Mit tennél ha .....?

krcsirke

el pollo diablo
Attól függ miket ír, ha semmi sértőt vagy érdemi választ igénylő, akkor egy lájk jellel elintézném, illetve néha írnák valami egy szavast rá, mint érdekes, vagy tényleg. Remélhetőleg megunja majd.

Mit tennél ha sütiszörny beköltözne hozzád karácsonyra?
 

senki600

Egy vasútbarát
a sütifaló én vagyok
Mit tennél ha irányított főzés mellett vagy, de olyan gyorsan mondják a dolgot (te egy olyan balfék vagy, akit egy 3 éves jobban leköröz főzésbe), hogy elveszel teljesen?
 

krcsirke

el pollo diablo
Net teli receptekkel és videókkal, csak találnék olyat amit nekem szántak.

Mit tennél ha már káposztában is mák lenne?
 

senki600

Egy vasútbarát
az már nekem is durva, sok minden szemetet megeszek, de a mák nem káposztához illő
mit tennél ha ha azt mondanák neked, hogy add be a vérhigítót, de úgy, hogy ha ránézel a bontatlan tűre már elájulsz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha van olyan opció, megkérnék mást.

Mit tennél ha csúszik az út mert havat nem takarították el, de el kellene menned látogatóba?
 

krcsirke

el pollo diablo
Aludnék 8-kor, 4 óra elég pár dologra.

Mit tennél ha bevág a zoknid, de nem otthon veszed észre?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha bevág, akkor úgy igazítom meg, bár többnyire nem szokott zavarni
Mit tennél ha valaki jönne hozzátok, de nagyon nem akarsz vele találkozni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem jönnék elő ahonnan éppen tartózkodok, valamivel elfoglalnám magam, mintha nem hallottam volna, hogy megjött.

Mit tennél ha csendre vágyódsz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Asztal alá bújnék ha messze lenne a kijárat, ellenkező esetben kiszaladnék.

Mit tennél ha buborékmentes lett a pezsgőd?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem kéne hogy kárbavesszék, rossz ízzel elfogy (eleve a legtöbb mentes dologtól (kivéve a gyümölcslevek) rosszul vagyok)
Mit tennél ha kívánni kéne buékot, de nem akarsz egyesével írni a családnak meg a közeli ismerősöknek?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ilyenkor szeretem azt a funkciót messengerben, hogy egy képet több embernek is elküldhetek megosztás során, így azzal hamar letudnám.

Mit tennél ha megint visszatérne a hideg és a hó?
 

senki600

Egy vasútbarát
Tél van, legyen hó
Mit tennél ha adódna ismét egy különvonat, de most a Dunántúlon, de délről nem érsz oda addigra, csak pestről, ami ismét pesti alvást jelent?
 

krcsirke

el pollo diablo
Szerintem megérné, bár nem tudom hol kellene aludni egészen pontosan.

Mit tennél ha tudnád a Coca-Cola titkos receptjét?
 

krcsirke

el pollo diablo
Wikipédián van olyan opció, hogy lap találomra, onnan merítenék ihletet, például:

Mi lennél ha szitkárfélék lennél?
 

krcsirke

el pollo diablo
Idegesíteném az embereket, szemükbe repülnék, direkt ablaküvegnek, élvezném a lámpafényt, ehhez hasonlók.

Mit tennél ha reggelre ősz lenne a hajad?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ki is szedem a maradék hajam, és akkor kopasz lennék, úgyis az leszek 10x év múlva
Mit tennél ha nem tudnád mi következik a tesiórán, de a nyakad meghúzódott, a térded meg tegnap este rendellenesen mozdult meg, de nem látszik semmi és nem is fáj, de érzed hogy ott lenne valami?
 
Fent