Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
Amíg lehet kp-val fizetni, azzal is fogok, utálom a kártyás fizetést, hiába van nekem is, maradi vagyok, azt se tudom hogy kell levenni a pénzt róla
Mit tennél ha lenne benned egy ilyen szégyenérzet, vagy vmi aggódás, szomorúság egyben, nem tudnád eldönteni melyik lenne, mert mindegyik van (és még azon is túl, de boldogság meg jó dolgok nélkül), de szabadulnál tőle?
 

krcsirke

el pollo diablo
Mással foglalkoznék míg érzés nagysága nem csökken vagy egyszerűen írnék egy listát ha nincs kivel megbeszélni.

Mit tennél ha lenne egy heted előállni egy új konyhai eszköz ötletével?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha teljesen új cuccot kéne feltalálnom, akkor feladnám, ha egy meglévő eszközt kell újragondolni, akkor belevágnék
Mit tennél ha lenne pár dolog, de lusta vagy megcsinálni? (főként rendrakás)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Szabadítanék fel időt, és ha végeztem, megjutalmaznám magam egy jó kiruccanással.

Mit tennél, ha a szállásadó visszamondaná az előre foglalt nyaralásodat Cipruson?
 

senki600

Egy vasútbarát
Először: Miért?
Másodszor: visszafizet nekem mindent és keres egy alternatív helyet? Ha nem, akkor fizessen vissza mindent
Harmadszor: perre megyek
Mit tennél ha lenne még 1 napod aludni 10-12 órát, de aludtál ebből olyan 6 és felet?
 

senki600

Egy vasútbarát
Lehet lemenne hozzá rövid idő alatt 2 liter víz, de akkor tényleg nagyon csípősnek kéne lennie, ami már nekem is az
Mit tennél ha megtudnád, hogy a csoportod feje kitalálja, hogy 27-én este menjetek kocsmatúrára (?) (lehet nem az, de este mit lehet csinálni), de nem sok kedved van hozzá, főleg ha gyakorlatpótlás is van akkor, ha meg nem, akkor mennél kirándulni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha tudok elnéznék, mivel lassan véget ér a nyár, ki tudja milyen őszünk lesz.

Mit tennél ha cukorka ágyú célkeresztbe venne?
 

senki600

Egy vasútbarát
A lövedéket kivédeném, utána megenném
Mit tennél ha ma félig kényszerből nem kéne csinálnod semmit?
 

senki600

Egy vasútbarát
Na olyan se lesz, szeretem a helyem, egyébként próbálnék beszokni.
Mit tennél ha 3 órákat alszol, és próbálnál tenni vmit a fáradság ellen, de az alvás nem opció? (Alvás mennyisége szándékos)
 

krcsirke

el pollo diablo
Hideg zuhany, rövid torna, pár perc meditálás, koffein és sáfrány, illetve friss levegő.

Mit tennél ha bezárt a bolt és legközelebbi fél óra gyalog?
 

senki600

Egy vasútbarát
Attól függ mi kéne és mennyire sürgős, de ha sietős, akkor elmennék egy távolabbiba, bár a városomba ha 1 bolt zárva, 2 percre ott egy másik, és ez csak az északnyugati városrész, és nem is Pest
Mit tennél ha unatkoznál gyakorlaton, és már a telefonnyomkodás se köt le?
 

senki600

Egy vasútbarát
nem nagyon ülök be sehova, de szomorúlennék, főleg ha egy kedvencebb boltom vagy vasútvonalam, esetleg megállóhelyem lenne
Mit tennél ha nem hagynak aludni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Elérném hogy hagynának aludni, bezárt szoba vagy jó füldugó (zajkizáró fejhallgató is érhet valamit), persze ha nyitott térről van szó, esélyed sincs.

Mit tennél ha mostanra tervezted a nyaralásodat, de az idő már nem élvezhető?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nekem 2 éve a nyaralás az, hogy hajnalba felpattanok egy Fonyód/Dombóvári vonatra, és késő este hazaérek, így az idő nem zavar, kivéve ha esik, mert akkor nagyon semmit nem lehet csinálni.
Mit tennél ha valaki megszólna, hogy üzemi részen a közlekedőutakon mész, van belépési engedélyed hó végéig, de pont leszarja, és a bizonyíték se nálad, hanem az oktatódnál?
 

krcsirke

el pollo diablo
Felhívni az oktatót opció? Ha nagyon fontos lenne, hogy ott legyek belógnák véletlenül, de egyébként első opció.

Mit tennél ha otthon hagynád telefonodat, de már másik városba értél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem volt opció, 11.30-kor mentem el mondván el kéne érni a delest az 5 perccel odébb lévő vasútállomáson, a valóságban 1 emberrel találkoztam aki akart képet magának, mindegy legalább utána nap nem baszott meg az oktató.
Nem lennék akkora függő mondjuk, meg ha olyan a hely, megkérnék vkit
Mit tennél ha összekevernéd a napokat, illetve a napi terveidet?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ilyen téren szerencsésnek érzem magam hogy hétköznapjaim első fele hasonló, csak a délutánjaim mások, szóval nem okozna nagy gondot.

Mit tennél ha most lefeküdnél aludni és egy hét múlva kelnél fel?
 
Fent