La Cuidad De La Muerte

DeletedUser

Vendég
A Halál Városa. Egy leendő város neve. Melynek tagjai hősök, gyilkosok, s emberek, kik a két fogalom közti igen keskeny mezsgyén mozognak. Minden nézőpont kérdése. Mi dönti el, jó ember-e valaki? A származása, tettei, netán az, hány hozzá hasonló ember életét vette el? Sok kérdés van, de ez itt a legjobb kérdés. Egyáltalán mi tesz emberré? Képességeink, mint például könyörületünk, haragunk, dühünk? Származásunk? Nem. A döntéseink miatt vagyunk emberek. Miattuk vagyunk jó emberek, vagy akár rosszak. Egyszer hallottam, amint valaki azt mondta, aki megöl egy emberi lényt, egyúttal a benne lakozó ugyanolyan lény egy részét is megöli. Igaz ez? Bizonyára. Viszont néha szükség van arra, hogy valaki meghúzza a ravaszt. És én olyan embereket keresek, akik nem félnek meghúzni a ravaszt. Soha. Akik tudnak játszani. Tudják, mikor kell kijátszani az ászt. Tudják mikor kell megtenni a szükséges lépést, és nem félnek tőle. Barátokat keresek. Társakat. Hősöket. Gyilkosokat.
 

DeletedUser

Vendég
Merészvagy:D

Megakarod magadat öletni? "Idezem: Tarsakat. Baratokat. Gyilkosokat."
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszik a koncepció. Már írtam is a játékban telegrammot Neked.

(Már, ha ott is Frank Hopkins a neved. :) )
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, vissza is írtam. Továbbra is várom intelligens emberek jelentkezését.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nagyon hangulatos bevezető, sokat ígér. Pedig már terveztem, hogy megalapítom Deadwood városát, de a jó közösségért feláldoznám a nagy álmot. Már ha egyáltalán bevenne.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon hangulatos bevezető, sokat ígér. Pedig már terveztem, hogy megalapítom Deadwood városát, de a jó közösségért feláldoznám a nagy álmot. Már ha egyáltalán bevenne.

Köszönöm az érdeklődést Littlefinger, amint megalapítom a várost, küldök egy telegrammot. :)
 

DeletedUser

Vendég
én is

syasztok én is szeretnék a város tagja lenni létszíves nagyon de nagyon vegyetek be!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Nem is...
Na jó egy kicsit talán...
De Solomon, nincs önbizalmad?
Tényleg nem érzed magad alkalmasnak a feladatra?
 

DeletedUser

Vendég
:D

Nem is...
Na jó egy kicsit talán...
De Solomon, nincs önbizalmad?
Tényleg nem érzed magad alkalmasnak a feladatra?


Am alkalmasnak érzem magam csak az a gond h enis szeretnék majd alapítani 1 városkát a Fejvadászoknak meg a csürhének:D
 

DeletedUser

Vendég
Sok sikert hozzá ;)
Aztán majd ne legyél túl messze mert kihívlak és meglátjuk, hogy a fejvadász meg a csürhe mire megy az értelemmel meg Chuck Norrisszal szemben :)

Ja és még valami: A város a világtérképen fentről és jobbról a harmadik téglalapban lesz, azon belül keleten, egy folyóparton, direkt oda néztem, mert nagyon sok munka van a közelében, talán 3 vagy 4 melóhely van aminek a távolsága a várostól 20 perc körül van.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sok sikert hozzá ;)
Aztán majd ne legyél túl messze mert kihívlak és meglátjuk, hogy a fejvadász meg a csürhe mire megy az értelemmel meg Chuck Norrisszal szemben :)

Ja és még valami: A város a világtérképen fentről és jobbról a harmadik téglalapban lesz, azon belül keleten, egy folyóparton, direkt oda néztem, mert nagyon sok munka van a közelében, talán 3 vagy 4 melóhely van aminek a távolsága a várostól 20 perc körül van.

erre csak annyit tudok irni hogy jol választottál amugy énis nézelödtem város téren és egész fasza kis helyek vannak:cool:
 

DeletedUser

Vendég
hotel

a hotel elkeszult!!!(roberttown) mindenkit varunk!!! hitel NINCS!!
 

DeletedUser

Vendég
És ezt most mi a fenének kell beleírnod minden várossal kapcsolatos témába?
Kicsit sem vagy szánalmas, öreg...
 

DeletedUser

Vendég
a hotel elkeszult!!!(roberttown) mindenkit varunk!!! hitel NINCS!!

Hallod gyerek én a helyedben abbahagynám a spamolast mert a végén azt veszed észre hogy összedöl a városod es 30 ember akarveled parbajozni szoval ezt nagyongyorsanhagydabba mert betalálunk páran és felduljuk a hotelt es Kímélet NINCS!:cool:
 
Fent