Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser13044

Vendég
Wow srácok, ez igen, rég óta vártunk már a banditák visszatérésére :D KÖSZÖNJÜK!!
 

DeletedUser13044

Vendég
Kérdés: ha leszedek róla 500ép-t akkor a többieknek már 500ép-vel kevesebbet kell beléjük ütni/lőni a ko-hoz?
 

DeletedUser17479

Vendég
Hogy lehet ezeket a banditákat megtalálni? Nézegessem végig a ranglistát és akinél sütiszeletelő van, azt üssem? :)

Minden világon ugyanaz a nevük, ugyanabban a városban vannak.
Érdemes a chatet nézni, hátha valaki megtalálta, ha nagyon nehéz akkor később kaptok plusz segítséget.
 

DeletedUser10206

Vendég
Hali!

Először köszi a játékot! Én mint munkás szerintem nem fogok sokat játszani vele, de azért kipróbálom, hátha lesz sikerélményem.

Első kérdés: Elnézve a felszerelést és a fegyvert, nem lehetne nehéz kiütni őket, de érzem, hogy a tulajdonság- és képességpontok brutálisan magasra vannak rakva. Jól gondolom kedves Supporttagok? :D

Második kérdés: Ha valaki kiüti, akkor ő is 72 órát pihen?

Harmadik kérdés: Ha a Bandita NPC kiüti a játékost, akkor valósan "meghal", elvesztve az energiát, ÉP-t és 72 órába kerül?

Negyedik kérdés: Használható buff hozzá, ergo hatásos lehet?
 

DeletedUser17053

Vendég
Egy játékos csak 1 banditát tud támadni,ugye? A különböző pb szintek miatt. Vagy 1 játékos éppen 2 banditát is elérhet szintben?
 

DeletedUser17478

Vendég
Hali!

Először köszi a játékot! Én mint munkás szerintem nem fogok sokat játszani vele, de azért kipróbálom, hátha lesz sikerélményem.

Első kérdés: Elnézve a felszerelést és a fegyvert, nem lehetne nehéz kiütni őket, de érzem, hogy a tulajdonság- és képességpontok brutálisan magasra vannak rakva. Jól gondolom kedves Supporttagok? :D

Második kérdés: Ha valaki kiüti, akkor ő is 72 órát pihen?

Harmadik kérdés: Ha a Bandita NPC kiüti a játékost, akkor valósan "meghal", elvesztve az energiát, ÉP-t és 72 órába kerül?

Negyedik kérdés: Használható buff hozzá, ergo hatásos lehet?

A játék lényege, minden kaszt el tudja verni, a kereskedő, a munkás, a kicsi és nagy is. :) A banditák nem élveznek párbaj védettséget, hotelba bedobódnak, de igyekszünk onnan gyorsan kiszedni Őket. Buffot természetesen lehet használni.
 

DeletedUser17478

Vendég
Egy játékos csak 1 banditát tud támadni,ugye? A különböző pb szintek miatt. Vagy 1 játékos éppen 2 banditát is elérhet szintben?

4 párbajszintű bandita van, ezzel esélyt adtunk, hogy mindenki tudjon játszani. Ha valaki kettőt ér el, akkor szerencsésebb picit :)
 

DeletedUser17463

Vendég
Még mindig nem találtam egy banditát sem. Nagyon elbújtak. :(
Mégis, merre kell keresni őket?
 

DeletedUser7534

Vendég
Sziasztok.

A 150-es párbajszintűbe már 2200 körül vertem, ezek szerint az is kevés. Gondolom olyan 100.000 ép-jük lehet összesen és akinek szerencséje lesz, majd a végén leveri, majd faraghatjuk maxról megint..... :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Én nem bírom egyiket se ütni buffalon(98); flon(99) és hawaiion(83) egy középút 100-as banditát nem lehetne esetleg beszuszakolni vagy már késő?
 

DeletedUser17576

Vendég
Érdekes, ahhoz képest hogy elvben nem pihennek, Georgián a Rossz "Éppen alszik"- ez hogy lehet?
 
Fent