Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Hogy nálad egy magasabb párbaj szintűt támadsz. Ha kisebbet, akkor becstelenként számolja, majd összegzi a kettő különbözetét párbajdicsőség címszó alatt. :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Hogy nálad egy magasabb párbaj szintűt támadsz. Ha kisebbet, akkor becstelenként számolja, majd összegzi a kettő különbözetét párbajdicsőség címszó alatt. :)

Én ahogy tapasztaltam ez nem igaz.
Ha beütök egy 390-es párbajpontozásút, azt becsesnek tekinti a rendszer, de ha pl.: tankot ütök be, és ugyanekkora, akkor becstelennek...
De ezt még Januárba néztem, azóta eszembe sem jutott megfigyelni, h javítottak-e rajta. :szénaboglya:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én ahogy tapasztaltam ez nem igaz.
Ha beütök egy 390-es párbajpontozásút, azt becsesnek tekinti a rendszer, de ha pl.: tankot ütök be, és ugyanekkora, akkor becstelennek...
De ezt még Januárba néztem, azóta eszembe sem jutott megfigyelni, h javítottak-e rajta. :szénaboglya:

Nem javítottak.
Múltkor bevertem egy nagyobb szintű, nagyobb párbajszint, párbajos ruhában lévő tagot és azt is becstelenként számolta. Arról nem tehetek, hogy jelentősen sokat sebeztem rajta...

Ahogy én megfigyeltem az a becstelen ha ilyen 0-1/2k-ra versz meg valakit...
 

DeletedUser17448

Vendég
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Pár perce értem el a 115. szintet a karimmal, és a súgóban írt küldi mellett egy másik küldi is megjelent (A szellemek nyoma). A címre rákeresve megtaláltam a súgóban, mint a "A 2015-ös kalandíróverseny győztesének (Miw) kalandsora". Érdeklődnék, hogy ehhez hasonló, a súgóban csak cím alapján megtalálható, korábbi kalandírós vagy titkos kalandok vannak még? (számomra a kalandok adják a játék gerincét, ezért kérdem)
 

Cherrug

Well-Known Member
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Pár perce értem el a 115. szintet a karimmal, és a súgóban írt küldi mellett egy másik küldi is megjelent (A szellemek nyoma). A címre rákeresve megtaláltam a súgóban, mint a "A 2015-ös kalandíróverseny győztesének (Miw) kalandsora". Érdeklődnék, hogy ehhez hasonló, a súgóban csak cím alapján megtalálható, korábbi kalandírós vagy titkos kalandok vannak még? (számomra a kalandok adják a játék gerincét, ezért kérdem)

https://wiki.the-west.hu/wiki/Az_éj_sötétje

Ezen kívül szerintem nincs más. Beteszem ezeket is a listába.
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok,

Az új kaland a Főtörténet része?
Pirosan jött elő, ami a főtörténetre utalna, wikin is úgy jelölték (cherrug), de a játékba az eredmények között szimpla kalandként mutatja.
https://wiki.the-west.hu/wiki/Egy_nyugdíjas_élete
Szóval folytatásra számíthatunk? :O

UG

a súgóban valóban a főtörténetként jelölik de itt viszont nem:

http://prntscr.com/bbm1o8

szerintem hibáztak, de ki tudja, lehet csak egy extra befejező kalandja a fősztorinak..
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok. Fejlesztés ügyében kérdeznék tőletek.

[Éles nikkelezett Tomahawk] [Pontos átalakított Winchester] [Yuma] <<< Ezek ötös szintre fejlesztéséhez szerintetek elég 24.000 HUF-os/4750-es rögcsomag? Vagy ha mégse akkor szerintetek mennyi rög lenne elég? Mert ha olcsón megúsznám magát a fejlesztést rögből, akkor inkább azt választanám. Komoly válaszokat várok... :)

Köszönettel:

Krissz

[item=45016000] [item=44018000] [item=672000]
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Költségek
A fejlesztendő tárgy költsége a tárgy korábban fejlesztett szintjétől és a vételárától függ.

Dollár: első szintre fejlesztéshez a tárgy vételára szükséges. Minden újabb szinten az ár a tárgy vételára szorozva az elérendő szinttel.

Aranyrög: minden esetben a dollárban számított érték ezred része, de 1-nél sose kevesebb. Ha nem pontos szám jön ki, akkor mindig felfelé kerekít.
 

Kanyim

Veteran Member
No nézzük:

243 db-t meg kell venned a boltban

81db sima fejlesztés
27db 2x olyan drága fejlesztés
9db 3x olyan drága fejlesztés
3db 4x olyan drága fejlesztés

A balos 38.000$, a rög mindig az ezrede a pénzösszegnek: http://prntscr.com/bes2o0

Tehát csak a fejlesztésekre elmenne: 32 X (81+54+27+12) =5568rög

Szóval ha jól nézem még csak a balos felfejlesztése se jönne ki annyi rögből.
(bár simán lehet valamit elnéztem most hirtelen)
 
Fent