldobom a napomat.

Mit tennél ha szakmát kellene váltanod?
 

senki600

Egy vasútbarát
fájó szívvel megtenném, ha a vasútra nem mehetek
mit tennél ha vállalkoztál egy kísérést egy temetésre, de azért beszélnek ki, mert akit elkísérsz az a tizenéves fiú diákokra hajt?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ez most nagyon specifikus... Szóval jó válaszom nem biztosan, hogy lesz. Ha vállalkoztam rá, akkor visszalépni már nem biztos tudnék, de ha elkísérem akkor meg azt hihetik, nálam is próbálkozott, így maximum betegségre hivatkozva tudnám visszamondani.

Mit tennél ha hajnal 3-kor felébredtél, de nem tudsz visszaaludni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Na jó, ez most megtörtént, honnan láttad a jövőt? Amúgy forgolódtam meg próbáltam aludni, de egy rohadt büdösbogár is felkeltett, remélem lehúzta magát a wc-n
Mit tennél ha nem hagyna aludni egy büdösbogár, de nincs áramod éjjel?
 

krcsirke

el pollo diablo
Na ez meg tegnap történt meg unokatesómmal :D 11 fele elment ott az áram, reggel 10re javították meg a hibát. Valószínűleg telefonon mobilneteznék vagy ha nincs net, akkor játszanék rajta. Előbb-utóbb fáradtság elaltatna.

Mit tennél ha egy rovar/bogár fajtát örökre eltudnál tüntetni?
 

senki600

Egy vasútbarát
meg is teszem, dögöljenek ki
Mit tennél ha részt kell venned egy szar gyűlésen, online van, és nem hagyhatod ki, mert kép készül, illetve kötelezettségszegés, és eljárást indíthatnak ellened szerződés megszegése miatt?
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelenlétileg mint pl zöld pötty a neved előtt vagy webkamerás? Előbbi sima, utóbbinál nehezebb, de ha nem kell mikrofon, simán tévéznék közben. Ha rákérdeznek később mi volt, akkor van csak gond.

Mit tennél ha karácsonyt nem otthon töltenéd?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem szoknám meg, és valami nem tetszene folyton (kivéve ha karáconykor látogatunk, de otthon kelek és fekszek)
Mit tennél ha koliba egy hétig nem lenne szobatársad?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha értelmes egyén, miért ne, ha egy síkhülye, akkor kikészítenénk egymást
Mit tennél ha az ellenséged azt mondta neked hogy rádküld egy verőlegényt, de akit küldene igazából veled van?
 

senki600

Egy vasútbarát
Semmit, bár zavarna, hogy minden rövid
Mit tennél ha ma is online lennél délutáni különórádon?
 

Jane Foxx

Active Member
Annak nagyon örülnék.

Mit tennél, ha holnap felkelnél és rájönnél, hogy ami eddig történt veled az egy álom volt?
 

senki600

Egy vasútbarát
Volt benne szép, de volt benne szar is, így visszasírnám a szépet.
Mit tennél ha kitalálják, hogy a különóráid legyenek online, májusba tégy középfokú nyelvvizsgát, de a koliba nem tudnál értelmesen teljesíteni, mert a nevelők és a hülyék nem hagynak, a szobatársad megtűrne, a net nem mindig jó, de ha mindig hazamennél, 30+ percet késnél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hűha.
Maximum téli és tavaszi szünetben ráfeküdnék erre a nyelvtanulásra, de ennél további jobb ötletem nincs.

Mit tennél ha most kezdenéd a játékot?
 

senki600

Egy vasútbarát
Inkább el se kezdem, ha full kezdő lennék, vagy ha elkezdem, talán a 80-ig játszok azt pápá
Mit tennél ha nyakadba zúdulnak a bajok (minden is), de 14-én el akarnak rángatni korcsolyázni, 27-29 közt meg el kéne menni egyet kirándulni, de ugyanakkor 24 órás felügyelettel kell itthon lenned? (A programok régóta tervezettek, a korizáshoz nincs kedvem, de nem akarok haragot szítani, az év végi meg talán megérti a kolléga úr)
 

krcsirke

el pollo diablo
Elmennék mindkettőre, ha nem annyira szigorú az a 24 órás felügyelet.

Mit tennél ha minden nap fél órát végre magadra szánhatnál?
 

senki600

Egy vasútbarát
Eddig se használtam ki, de a koliba egyedül vagyok, szóval kitalálom mit lehet
Mit tennél ha szerdán lenne 0. Óra, te otthonról indulsz hajnalba, tanár előzetesen azt mondta nem kell bemenned, de te tisztáznád vele a helyzetet, de nincs suliba?
 
Fent