Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser15232

Vendég
Sziasztok,
Eldoradon 93as párbajszinttel nem érem el egyik banditát sem, egy kis igazítást kérek. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7534

Vendég
Ahoy.

Részemről befejeztem Hawaii-n az adminos karakter püfölését. Szerény véleményem szerint ez egy dologra jó; növeli a párbajszintet. Nagyjából ötvenszer csaptam meg, csatánként 2-3 ezer ép-t vertem le róla. Volt, hogy percek voltak hátra a párbajból és akkor KO-zta valaki (többször is előfordult) és volt, hogy a közvetlen utánam beérkező mákolta be a KO-t. Gondolom aki meg épp véletlenül arra jár és belecsap egyet egyet, az biztosan jobban megérdemli majd a jutalmat. Sajnos az, hogy eddig mennyi ép-t vertem le róla sehol nincs honorálva és mivel a pb szintje is csökkentve lett, így a tp-ért sem éri már meg. Gratula a verseny kitalálójának, nem kis hasznot fog ez hozni a cégnek, biztosan sokan fognak majd rögért venni pb szint csökkentőt. ;)
Hajrá fiúk, lányok, bár így kicsivel majd többet kell ütni, de biztos menni fog, van még rajtam kívül, aki leviszi az ép-t nektek! :P
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Feri! Ne add fel ilyen hamar,december 30-ig nagyon sok idő van. Szerencse kérdése ki mikor érkezik a banditához. Nekem minden világon sikerült az az 1 ko. Lehet nem tudod ,de ez nem inno által kezdeményezett verseny a magyar support csapat találta ki és foglalkozik vele. Csináld magad szórakoztatására, még így is jobb mint egy mpi :D
 

DeletedUser7534

Vendég
Feri! Ne add fel ilyen hamar,december 30-ig nagyon sok idő van. Szerencse kérdése ki mikor érkezik a banditához. Nekem minden világon sikerült az az 1 ko. Lehet nem tudod ,de ez nem inno által kezdeményezett verseny a magyar support csapat találta ki és foglalkozik vele. Csináld magad szórakoztatására, még így is jobb mint egy mpi :D

Szerencse, na meg idő kérdése. Ugyebár korlátozott lehetőségek (szabadidő, pénz) híján az esély is kevesebb, de ebbe ne menjünk bele. Csak azért ütni, hogy más profitáljon belőle, meg nem fogom. :) Amúgy ma csak 1 KO jött össze A Rossznak ahogy nézem, tehát megy nélkülem is. Igaz nem 3x egy nap, de annyi baj legyen, szenvedjen meg vele, akinek kell a rög, meg valami zsákbamacska.... ;)
 

DeletedUser17053

Vendég
Akkor olyan nem lesz bevezetve, hogy valahol (akár itt fórumon) kiírjátok az egyes világokon a vezető játékos KO számait? Nevet természetesen ne, csak azt hogy az illető hány ko-nál jár :)
 

DeletedUser17383

Vendég
Mivel a bandita ép-je és értékei olyan magasak, hogy egyértelműen csak összebeszélt / össze nem beszélt "csapatmunkával" lehet kiütni, így nem tartom fairnek a fődíjat, mivel pl. Floridán a 350-es banditáról oly annyira lemondtak az emberek, hogy 120-150 párbaj egy KO, így gyakorlatilag aki nem ér el kisebbet, semmi esélye...Szerintem jó volna átgondolni a banditánkénti díjazást még egyszer :)
 

DeletedUser8016

Vendég
Üdv!

Colón, Eldon és Dakon a Rossz párbajszintje nagyon lement.
 

DeletedUser13044

Vendég
Szerintem jó volna átgondolni a banditánkénti díjazást még egyszer :)


egyetértek :) szerintem sokan jobban örülnének 1-1 kuriózumnak számító tárgynak, mint a fényes prémium kazettának, netán a rögnek. :) ennek ellenére továbbra is nagyon tetszik az adminok ezen kezdeményezése, köszönjük szépen!
 

DeletedUser15232

Vendég
Floridán a szerzetes 3 napja nem kapott KO-t pedig csak én összesen 43x támadtam 3500-4000ÉP-t leszedve róla. Értem én, hogy alig támadják, vagy keveset sebeznek rajta az emberek, de így nem nagyon élvezem az eventet. Ettől függetlenül az ilyen jellegű kezdeményezéseknek örülünk, csak nekünk semmi sem jó :P
 

DeletedUser17582

Vendég
V1-en a Szerzetes párbajszintje túl alacsony! Kérném vissza emelni! Köszönöm!
 

DeletedUser8016

Vendég
Üdv!

Eldon, colón és dakon A rossz párbajszintje annyira lement hogy nem tudom ütni. Ha lehetséges emeljétek vissza. Köszi.
 

DeletedUser17383

Vendég
Floridán a szerzetes 3 napja nem kapott KO-t pedig csak én összesen 43x támadtam 3500-4000ÉP-t leszedve róla. Értem én, hogy alig támadják, vagy keveset sebeznek rajta az emberek, de így nem nagyon élvezem az eventet. Ettől függetlenül az ilyen jellegű kezdeményezéseknek örülünk, csak nekünk semmi sem jó :p
Erről beszéltem :) Páran, ha kiszállnak az ütésből, onnantól már esélye nincs az embernek felvenni a versenyt azokkal szemben, ahol a bandita napi 2-3x fekszik.
 

DeletedUser17562

Vendég
Coloradon 169-es pb szinttel senkit nem tudok támadni... a legtöbb KO-ra hajtok, de így ez szabotálva lett.
 

DeletedUser15232

Vendég
Erről beszéltem :) Páran, ha kiszállnak az ütésből, onnantól már esélye nincs az embernek felvenni a versenyt azokkal szemben, ahol a bandita napi 2-3x fekszik.
Igen, de:
Önzően fog hangozni, amit mondok, de nekem elég 1 KO, de ha egyedül ütöm, akkor ugyan sokkal kisebb szerencsére van szükségem, viszont lehet sosem érek a végére, pláne, ha a regenerálódás óránként több,mint amennyi egymagam sebzek (pláne, hogy este azért még én is alszok :D), hiszen %-os az is, tehát van az a max ÉP, amitől ez bekövetkezhet éppen, de remélem itt nem tartunk azért :D
 
Fent