Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
3 opció van: gyors csere egy otthon fellelhetò másikra (pl a seprű nyelére), gyors kókányolás, vagy az egész hagyása a fenébe
Mit tennél ha aludnál valahol éjjel, de a klíma miatt elkezdesz fázni viszont a klímának a kezelője másnál van, aki másik helyiségben alszik?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Húznék magamra egy takarót, vagy még egyet.
Mit tennél, ha megígérted vkinek, hogy elmész hozzá, de mikor arra kerül a sor, már semmi kedved sincs megtenni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Felhívom telefonon, hogy még sem jó a mai találkozó.

Mit tennél, ha gyorsan szeretnél elszeretnél egy új nyelvet?
 

senki600

Egy vasútbarát
Inkább nem, 12 évig nyúztam az angolt azt meg se tudok szólalni
Mit tennél ha lenne pár dolog, amit át kéne adnod valakinek, és pénzt ad ellenszolgáltatásba, és csak más emberrel tudod átküldeni vele, akinek amúgy szintén viszel vmit?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
A fuvarozónak csak aztán adnám át, ami az övé, ha előbb teljesítette a megbizást.
Mit tennél, ha egy órád lenne pihenni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Erről szól az életem akkor, ha nem otthon vagyok, természetesen minél hasznosabban kell töltenem

Mit tennél ha még ebben a hónapban (igaz a kérdés júliusban íródott, de a szerző augusztra gondol) el kéne menned pár helyre, viszont javarésze eléggé kivitelezhetetlen, főleg a távolság és az eseti éjszakázások lehetetlensége miatt?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ha nagyon fontos lenne, megoldanám.
Mit tennél, ha amugy empatikus személyiség létedre egyszercsak mégsem érted, hogy képesek problémázni emberek lényegtelen dolgokon?
 

senki600

Egy vasútbarát
Úgy vagyok vele hogy nekem ne akarjon problémázni senki, max ténylegesen komoly témákról, alapból meg szeretem nézni ha valaki szenved és megérdemli
Mit tennél ha a több napi alig alvások miatt megint el kell napolnod egy, már korábban is elnapolt programot?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Elnapolnám, mert ha ennyit tudtam csúsztatni rajta, akkor annyira fontos sem lehet az a program.

Mit tennél, ha egy kedves barátod párja elkezdene közeledni feléd?
 

senki600

Egy vasútbarát
jöjjön, ha az a barát nem olyan kedves és azt akarom hogy szenvedjen, akkor szenvedjen, minden más esetben olyan szinten közömbös tudok lenni, hogy néha sírnak
Mit tennél ha azt akarják, hogy lépj be hívásba, de a környezeted mindig ellene van, és nem tudsz arrébbmenni, mert minden technika kötve van helyszínileg?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Akkor fej/fülhallgatóval csatlakoznék be, hogy kevésbé zavarjanak a többiek

Mit tennél, ha teljesen magadra lennél utalva mindenben?
 

senki600

Egy vasútbarát
élném az életem
Mit tennél ha olyat csináltatnának veled, amitől lelki nyomorodottá válnál, és nem tudsz kiszállni belőle? (az egész fél óra, de erősebb a hatása, mint 10 érettséginek)
 

senki600

Egy vasútbarát
sikítok, és lefekszek/leülök
mit tennél ha nem akar működni vmi, de a tulaj szerint jól megy?
 

senki600

Egy vasútbarát
Lehetőségeim szerint segítenék szegény állatnak
Mit tennél ha kapnál egy eszközt, amit elvileg bármire használhatsz, csak mégsem?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha hasznos számomra is, akkor próbálnám úgy használni, hogy senki se tudjon róla.

Mit tennél, ha női testben ébrednél?
 

senki600

Egy vasútbarát
Remélem álmodok, ha nem, akkor sikítva menekülnék
Mit tennél ha azt mondják, vmit csak a lakóhelyed szerint vehetsz át (Pestről kell levinni oda), de neked Pest közelebb lesz mint a lakóhelyed, és a kérésedre, hogy Pesten vedd át azt mondják, hogy nem?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Akkor megvárnám, míg hazautazok vagy valamelyik családtagom átveszi a lakcímemen.

Mit tennél, ha nehezen illeszkednél be egy közösségbe?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha van opció, hogy van aki mást ismerek (akár egy tágabb közösség, akár maga a település) akkor nem különösen hat meg, ha meg nincs, akkor se, majd alakul
Mit tennél ha van egy fontos email, amire választ kell adni minél korábban, te ezt megtetted, de nem kapsz az abban feltett kérdésre választ?
 
Fent