Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Hadd szóljak a másik fél szemszögéből is. Először is leszögezném engem se érdekel az új világ, DE. De vannak akik a régebbi világokon nem tudnak kibontakozni, vagy azért mert az eddigi megszokott világukba olyan több éves karakterek költöztek akik, minden lehetőséget bezárnak, vagy olyan világon élnek ahol már semmi lehetőség sincsen. Vagy csak egyszerűen számukra - mivel az utóbbi egy évben kezdték a játékot- nem adatik semmi olyan lehetőség ahol kibontakozhatnák magukat, játékukat, élvezkedésüket...mert a "nagy lovak" ezt letörik, gátolják. Számukra igenis, nagy lehetőség egy új világ, és meg kell adni nekik is az utat, hogy akadályoztatások nélkül kibontakoztassák vágyaikat egy új világban, ahol mindenki "egyenlő esélyekkel" kezd.
Tehát a "nagy lovak"-nak nem törvényszerűen kell itt is megmutatniuk azt, hogy ők milyen sok röggel rendelkezve topok tudnak lenni. Hagyni kell a lehetőséget az újabb generáció számára is. És ez így korrekt.

Ne haragudj,de milyen évet is írunk? :D
Ha jól tudom,akkor Florida volt az utolsó szerver,aminek megnyitása nyomot hagyott.Érdekes módon Georgiáról mai napig alig hallok valamit.
Ez nem az újak kibontakozásáról szól,hanem az Inno lustaságáról,tudniillik ez egy igen egyszerű mód bevételszerzésre,sokkal egyszerűbb,mint valami olyan ötletet megvalósítani (mert azért újat sem kellene kitalálni),amire szívesen költenének a játékosok rögöt.Ilyen lehetne például a karakterosztály egyszeri cseréje,és sorolhatnám.

Ez van,a többi csak mellébeszélés szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
Hadd szóljak a másik fél szemszögéből is. Először is leszögezném engem se érdekel az új világ, DE. De vannak akik a régebbi világokon nem tudnak kibontakozni, vagy azért mert az eddigi megszokott világukba olyan több éves karakterek költöztek akik, minden lehetőséget bezárnak, vagy olyan világon élnek ahol már semmi lehetőség sincsen. Vagy csak egyszerűen számukra - mivel az utóbbi egy évben kezdték a játékot- nem adatik semmi olyan lehetőség ahol kibontakozhatnák magukat, játékukat, élvezkedésüket...mert a "nagy lovak" ezt letörik, gátolják. Számukra igenis, nagy lehetőség egy új világ, és meg kell adni nekik is az utat, hogy akadályoztatások nélkül kibontakoztassák vágyaikat egy új világban, ahol mindenki "egyenlő esélyekkel" kezd.
Tehát a "nagy lovak"-nak nem törvényszerűen kell itt is megmutatniuk azt, hogy ők milyen sok röggel rendelkezve topok tudnak lenni. Hagyni kell a lehetőséget az újabb generáció számára is. És ez így korrekt.

Nem is az általad leírtakkal van feltétlen baj. Az igazi probléma ott van, hogy a jelenlegi játékos állománynak kb 3-4 szerver kellene össz-vissz. Nem lenne feltétlen baj, hogy új szerver nyílik, de akkor A-E-ig vonjanak össze minden szerót Florira, V1re és Geóra.

Szvsz már Florida is csak kapálózás, utolsó sáplehúzás volt, az utána következőkről meg már ne is beszéljünk...
Ennek ilyen körülmények között csak egyetlen érdeke van és az nem a játékosok érdekét szolgálja...
Elkeserítő, hogy ilyen semmirevaló tombolákkal/új szerverekkel akarják kiszúrni a szemünket, miközben a játék nem, hogy előre, de gyakorlatilag hátra felé halad, továbbra is tele van hibákkal.

Na ezért van az általános negatív szemlélet az emberekben, de ez ellen sajnos csak közösen tudnánk fellépni, ami nem fog egyhamar még megvalósulni.
 

DeletedUser

Vendég
Nincs a régi szerverek meghagyásával gond. Sok olyan kalandor van azokon, akik "csak" játszanak, korábban a vérüket szívták a gyorsabban fejlődő játékosok, mostanra ez lecsengett, lehet játszani magányosan. Ha van 100+ ilyen játékos (sztem van), akkor megéri életben hagyni, legalább 150-ig hadd jussunk el. Akit csak az erődharc éltet, annak ott lesz hawaii, minden lecsengett szerveren játszónak ott a lehetőség, h regeljen. Ja, hogy akkor bukod a kényelmes világod, ahol 3 erőd kivételével tiétek az összes és lehet nem ti lesztek a legjobbak? :) Helyes! Szerintem az ilyen mesterségesen felturbózott, összevont megaszövetségek tették tönkre, belterjessé az erődharcokat. A játékos valóban egyre kevesebb, a térkép ehhez képest nagyon nagy, egyszerűen le kellene vágni a 2-2 szélső megyét, a kalandosztókat meg arányosan összébbnyomni.
Hawaii? Ki volt az a felmentett, aki ezt a nevet kitalálta? Vagy csak arra utal, h az innonak már hawaii és dől a rög? (Lehetett volna Huron, Hopi)
 

Gurat

Active Member
Mi a szösz volt ez a leállás? Eltűnt kb 1,3 milla dolcsi a számlámról, és eltűntek a piacról be nem gyűjtött holmijaim... ami szintén nem 2 fillér volt... most akkor mi van?
 

DeletedUser15775

Vendég
Hamarosan kiírom, csak még dolgoznak rajta: Florida szerveren délelőtt egy nem várt technikai probléma miatt vissza kellett állítani az éjszakai állapotot :( Cserébe egy kis kompenzációt is kap mindenki a szerveren, a pontos adatokat hamarosan kiírom.
 

DeletedUser15763

Vendég
Hamarosan kiírom, csak még dolgoznak rajta: Florida szerveren délelőtt egy nem várt technikai probléma miatt vissza kellett állítani az éjszakai állapotot :( Cserébe egy kis kompenzációt is kap mindenki a szerveren, a pontos adatokat hamarosan kiírom.

Ha valaki bukik 2-3m $ pont emiatt elmegy a kedve a játéktól.

Reggel kicsaptam XY erre újra él... Kurwa jó... :D

Egy srác átjött Arizonáról az éjszaka rengeteg holmival, reggel még beszéltünk vele, most meg sehol sincs. Nagyon faxa... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15775

Vendég
Akinek a ma éjszakai költözéssel kapcsolatban problémája van, írjon a Supportra, épp most oldottunk meg egy ilyet! :)

Beállítottam egy kis kompenzációt arra a világra, itt olvashattok róla bővebben.
 

Gurat

Active Member
Florida teljes piaca eltűnt...minden...mindenkié. Az összes holmi, az összes pénz. Ez sokaknak nem egy ilyen apró kis dolog :S
Persze akiknek épp nem volt piacon semmi azoknak ugye ez nem gond.
 

DeletedUser

Vendég
Hali.

Remélem van rá mód, hogy visszaállítsátok a piacot, meg a többi kárt.
Ez nem kis hiba, és ezzel a kis kárpótlással kitörölhetjük, amennyiben nem lesz visszaállítás. :)
 

DeletedUser17448

Vendég
De mi ez a be nem jelentett karbantartás a többi világon? Vagy máshol is hiba van most már?
 

Kanyim

Veteran Member
......
Tehát a "nagy lovak"-nak nem törvényszerűen kell itt is megmutatniuk azt, hogy ők milyen sok röggel rendelkezve topok tudnak lenni. Hagyni kell a lehetőséget az újabb generáció számára is. És ez így korrekt.

Ez így szépen hangzik, de a valóság az hogy néhány kivételtől eltekintve akik az eddigi világukon is totyogtak és lassabban haladtak, azok majd az új világon is hátul lesznek... Mindig lesznek akik sok sok szintet vernek rájuk és ez így természetes.

A lassabb és nem rögös játékosok az innonak sem hoznak pénzt, szóval vétek azt hinni hogy miattuk indul az új világ.. azért indul hogy néhány nagy ismét sprintelhessen az elsőségért.


Néha nyisd ki a kocsma ablakot is tájékozódás céljából ne csak a beszűkült világodban gondolkozz.

Aki nyitott szemmel jár a világokon az jól tudja hogy geo eléggé a közröhej tárgya sokaknál, kétlem hogy az új világ majd jobban indítana.

Az már megint más tészta hogy hány ember nyomul igazán.. hisz a mai rendszerben ténylegesen haladva, odafigyelve 2-3 hónap alatt 120ra lehet érni, de még tötyögve is kb félév... Tehát pl geon, egy több mint 1 éves világon 130, de minimum 120as szint felett kéne lennie annak aki ténylegesen komolyan gondolja.. Előbbi 77, utóbbi 170 embert jelent ott....
 

DeletedUser

Vendég
Aki nyitott szemmel jár a világokon az jól tudja hogy geo eléggé a közröhej tárgya sokaknál, kétlem hogy az új világ majd jobban indítana.

De éppen ez a baj. Hiába közröhej elszipkázza az embereket. Egymás "vérét szívja" Eldo, Flo és Geo. És ha úgy alakult volna, hogy flora nem lehet költözni hónapokig, akkor az a szeró is finoman szólva haldokolna lehet.
Egyszerűen nincs szükség és igény ennyiért, de sajnos ezt nem látják be :)
 

DeletedUser15763

Vendég
De éppen ez a baj. Hiába közröhej elszipkázza az embereket. Egymás "vérét szívja" Eldo, Flo és Geo. És ha úgy alakult volna, hogy flora nem lehet költözni hónapokig, akkor az a szeró is finoman szólva haldokolna lehet.
Egyszerűen nincs szükség és igény ennyiért, de sajnos ezt nem látják be :)

Szerintem 2 hónapig elég faxa nosztalgikus szerver lehet belőle, sőt, ha béna új szetteket tolnak be, akkor tovább is húzhatja... Szóval épp jókor tették be.
Függetlenségig 99% lehetőség van nosztalgiázni, akik erre vártak most van rá lehetőségük. :censored:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem 2 hónapig elég faxa nosztalgikus szerver lehet belőle, sőt, ha béna új szetteket tolnak be, akkor tovább is húzhatja... Szóval épp jókor tették be.
Függetlenségig 99% lehetőség van nosztalgiázni, akik erre vártak most van rá lehetőségük. :censored:

Én nagyon szívesen nosztalgia szeróznék, de számomra nem azt jelenti, hogy addig klafa a szerver amíg meg nem jön az újabb tombola..
Ennek így nem sok értelme van nosztalgia szempontból :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Én is szívesen nosztalgia szeróznék, csak nem ezen az új westen. Egy sokkal régebbi verzión. :szénaboglya:
 

DeletedUser

Vendég
A temetkezési vállalkozónál ez a "tiszteletreméltó párbajok" mit takar? :)
 
Fent