Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
Ha minden is lenne, mint a nyár folyamán, kihasználnánk és ismét utaznánk
Mit tennél ha már lenne fűtésed a koliba, de épp most jön a meleg?
 

senki600

Egy vasútbarát
Örülnék neki, pláne ha megmaradna, imádom a tél ezen részét.
Mit tennél ha volt egy fasza dolgozatod, utána felelned kellett volna de nem feleltél mert eleve 5-ös lett volna, de a 3 hülye csúnyán nézne rád?
 

krcsirke

el pollo diablo
Rég jártam iskolában, hogy értsem ezt a kérdést egészen, de egy jó tanácsot adok, tojd le őket.

Mit tennél ha egy kívánságod ellenkezőképpen alakulna?
 

senki600

Egy vasútbarát
Hát... jó kérdés. Vagy örülnék, vagy nagyon bánatos lennék.
Mit tennél ha nem tudod, hogy infód a kedd 6 vagy a szerda 0. Órában van, megnézted mindegyik nap a lehetőségeket, de nem volt tanár?
 

krcsirke

el pollo diablo
Lyukasórának minősül? Mert ha igen, akkor nincs egy gond száll sem.

Mit tennél ha egy kóbor cica hazáig követne?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mint utólag kiderült, szerda 0. Lett volna, csak a naplóba nem írják át
Imádom a cicákat, de nem tudnám befogadni, vagy elvinném apához, vagy másnak.
Mit tennél ha 2, számodra nagyon fontos esemény lenne egy napon? Események: IV. Emlékvonatozás a 37-es vasútvonalon, a másik egy Családi nap Kvár határában
 

krcsirke

el pollo diablo
Na ez egy nehéz döntés, vonatozást választanám, de valahogy egybe kötném a családi programmal, de kb esélytelen ahogy olvasgattam már itt. Megpróbálnám csúsztatni a családi programot, bár gondolom ebben nem én vagyok a döntő szereplő, de ha lehet egy nappal csúsztatnám.
Mit tennél ha maradt meg szőlőd de bor van elég?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mivel nem én döntök, így nem én szabok meg semmit, de ez van, amúgy a vonatozás lesz a fő, a családi napon egyedül se tudok mit tenni, otthoniak dolgoznak.
Eladnám/odaadnám vkinek
Mit tennél ha már tényleg eleged van egy emberből (ha leírom kivágnak innen), el kéne verni, de nem szeretném elvégezni a piszkos munkát, és nem akarom hogy az utált személy tudná, hogy egy "verőlegényt" jómagam küldtem rá?
 

krcsirke

el pollo diablo
Amit leírok, próbáld meg elkerülni, csupán azért írom le. Megnézném nincs-e valami vaj a füle mögött, esetleg másnak se szimpatikus, ha lenne ilyen, vagy másnak indok, akkor végképp ne próbáld meg ezt összekötni, jobb ha nem keveredsz bele.

Mit tennél ha kedvenc büféd arrébb költözik 15 percnyi sétára, pont annyira, hogy nincs kedved arrafelé menni, mert azon kívül semmi se esik útba?
 

senki600

Egy vasútbarát
Egyébként nemsokan kedvelik, mindenkit kibeszél a háta mögött, nyíltan buzizik/cigányozik stb, mellesleg hogy nekem mit mond a hátam mögött nem érdekel, de azt az embert, aki nekem nagyon is közel áll (igaz friss ismerettség, de jobb a viszonyunk mint a tesómmal) azért már ne zaklassa meg ugráltassa.

A sülibüfé nem költözik, csak én hagyom abba a sulit nemsokára.

Mit tennél ha annyira szerencsétlen sorsod lenne, hogy koliban leköltöztetnek arra a szintre, ahol nincs melegvíz (csak akkor ha 10 ember már felfűtötte), nincs fűtés télen se, egy osb lapon kéne aludnod, és 21-6:30 közt be lennél zárva?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Vennék bérletet az uszodába, elmennék a vöröskereszthez beszerezni egy jó vastag, meleg hálózsákot, és végig aludnám az éjszakát.
Mit tennél, ha elindulnál otthonról, és a buszon ülve jutna eszedbe, hogy elfelejtetted kihuzni a vasalót?
 

krcsirke

el pollo diablo
Gyors lakásbiztosítás ellenőrzés ilyen nemű kára, illetve tűzoltókat hívnám, ha netalán a szomszédom nem tudna behatolni a lakásba idővel a kerten keresztül.

Mit tennél ha végül leégett a házad?
 

senki600

Egy vasútbarát
megnyugodnék, és esetleg vigyáznék mindenre
Mit tennél ha valakit zavarna, hogy túl sokat járok haza koliból, és fél hetet bejáróskodnék, főleg ha hétfőn, vagy a héten más napon is hajnalba mennék be?
 

senki600

Egy vasútbarát
Egy kicsit zavarban lennek, és kb ennyi
Mit tennél ha nem érzékelné a szar telefonod hogy írsz vele?
 

senki600

Egy vasútbarát
Csütörtökökre ez általában pont nem igaz, mert feszített a napom és nem tudok hol rövidíteni, de minden más esetben kihasználnám, hogy mivel, nem tudom, de mindig másképp.

Mit tennél ha reggel elkezdett fájni ott, ahol nagyon nem kéne, alig tudsz meglenni a fájdalomtól, azt tanácsolják a népek hogy menj kivizsgálásra (kórház/maszek), de te gyűlölöd az eü egységeket, de ha mennél is, haza kéne menned, de a lépés is nehéz emiatt?
 
Fent