Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
azzal a lendülettel keresnék vkit aki átveszi, akár személyesen akár kolicsoportban, de még városi csoportot is keresnék
Mit tennél ha a lakótársaid, akik elvileg jó barátaid (a jó elhagyható, csak én nem tudok más nevében ilyet nyilatkozni) azzal várnának a vasút/buszállomáson, hogy kitartanak egy papírt azzal a szöveggel, hogy "VÉGRE MEGINT SZABADLÁBON"?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Én viccesnek tartom az ilyesmit, szóval amint leszálnék a vonatról biztosan adnám még alájuk a lovat.

Mit tennél, ha megakarna téríteni egy pap?
 

senki600

Egy vasútbarát
ha van kitérési/menekülési lehetőség, akkor kitérünk, ha nincs, akkor elküldöm a búsba, ha meg krisna vagy jehova, akkor meg kiérés közben küldöm el melegebb éghajlatra
Mit tennél ha egy csomó dolgot le kéne adnod január 31-ig, de semminek se álltál neki és nem tudod hogy fogj hozzá (hogy mit kell leadni az meg van adva)?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Lehet, hogy próbálnék segítséget kérni mástól vagy éjt nappallá téve nyomnám, hogy végezzek a leadandó feladatokkal.

Mit tennél, ha elhagynád a kollégiumi/lakáskulcsodat?
 

senki600

Egy vasútbarát
a kolis a parább, főleg mert sokszor egyedül vagyok, ki enged be a K0/508/A-ba?
Mit tennél ha elmennél Horvátországba, és akikkel mész csinálni akarnak ilyen jóságokat (nem tudom mit, nem illegálisat)?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
O-o, kiléted ezennel kiderült

Ha engem nem érdekel, de nem illegális, akkor áldásom rájuk és csinálják.

Mit tennél, ha tudnád, hogy álmodsz, de képtelen lennél felébredni belőle?
 

senki600

Egy vasútbarát
(hogy hol lakok a nem titok, múltkor a szakom harmada látogatott meg és álltak neki énekelni a Thomas a gőzmozdonyt, ha meg akarsz látogatni, szólj és megbeszéljük (épp ittam))
ha megvalósítható, akkor elmesélem hogy hátha bejön, ha nem, akkor szomorokodok aznap (szerencsére nagyon kevés álom marad meg)
Mit tennél ha kezdenél kifogyni a "Mit tennél ha...?" kérdésekből?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Micsoda ajánlat.

Elgondolkodnék rajta, hogy milyen szituációk történtek velem mostanában és abból inspirálódnék.

Mit tennél, ha éhajnalban, a vizsgád napján, az ablakod alatt adnának szerenádot a haverjaid az említett dallal?
 

senki600

Egy vasútbarát
Adjanak, otthon csak a 4. Emeleten lakok, meg jobb esetben úgy alszok mint a csecsemő
Mit tennél ha egy biznist el kéne lőnöd február 29-ig, eddig a vizsgák miatt nem foglalkoztál vele, most meg a nyílt nap szívott le annyira, hogy talán arra van energiád, hogy levánszorogj a vonatig, miközben 5 napja arra sincs energiád hogy létezz?
 
Fent