La Cuidad De La Muerte

DeletedUser

Vendég
Hogyne.
A tagok:
Old Hammerhand
VMagic
Ginababa (ha még benne van)
Littlefinger
és végül de nem utolsó sorban én.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkit megnéztem, egész jó kis cuccokkal rendelkeznek.Jó lesz ez érzem.
 

DeletedUser

Vendég
Bízzunk benne :)

Edit: Gina kilőve, van egy szabad hely
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bocsánat, de előreláthatólag az én helyem is felszabadul. TW-s klánnal már fontolgatjuk, hogy közös várost alapítunk.
 

DeletedUser

Vendég
Két szabad hely van.
Mondjuk, gondoltam, hogy ez lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Ne izgulj Frank a név jó, ráadásul most az egyik városba egész jó kis cuccokat találtam, uh vszínűleg meg tudom csinálni az aktuális küldetést és hipp-hopp 10. szintű vagyok:D.Karakter nevet szted lehet változtatni?
 

DeletedUser

Vendég
Biztosan lesz még jelentkező. :) A minőség fontosabb a mennyiségnél.

Illetve legalább egy darabig nem kell majd a taglétszámot növelő épületet csinálni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Ha van szabad hely, én jelentkeznék. Eddig úgy állt, hogy várost alapítok, mert már sehova se fértem be. Holnap kezdtem volna én is a városalapítást. Van most 290 $-om, és 9-es szinten 70/110 tapasztalat pontom
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Ha van szabad hely, én jelentkeznék. Eddig úgy állt, hogy várost alapítok, mert már sehova se fértem be. Holnap kezdtem volna én is a városalapítást. Van most 290 $-om, és 9-es szinten 70/110 tapasztalat pontom

nekem 283-van és akarok alapítani a neve az lesz hogy Los Santos -és szivesen várlak ha adszbe ahogy beszáltál 150-ftot és a 7-fizetés 100-ft 1-héten 100-at kell beadnod ok ha igen irj
 

DeletedUser

Vendég
Az se rossz, h ennek a városnak a fórumán csábítod magadhoz a jelentkezőket.....:)
 

DeletedUser

Vendég
Sood barátom, te nagyon el vagy tévedve :)
Itt nem más városokat kell hirdetni, itt csak a Halál Városáról írunk, ha a saját városodról szeretnél nyitni, nyiss egy új témát. A játékban levő pénznem pedig a dollár, és nem a forint.
Arpika, szeretettel várunk :)

Edit: most nézem, hogy a karaktertípusoknál a párbajhős kapta a legrosszabb bónuszokat, és csak hármat, míg a munkás és a kalandor 4-et.
Ez így nem lesz jó...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Hopkins. Nagyon sok fórumot végignéztem, és az alapítók hozzászólásaiból, és megnyilvánulásaiból azért sokminden kiderül. Szeretném, ha nem 12-13 éves gyerekek lennének annak a városnak az alapítói, ahova csatlakozom. Ugyanis szeretném élvezettel játszani ezt a játékot.
 

DeletedUser

Vendég
De sztem a 3 kiegyenlíti a másiknál található 4-et.Én v katona v kalandor leszek sztem.Engem a kevés profilkép sokkal jobban zavar, fontos a külcsín:D
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként nem biztos, hogy baj, ha mindenki más kaszt tagja lesz az első 5-ösben. Pontosabban mivel csak 4 kaszt van ezért 1-1-1-2 :D Persze, ha mindenki egyforma az meg profilt ad.

Én mindenképpen a párbajhősben gondolkozom. A bónuszoknál jobban érdekel a hangulat.

Egyébként az a durva, hogy egyedül a katona kap párbaj bónuszokat. Taktika növelése, magasabb szintű fegyver. Klassz
 

DeletedUser

Vendég
Van benne valami, mármint a hangulatról.Én is valószínűleg kép alapján fogok választani, már nagyon unom ezt a zöldfülű piktúrát:)
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk Hammerhand, tényleg durva, hogy elvileg egy igazi párbajhős akár egy másodperc alatt képes előrántani-kibiztosítani-centire pontosan lőni, mégis a katona kapja a jobb párbajbónuszokat.
Ha kép alapján választanék, én női vadász, női fejvadász, vagy női bandita lennék. A férfi párbajhősök képeit valahogy nagyon elszúrták szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
nekem 283-van és akarok alapítani a neve az lesz hogy Los Santos -és szivesen várlak ha adszbe ahogy beszáltál 150-ftot és a 7-fizetés 100-ft 1-héten 100-at kell beadnod ok ha igen irj

Sood igazavan Frank nek hogy télleg nem ide kéne irogatni a szarodat toborozz máshol és szerintem ha másokhozis igy betörsz és irod a faszságaidat a faludrol szerintem megjutalmaz maxy majd 1 forum ban al.
Mint az elözö delikvenst:cool:

Jahmeg miazhogy 100 ft? ember nelegyél szánalmas.... najo azvagy. Ez a játék $ ra megy tudtommal. Szal bukta öcsi ha lehet másholrontsd a levegőt.
 

DeletedUser

Vendég
Sood igazavan Frank nek hogy télleg nem ide kéne irogatni a szarodat toborozz máshol és szerintem ha másokhozis igy betörsz és irod a faszságaidat a faludrol szerintem megjutalmaz maxy majd 1 forum ban al.
Mint az elözö delikvenst:cool:

Jahmeg miazhogy 100 ft? ember nelegyél szánalmas.... najo azvagy. Ez a játék $ ra megy tudtommal. Szal bukta öcsi ha lehet másholrontsd a levegőt.

Az nagyon derék Solomon, hogy kiállsz a topicért, de kérlek ne ilyen hangnemben tedd. Sokkal kultúráltabb módon is lehet.
 
Fent