Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser17383

Vendég
Üdv!

Történt valami változtatás a banditák ép-jében? Floridán a Szerzetesnek 350 párbajból volt 10 KO-ja. Most 470-nél tartunk már, és csak 11 van (a 11. is ~410. párbajnál jött be). Ez így első ránézésre egy 35 párbajos átlagból felugrás 60-ra.
 

Kanyim

Veteran Member
Üdv!

Történt valami változtatás a banditák ép-jében? Floridán a Szerzetesnek 350 párbajból volt 10 KO-ja. Most 470-nél tartunk már, és csak 11 van (a 11. is ~410. párbajnál jött be). Ez így első ránézésre egy 35 párbajos átlagból felugrás 60-ra.

Ilyen ugrálás volt a Csúfnál is. Annyi történt hogy néhány erősebb karakter nem ütötte (konkrétan 4-ről tudok) akik sok-sok épét szednek le róla. Emiatt a 25-30 környékéről 45-52-re változott a ko-k közötti párbajszám abban a 1,5 napban.
 

sirci

Active Member
Sziasztok
Tud valaki valamit az ajándékról ? kíváncsi lennék, hogy mi az :-) elvileg 2-3 napot írnak hogy egyben jóváírják, de én 4.én ütöttem ki banditát dakotán és most 10.-e van és sehol semmi :-(
Kapott már valaki valamit? :-)
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok
Tud valaki valamit az ajándékról ? kíváncsi lennék, hogy mi az :) elvileg 2-3 napot írnak hogy egyben jóváírják, de én 4.én ütöttem ki banditát dakotán és most 10.-e van és sehol semmi :-(
Kapott már valaki valamit? :)

Az éjszaka folyamán az ajándékok jóvá lettek írva. Elnézésetek, hogy a 2-3 napos határidőt nem tudtuk tartani. Igyekszünk :) Sokan játszotok velünk, ezt köszönjük.
Ha észrevettétek akkor már nem hoteleznek a banditák, ha mégis akkor az csak a véletlen műve lehet :P
 

DeletedUser17582

Vendég
V1-en a Szerzetes párbajszintje alacsony. Nem tudja kihívni a 450-es párbajszitű!
 

DeletedUser8016

Vendég
Üdv!

Eldon nem tudom ütni a Rosszat, és lassan colón és dakon sem. Megy le a párbajszintjük rohamosan.
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Nehéz így partiba lenni azokkal, akiknek van célpontja folyamatosan. Nem lehetne 450-re emelni a párbajszintet,vagy ha jelezzük visszaállítani?
Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

Kanyim

Veteran Member
Valamit változtattatok a banditák értékein ? Hirtelen 100-150-el csökkent a bevitt találati értékünk. (változatlan felszerelés+buff mellett)
 

DeletedUser17478

Vendég
Valamit változtattatok a banditák értékein ? Hirtelen 100-150-el csökkent a bevitt találati értékünk. (változatlan felszerelés+buff mellett)

Semmi változás nem történt a banditák pontozásában, csak a párbajszintek kerültek visszaállításra a délelőtt folyamán. Talán láttátok, hogy indián szertartásival egészítettük ki Őket, így talán kevesebbszer pottyannak hotelba, hisz nagyobb idő áll rendelkezésünkre ha kiütitek.
 

DeletedUser17585

Vendég
Sziasztok!

V1-en nem tudom ütni egyik banditát sem, vagy túl nagy vagy túl alacsony a szintjük. :S
(96-os szintű vagyok.)
Van erre valami megoldás?
 

DeletedUser17086

Vendég
Semmi változás nem történt a banditák pontozásában, csak a párbajszintek kerültek visszaállításra a délelőtt folyamán. Talán láttátok, hogy indián szertartásival egészítettük ki Őket, így talán kevesebbszer pottyannak hotelba, hisz nagyobb idő áll rendelkezésünkre ha kiütitek.

Kedves Macaron, kérlek magyarázd ezt meg nekem, ha nem történt változtatás...
http://prntscr.com/di1b2w itt a két jelentés 2 párbajról egymás után. közte sehova nem mentem, nem öltöztem át, és a polírozókövet az első párbajnál tettem fel, tehát mindkettőnél bent volt, megnéztem párbaj előtt is.
1. jelentés: http://prntscr.com/di1cu5
2. jelentés: http://prntscr.com/di1czl

ezen jelentések és a tények mellett cak azt tudom mondani, hogy a 2 párbaj között 139-el csökkent minimum a sebzésem, amit nem tudok megmagyarázni.
Sem öltözetben, sem pontozásban sem buffban nem történt változtatás...
Van erre logikus magyarázat akkor?
 

döme.

Active Member
Sziasztok !

Csak 1 kérdésem lenne. :)

2 banditát is elérek a világomon, kérdésem az lenne, ha mind 2 banditát ko-zom akkor mind 2 bandita után jár a jutalom ?
 
Fent