La Cuidad De La Muerte

DeletedUser725

Vendég
sziasztok, szeretnék jelentkezni én is a városba.

8as szintű vagyok
 

DeletedUser

Vendég
Csak akkor tudom, ha kész a város :)
Holnap du. 2 körül on-line leszek, és küldök mindenkinek.
Boogeyman: Isten hozott A Halál Városában!
 

DeletedUser

Vendég
Jó csak azért szóltam, mert csak 4-et küldhetsz. És nem szeretnék lemaradni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Merre lesz a város? Mert ha messze, akkor lassan el is indulok arra.:D
 

DeletedUser

Vendég
Hol legyen? Ott ahol rengeteg másik van, vagy ahol kissé nyugisabb a levegő?
Boogeyman, igazán nincs mit :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem olyan helyen, ahol még nincsenek olyan sokan, de van körülötte jól fizető munka.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, hogy van-e olyan, hogy nem tudsz már dolgozni menni egy helyre, mert betelt.:confused:
Mert ha nincs, akkor szerintem bárhova lehet építkezni, ahol tényleg jó munkák vannak a közelben
 

DeletedUser

Vendég
De ha abból a szemszögből nézzük, hogy ha nyugisabb helyre települünk, akkor aki pihenni akar, akkor nagyobb eséllyel tér be hozzánk, mert kevesebb a választási lehetősége.
Ezek csak ötletek.
Szerintetek???
 

DeletedUser

Vendég
Találtam egy helyet fentről és jobbról a második téglalapban, roberttowntól kb 30 percre észak-keletre.
Remélem megfelel, hamarosan elkezdem építeni a várost, ha nektek is megfelel a hely.
 

DeletedUser

Vendég
Találtam egy helyet fentről és jobbról a második téglalapban, roberttowntól kb 30 percre észak-keletre.
Remélem megfelel, hamarosan elkezdem építeni a várost, ha nektek is megfelel a hely.

Frank akkor közel az ellenség:DD 30 percre.... azt majd tudjátok h meik falut kell támadni remélem!:cool:

Közellenségek: Roberttown Lakói

Remélem megmutatjátok nekik és csináltok 1 szellemvárost;)
 

DeletedUser

Vendég
Már rengeteg város van ebben a négyzetben. :) Legalább mi is a forgalmas területen leszünk. ;)

Nekem bármi amit választassz megfelel, Te vagy az alapító. Oda megyünk, ahová mutatod.
 

DeletedUser

Vendég
Bakker, a La Ciudad De LA Muetre két karakter híján, de nem fér ki...
Hogy legyen a név?
Angolul, portugálul, magyarul...?
 

DeletedUser

Vendég
Oké...
Akkor holnap reggel háromnegyed hatra elkészül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És megalakult a Vadnyugat egyik legfeelingesebb, legjobb háttértörténettel rendelkező városa, kifejezetten párbajra szakosodva.
Hamarosan újra tagfelvétel, addig is aki teheti, keressen fedezéket, mert jövünk!
 
Fent