Kérdések és válaszok

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!

Én is kíváncsi lennék, arra, hogy mi okból kerültek be ezek a cuki kis állatkák, egyáltalán nem cuki aranyrögökért az UP boltba.
Egyben megjegyzem, hogy jó lenne, ha esetleg előre jeleznétek (és nem közben, vagy utána) az ilyen és ehhez hasonló akciókat, főleg, ha ilyen sokba kerülnek.

Köszönöm: -Lótusz-
 

DeletedUser17463

Vendég
Cukiságok

Sziasztok!
Semmi különös gondolom, csak kezdődik a nyár, Hawaii, pálmafák, napfény és Henry-nek pénzre van szüksége... :D
 

DeletedUser13096

Vendég
Nyaralni akar menni vagy egy új Lamborghinit szeretne az Inno igazgatója. :D
 

deluigi

Well-Known Member
speedel kapcsolatos:

[report=3981980cbfe96dd2a]Párbaj: *SZÁMOS* tempes ellen[/report]

szamos jatekos 2 ellenfelet is tamadott
szabalyos dolog ez, fegyverrel a kezben?
kerlek, valaszoljatok
udv,
Lajos
 

DeletedUser17014

Vendég
Erődharc Képességek

Sziasztok!

Azt hallottam a napokba hogy az erődharc képességek megfognak változni a közel jövőbe. Az lenne a kérdésem hogy ha lehet tudni akkor melyek ezek a képességek (melyiket váltják/váltja fel) és mikor lesz a váltás?

Üdv: kanh22
 

DeletedUser8016

Vendég
Sziasztok!

Azt hallottam a napokba hogy az erődharc képességek megfognak változni a közel jövőbe. Az lenne a kérdésem hogy ha lehet tudni akkor melyek ezek a képességek (melyiket váltják/váltja fel) és mikor lesz a váltás?

Üdv: kanh22

Szia!

Nekem annyi rémlik korábbról hogy a kitartás helyett a rejtőzés fog számítani a támadásoknál, a védéseknél pedig a csapdaállítás veszi át a rejtőzés szerepét. Továbbá azt hiszem az irányítás szerepe is változik valamilyen irányba, de pontos választ nem tudok erre adni. Még a nemzetközis harcok idejéről rémlenek ezek az infók, részleteket viszont nem tudok. :/ A mikor-ról meg aztán tényleg semmit. :/
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

A west pointhoz lenne egy kérdésem, mert elakadtam.
http://prntscr.com/bnf2st
11ig tudtam online lenni, addig láttam a kalandot, akkor voltam 5/4be. Most értem vissza a géphez, és teljesült az 5/5, de a kaland eltűnt a sheriffnél, csak a nyomkövetőnél maradt meg.
Érdeklődnék, h kinél mi a helyzet? Mit baxtam el. :D
 

DeletedUser17483

Vendég
Fent