Mit tennél ha .....?

senki600

Egy vasútbarát
hasonló eset: Nyíregyen elhagytuk a helyjegyeket az állomástól a pennyig, így feltúrtuk a port, közbe mondtuk: keresd a szart (egy korábbi elhagyásos esemény volt), szóval keresném a szart
Mit tennél ha szenvedsz az órán, mert nem értesz hozzá, de zh is van belőle?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Jegyzetelnék, ha szükséges, amennyiben nem, akkor elütném valami mással az időt és a zh előtt nagyon ráfeküdnék, hogy elsajátítsam a tananyagot.

Mit tennél, ha a vágányzár miatt annyit késne a járatod, hogy nem érnél be az óra kezdetéig, de meghaladod a max. 15 perc késés lehetőségét és a szabályzat alapján egy elmulasztott óra után (vagy nappalin a harmadik elmulasztott óra után) nem kapnál aláírást a tárgyra félév végén?
 

senki600

Egy vasútbarát
ha tudom, hogy ilyen eset áll fenn, akkor szólnék előzetesen, hogy nem lusta/részeg vagyok, csak nincs lehetőségem időben érni
mit tennél ha előzetesen ígértél egy találkozót egy ismerősöddel, de közbejött egy fontosabb találkozód?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem diszkréten elküldeném a búsba, aztán alakul
Mit tennél ha valaki azt mondja, hogy elmegy veled a Döndi Duó koncertre, de aztán aznap indulás előtt 30 perccel(!) Azt mondja hogy nem?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Őszintén, amennyire nem az én stílusom, ha egyedül is elszerettem volna menni, akkor sokat ittam volna, hogy jól érezzem magamat a koncerten.

Mit tennél, ha ellopnák a kabátodat egy szórakozóhelyen?
 

senki600

Egy vasútbarát
alapvetően nem vetkőzök le, vagy ha igen, akkor magamra kötöm, ha meg kötelező a ruha leadása, akkor meg oda lepakolok
viszont, hogy a kérdésnek értelme legyen: igyekszek abba menni amiért nemigen kár, de ha kivitelezhetetlen, akkor ez van, így jártam mert hagytam magam
Mit tennél ha barátod azt mondja menjünk kocsmába (esemény reggelén) és azt mondod igen, viszont a nap folyamán olyan szinten kifáradsz (mert 10:20 és 17:10 közt csak nehéz óráid voltak, megszakítás nélkül, ebéd meg minden nélkül), hogy legszívesebben nem mennél el?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Egy ilyen nap után nekem pont hogy jól estek a kimozdulások, úgy hogy ennék valamit az óráim után és csatlakoznék a barátomhoz egy kellemes iszogatásra.
Mit tennél, ha a lehető leggyorsabban szeretnél kijózanodni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ha van rá legalább 12 órám, aludnék
ha gyorsítani kéne, akkor víz+vmi zsíros, pl meki vagy zsíroskenyér
Mit tennél ha azt se tudnád merre az arra?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Megállnék, vennék egy nagy levegőt és próbálnék tájékozódni

Mit tennél, ha a legjobb barátodról/párodról kiderülne, hogy évekig manipulált téged?
 

senki600

Egy vasútbarát
nem nagyon zavarna, hacsak olyat nem tett amire ugornék, állítólag én is jól manipulálok
Mit tennél ha elmennél a régi iskoládba, és a konyhás megkérdezi kérsz-e ebéded? ebéd: jókai bableves+túrós tészta+mandarin
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Igazi jó kis menzás menü. Ha az ételérzékenységemtől eltekintenék, akkor nagyon szívesen elfogadnám az ebédet.

Mit tennél, ha választanod kellene "járatlan és járt út" között?
 

senki600

Egy vasútbarát
ha az egyszerűség vezérel, akkor a bejárt út
mit tennél ha ismerős azt mondja menjetek vmerre, tudsz csinálni olyat amit nagyon szeretsz?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha tudnék olyan dolgot csinálni közben, amit élveznék, akkor elmennék vele, ha ráérnék.

Mit tennél, ha valakinek felszeretnéd kelteni a figyelmét úgy, hogy személyesen nem tudsz vele talákozni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Írok rá, felhívom, más által zaklatom stb
Mit tennél ha nem menne a műábra házi de nincs senki akit meg tudnál kérni, hogy segítsen, vagy akár hekyetted megcsinálja jópénzért?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Próbálnék online segédanyagokat keresni/nézni hozzá. Lehet ehhez is dobna fel a yt egy pacek indiai videót.
Mit tennél, ha elhagynád a bankkártyádat?
 

senki600

Egy vasútbarát
Egyből tiltás, utána kiderülne mit tennék, bár azért nagyon erős fájdalom lenne...
Mit tennél ha fel kéne menned konzultáni egy olyan tanárral, akiről az a valós/valótlan hír járja, hogy ... ?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Öhm..elég sok féle módon lehetne befejezni a mondatot, de konzultálnék vele és a lehető legpasszívabban viselkednék közben.

Mit tennél, ha kibuknál egyetemről?
 

senki600

Egy vasútbarát
Hazudnék ha azt mondanám nem fenyeget az ilyen, de ha most kiesek, akkor fél évre olyan szinten leköthetetlen lennék, hogy nem tudok magammal mit kezdeni (nem értek semmihez, vasút télen nem csinál nekem jó tanfolyamot, ha meg mégis nem akarok pesten megrohadni 40 évig még)
Mit tennél ha olyan szinten el vagy veszve egy feladatban, hogy inkább felkérsz valakit, kerüljön amibe kerül?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha már felkértem, akkor fizetek neki rendesen, csak ne nekem okozzon fejtörést a feladat.

Mit tennél, ha a legmerészebb álmod valóra válna?
 
Fent