La Cuidad De La Muerte

DeletedUser

Vendég
boccs! gondoltam nektek is joot teszek! dehat ugylatszik nem!
 

DeletedUser

Vendég
Öreg, más városok fórumán hirdetni a sajátod abszolút nem gyenge dolog...
Olyan mint ha elmennél L.A. gettójába egy "Klu Klux Klán" feliratú tetkóval a homlokodon...
 

DeletedUser

Vendég
Öreg, más városok fórumán hirdetni a sajátod abszolút nem gyenge dolog...
Olyan mint ha elmennél L.A. gettójába egy "Klu Klux Klán" feliratú tetkóval a homlokodon...

Látom kezdesz belejönni Frank csakigy tovabb oltsad a köcsögöt!:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Sol, szájra vigyázni :)
Nem oltom, csak elmagyarázom neki, hogy amit csinált az cinkes.
Nagyon cinkes...
 

DeletedUser

Vendég
Frank!

Meg lehet tudni mennyi pénzed van?

Kíváncsi volnék, mikor építed a várost.
 

DeletedUser

Vendég
Alakul, de ma már kerek 30 pontot használtam el, mégse kaptam egy rohadt plakátot sem, mikor hármat kéne egy küldetéshez, hogy tovább tudjak lépni.
A mai nem az én napom, és a pénzem sem halad sokat... Elnézést :(
 

DeletedUser

Vendég
Alakul, de ma már kerek 30 pontot használtam el, mégse kaptam egy rohadt plakátot sem, mikor hármat kéne egy küldetéshez, hogy tovább tudjak lépni.
A mai nem az én napom, és a pénzem sem halad sokat... Elnézést :(


Próbáld úgy, hogy egyszerre 1 órát dolgozol. Akkor elvileg felugrik a valószínűség 80%-ra, az csak elég lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Jaj emberek nem lehetne ezt privát üzik formájában?
 

DeletedUser

Vendég
Hello Frank!

Ha gondolod és van még hely én szívesen jelentkeznék a városba.9 szintű vagyok és 220 dolcsim van, valamint a koncepcióval is egyetértek.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Örömmel veszem a jelentkezésed, persze, van még hely, csak a városra kell még várni 2-3 napot sajnos...
 

DeletedUser

Vendég
Egyáltalán nem gond.Most úgyis van egy kis gondom a küldetéseimmel.
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagy egyedül :)
Amúgy változik a város színhelye, Port Riverside épült oda ahova én szerettem volna építkezni... Keresek másik jó helyet, ha megvan majd szólok.
 

DeletedUser

Vendég
Jól van semmi gond.Igazából baromi kíváncsi vagyok h miket tartogat még ez a játék, uh sztem majdnem mind1 h hova épül a város, maximum arra kell figyelni h ne egyik másik város szájába sikerüljön.
 

DeletedUser

Vendég
Találtam egy jó helyet. Világtérképen (fentről, balról) 2x8 közép-kelet.
Ha valaki távol van tőle, szóljon. És azt is szeretném ha a jelenlegi pozíciótokat leírnátok :)
Előre is kösz
 

DeletedUser

Vendég
Én elmentem egy városba aludni, mert baromira untam h lassan jönnek vissza az energiapontjaim, és sokra van szükségem mert a jelenlegi szintemmel nem tudok tovább lépni a küldetésekben.Bárhol lesz a város odatalálok:)
 

DeletedUser

Vendég
Oké :)
Jóéjt :)
Itt is első dolog lesz megépíteni a hotelt, aztán jöhet a vegyesbolt, és ki tudja még mi...
 
Fent