Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser13044

Vendég
Lehet egy új, átgondoltabb díjazást kéne kitalálni a tapasztalatok szerint. Gondolok itt arra, hogy pl mind a 4 banditánál külön verseny legyen, és természetesen egy valaki csak egynél tudna versenyben lenni a végős nyereményért. Nyilván így persze a nyeremény értékén is változtatni kéne, de legalább az a bizonyos kecske is jóllakik :D
 

DeletedUser17586

Vendég
nem úgy van,h elméletileg mindenkinek van esélye velük párbajozni?mert én hawaion 24-es vagyok 29-es pb.szinttel,de a legkisebb banditának is 61-es pb.szintje van :(
 

DeletedUser17252

Vendég
a 12.10.-ei szerzetes elleni jutalmamat még nem kaptam meg.(el doradon)
 

DeletedUser17478

Vendég
Huh, sok minden elhangzott a játékkal kapcsolatban :) Ami nekünk öröm, hogy sokan játszotok velünk, a végén majd jövünk egy statisztikával is, hogy Ti is lássátok.

Szerettünk volna minden rétegnek játéklehetőséget adni, nagy kört sikerült is átfogni. Valóban maradnak ki rétegek, ezt sajnáljuk, a kapacitásunk most ennyi banditára volt elegendő. Itt arra a háttér munkára gondolok amit végzünk, ez nem panasz, örömmel tesszük.

A játékkiírás jutalmazásán nem fogunk változtatni, az már nem lenne fer azokkal szemben akiknek így jó. Viszont a tapasztalatot leszűrjük, az egész játékra tekintve, hogy legközelebb mikor jövünk ilyen vagy hasonló játékkal, akkor még kevesebb legyen a panasz rá.

Többen kértétek, hogy jó lenne tudni melyik világon hány párbajgyőzelemmel vezet az első. Dilemmánk, hogy ez mindenkinek jó ha megmondjuk? :) Motivációt fog jelenteni az éppen lemaradóknak vagy elveszi a kedvét?
 

DeletedUser14729

Vendég
Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nem tudom ki játszik közületek Arizonán, de ott például a Szerzetes eddig még csak EGYSZER dobta el magát, szerencsére nekem, kb 30. alkalomra, úgy, hogy 4k ÉPet szedek le egy párbajjal. Úgy érzem ilyen feltételek mellett a világon elérhető legtöbb KO versenyben a magas párbajszintű játékosok kiestek. Azóta nem is néztem az admin felé, és csodák csodájára nem is emelkedett a KO-k száma. Itt a világ díját annak van legnagyobb esélye elvinni, aki esetleg két admint is tud egyszerre ütni. Ettől függetlenül jó dolognak tartom, feszülten várom azóta is a 200 rögömet és a meglepi ajcsimat :) Sok sikert mindenkinek! Jim Lacky/Pultos
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nem tudom ki játszik közületek Arizonán, de ott például a Szerzetes eddig még csak EGYSZER dobta el magát, szerencsére nekem, kb 30. alkalomra, úgy, hogy 4k ÉPet szedek le egy párbajjal. Úgy érzem ilyen feltételek mellett a világon elérhető legtöbb KO versenyben a magas párbajszintű játékosok kiestek. Azóta nem is néztem az admin felé, és csodák csodájára nem is emelkedett a KO-k száma. Itt a világ díját annak van legnagyobb esélye elvinni, aki esetleg két admint is tud egyszerre ütni. Ettől függetlenül jó dolognak tartom, feszülten várom azóta is a 200 rögömet és a meglepi ajcsimat :) Sok sikert mindenkinek! Jim Lacky/Pultos
Azóta egyedül ütöm :D
 

DeletedUser

Vendég
legyen titok, nekem elvenné a kedvem

Rakjátok külön topicba kocsmán belül, aki akarja, az megnyitja, vagy itt fórumon üzenetbe írjátok meg annak a személynek, aki szeretné tudni az eredményt.
A kedv szerintem sokaknál elment már, ahogy olvasgatom a hsz-eket.
 

Kanyim

Veteran Member
Jó lenne valami támpont szerintem.. akik közelében vannak azokat ösztönözne.. de akik nagyon messze vannak azok utána felszabadulhatnának.. én biztos örömmel venném ha tudnám hogy most ennyivel élmezőnyben vagyok, vagy az első már 2x annyit szerzett. Normál időben talán azt mondanám hogy több játékost játékban tart ha nem tudjuk...de most az év legnagyobb ünnepe közeledik... én biztos morcos lennék utólag ha pl győzelmi vágyaktól fűtve az ünnepek során is erre szentelnék némi időt..azt már régesrég sansztalan....

Elég annyi hogy adott világon mennyi van az elsőnek. (aki persze névtelen maradna)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17249

Vendég
Magam részéről úgy gondolom, anonimnek kell lenni a világonkénti első helyezettnek a lezárásig. A kíváncsiságát mindenki gyűrje le. Nem vezetne jóhoz, hisz a játékosok egymást is megtámadják a bandita párbaj helyszínén, esetleg kivonva az esélyest a párbajból egy KO-val, vagy netalán többel. Így van szervezve, így zajlik, és ha akadnak is menet közben problémák, mi, mint játékosok csak megköszönhetjük, hogy esélyt kapunk olyasmihez, amihez esetleg önmagunktól nem tudnánk hozzájutni, történetesen az egyszeri KO. utáni jutalomhoz. Szerencse kérdése, hogy ki üti ki a banditát, mert kis sebzéssel is akkora az esély, mint naggyal, ha a bandita életpontja leesett, mert akkor a nyerő játékos jó időben van jó helyen. Ennek az oldalon fent léthez semmi köze, magamról tudom. A motivációról meg csak annyit: aki úgy érzi, hogy ha neki elég az egyszeri jutalom, akkor annak megszerzése után, visszatér a régi menetrendjébe, eszébe sem jut tovább ezen a vonalon menni, vagyis bandita- párbajozni, aki pedig a legtöbbre törekszik, az a közölt tények ellenére is játszani fog.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Magam részéről úgy gondolom, anonimnek kell lenni az világonkénti első helyezettnek a lezárásig. A kíváncsiságát mindenki gyűrje le. Nem vezetne jóhoz, hisz a játékosok egymást is megtámadják a bandita párbaj helyszínén, esetleg kivonva az esélyest a párbajból egy KO-val, vagy netalán többel.

Nem a vezető játékos nevét kérjük.. csak azt hogy pl florin az elsőnek 10 vagy 20-ja van..stb.. mert nagyon nem mind1.. és most mégiscsak karácsony jön, nem szívesen áldoznék erre időt az ünnepekből ha eleve sansztalan és ez gondolom érthető...
 

DeletedUser17252

Vendég
hát vannak kemény világok! :D ahol a játékosok össze fognak és ki ütik azokat a játékosokat akinek a profilján kint diszeleg 10 ko. gyözelem.ami részemröl nem szép dolog mást megakadájozni a nyerési lehetöségében!ezért nem is veszek részt ilyenben.sött a fö világomon (eldo) nem is támadok senkit.
de hát ez sajnos a játék része. :)
 

DeletedUser17086

Vendég
Én nagyon örülnék annak, ha névtelenül megmutatnák, világonként hánynál tartanak az elsők... Nem lenne annak semmi negatív oldala...erősítené a versenyszellemet inkább
 

DeletedUser17249

Vendég
Rájöttem, a fiúk szörnyen kíváncsiak :)
Fő világomon, Eldorádón már kétszer kicsaptak, de ha ez valakinek örömet okoz, hát legyen neki az, bár akkor nagyon zokon esett :cool: De azt sem hiszem, hogy ha valaki megtudja, hogy két nyereményponttal előtte áll egy valaki, akkor a karácsonyi teendőket halasztja, két vásárlás között hazaszalad párbajozni, vagy netán gépnél ül éjszakánként, mert akkor van ideje. Minél kevesebben párbajoznak egy banditával, annál többet kell ütni, és szinte eredménytelenül, napokig, és hát a szerencse forgandó. Nagy sebzésekkel sokszor gesztenyét kapargatok, és utánam pár percre már nincs fenn az indián szertartási nyakpánt, ami azt jelenti, hogy vitték a kört. De sosincs bennem az, hogy miért nem én? Boldog, békés ünnepet Mindenkinek !!:)
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Szerzetes v1-en alszik. Keltenétek? Köszönjük. Valakinek ez segítség ,akkor 9 ko-nál tartok v1-en.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15232

Vendég
Floridán kicsit kezdek kiábrándulni A szerzetesből, 4 napja kezdtem el csapni, idáig 86x hívtam ki eddig és azóta 1x apott KO-t a bandita...tippre csak én bántom, de a KOra idejön valaki és bemákolja én meg 0 KOnál járok:D
 

Kanyim

Veteran Member
Akik a legutobbi dijatadas ota utottek ki valakit mikor fogjak megkapni a jutalmukat ? Valamint buffalon a jot kerem ebresszetek.
 
Fent