La Cuidad De La Muerte

DeletedUser

Vendég
Jól van hajrá.Gondolom szerda-csütörtök magasságában meg is lesz a city:D.Jó éjt!
 

DeletedUser

Vendég
Túlzás az a mester :)
Úgy haladok, hogy holnap leadom a fölös cuccaimat, összejön a pénz és elkezdem építeni a városkát.
 

DeletedUser

Vendég
Király. Holnap amúgy is kevesebb időm lesz, de csütörtökön megint egész sok, uh mikor kész lesz már jelen tudok lenni:).Jah és ha kell tp tudom ajánlani az erőd védelme munkakört nekem 2 óráért 23 tp-t osztott:d
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, úgy számolom, hogy holnap koraeste tudom elkezdeni építeni, így csak holnaputánra lesz kész.

Az épületek sorrendben hogy épüljenek?
Én ezt a sorrendet tartom legjobbnak, de várom a ti véleményeteket:
Hotel
Temetkezési vállalkozó
Fegyverkovács
Szabó
Vegyesbolt

A hotel azért van első helyen, mert ugye energiapontra mindig szükség van, a temetkezési vállalkozó a párbajokhoz kell, a fegyverkovács szintén, a másik kettő meg a többi tárgyhoz.
 

DeletedUser

Vendég
syasztok én is szeretnék a város tagja lenni létszíves nagyon de nagyon vegyetek be!!!!!

Nem azért de te nem tudod mi a lényeg ha be akarsz lépni egy városba ersőnek azt nézik hogy mi a képességeid pld:6-javitásod van mert a város ban építeni is kell tutko na ennyi addig amig nem felelszmeg a város feltételeinek amiket ki irnak addig nem vesznek fel
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, úgy számolom, hogy holnap koraeste tudom elkezdeni építeni, így csak holnaputánra lesz kész.

Az épületek sorrendben hogy épüljenek?
Én ezt a sorrendet tartom legjobbnak, de várom a ti véleményeteket:
Hotel
Temetkezési vállalkozó
Fegyverkovács
Szabó
Vegyesbolt

A hotel azért van első helyen, mert ugye energiapontra mindig szükség van, a temetkezési vállalkozó a párbajokhoz kell, a fegyverkovács szintén, a másik kettő meg a többi tárgyhoz.
Hát szentem a fegyver kovács a legfontosabb mert ha kihivják párbajra az eggyik város tagot akkor az a legjobb aztán a hotel.stbb ténleg nem vennélbe a városodba sood vok a világ 1-ben is
 

DeletedUser

Vendég
A Halál Városa. Egy leendő város neve. Melynek tagjai hősök, gyilkosok, s emberek, kik a két fogalom közti igen keskeny mezsgyén mozognak. Minden nézőpont kérdése. Mi dönti el, jó ember-e valaki? A származása, tettei, netán az, hány hozzá hasonló ember életét vette el? Sok kérdés van, de ez itt a legjobb kérdés. Egyáltalán mi tesz emberré? Képességeink, mint például könyörületünk, haragunk, dühünk? Származásunk? Nem. A döntéseink miatt vagyunk emberek. Miattuk vagyunk jó emberek, vagy akár rosszak. Egyszer hallottam, amint valaki azt mondta, aki megöl egy emberi lényt, egyúttal a benne lakozó ugyanolyan lény egy részét is megöli. Igaz ez? Bizonyára. Viszont néha szükség van arra, hogy valaki meghúzza a ravaszt. És én olyan embereket keresek, akik nem félnek meghúzni a ravaszt. Soha. Akik tudnak játszani. Tudják, mikor kell kijátszani az ászt. Tudják mikor kell megtenni a szükséges lépést, és nem félnek tőle. Barátokat keresek. Társakat. Hősöket. Gyilkosokat.

nNa akkor küldenél nekem meghívot a városodba és elmondanátok hol lehet eladni a felescuccokat
 

DeletedUser

Vendég
A vegyesboltban tudod eladni a felesleges cuccaidat.
Amúgy Frank sztem Hotel után a vegyesboltot érdemes, mert abból egész sok pénzt lehet leakasztani, illetve kis szerencsével a küldetéseket is leegyszerűsíti.
 

DeletedUser

Vendég
És nektek is 1000$ egy szamár??? (igy sose fogom folytatni a kalandot...)
 

DeletedUser

Vendég
A felesleges dolgaidat egy város kereskedőjénél tudod leadni.
Skatepapa: csak az idegen városoknál 1000$
A saját városodban 250, mert idegen város áruja mindig négyszer drágább.
Sood: neked mi bajod?
VMagic: Jó meglátás, ezt figyelmen kívül hagytam :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nincs mit.
Egyébként a felhasználói panel jobb alján van egy körben egy kérdőjel, ha rákantittasz, megnyílik a Segítség
 

DeletedUser

Vendég
Még az elején végigolvastam de lehet ez kimaradt XD
 

DeletedUser

Vendég
na figyu ha nem tartod magad szolok egy adminnak és ugy kibannol szerinted miért vannak a szabályok mond ha

Megtudhatom, hogy mi a probléma a hozzászólásommal?

Szívesen látom a választ itt, vagy akár levél formájában a fórumon vagy a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
És Frank megvan már az a 3 személy aki rajtad és rajtam kívül benn lesz 1. körbe?
 
Fent