Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

sirci

Active Member
A párbajszintek visszaállítása megtörtént, és egy kis statisztika:
- párbajok összesen a világokon: 31082
- KO - k összesen a világokon: 520

Ez igen :)

ui: egy másik topicban kiírom, hogy világonként a legelső - név nélkül - hány KO-val vezet. Aki nem szeretné tudni, ne olvassa.
Merre kell keresni ezt a topicot?
 

DeletedUser

Vendég
Kocsma, azon belül:

KO statisztika (ne nyisd meg, ha nem akarod tudni!)
 

Kanyim

Veteran Member
Buffalon a jó párbajszintjét kérlek állítsátok vissza, mert 80as párbajszinttel senkit sem lehet elérni. (a hajrá uccso napjaiban akár minden este visszalehetne állítani, nehogy ilyen kiesett órák miatt maradjon le valaki...)

A világonkénti legtöbb párbaj jutalmazását én is támogatom (persze a végső győztest nem nézve :) )
 

DeletedUser8016

Vendég
Sziasztok!

A rossz párbajszintje dakon, eldón és colón nagyon leesett. Kéretik visszaállítani. Köszi!
 

DeletedUser8378

Vendég
Sziasztok !
Colorádón 169-es szinttel nem érem el A Rossz-t .
Kérhetnék visszaállítást .

Köszönöm !
 

DeletedUser13044

Vendég
florin A Szerzetest növeljétek vissza légyszi 350-re . Kevés tp-t ad :P
 

DeletedUser14729

Vendég
Nem akarok ünneprontó lenni, de én a 13.-ai párbajom óta várom a jutalmamat :( Már ég a pofám a supportnak irogatni 3-4 naponta és hallgatni a különböző kifogásokat, hogy mikor miért nem kaptam még meg, amit én is ugyanúgy megérdemeltem, mint bárki más. Ezek után nem kell csodálkozni, hogy az első KO-m után a bandita után se szagoltam... Nagyon szépen megköszönném, ha esetleg valamelyik admin, aki itt ténykedik, ránézne a karakteremre Arizonán.
Jim Lacky
 

DeletedUser17478

Vendég
Nem akarok ünneprontó lenni, de én a 13.-ai párbajom óta várom a jutalmamat :( Már ég a pofám a supportnak irogatni 3-4 naponta és hallgatni a különböző kifogásokat, hogy mikor miért nem kaptam még meg, amit én is ugyanúgy megérdemeltem, mint bárki más. Ezek után nem kell csodálkozni, hogy az első KO-m után a bandita után se szagoltam... Nagyon szépen megköszönném, ha esetleg valamelyik admin, aki itt ténykedik, ránézne a karakteremre Arizonán.
Jim Lacky
Az ajándékod épp most kaptad meg, elnézésed kérünk a késésért :)
 

deluigi

Well-Known Member
Az ajándékod épp most kaptad meg, elnézésed kérünk a késésért :)

sziasztok, ugyanez nem mondhato el a dakotai 200 rogrol es a fenyes premkazirol
akkor irtam, hogy nem kaptam meg (2 hete), de az volt a valasz, hogy 3-4 naponta osztjatok
meg lehet nezni a suport levelezest
udv,
Lajos
elore is kosz az intezkedesert...
 

DeletedUser17478

Vendég
sziasztok, ugyanez nem mondhato el a dakotai 200 rogrol es a fenyes premkazirol
akkor irtam, hogy nem kaptam meg (2 hete), de az volt a valasz, hogy 3-4 naponta osztjatok
meg lehet nezni a suport levelezest
udv,
Lajos
elore is kosz az intezkedesert...
Elnézésed kérjük, az ajándékod megkaptad most :)
 

Kanyim

Veteran Member
Buffalon a végső jutalmamat már megkaptam, de az alap kiütésért járó 200 rögöt még nem. Kérem ha van időtök pótoljátok. Köszönöm .
 
Fent