Kérdések és válaszok

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, valami nem stimmel ezzel a feladatsorral. Ráadásul a festményre azt írja, hogy betörés, ami 87. szinttől érhető el, és aki alatta van az hogyan teljesítse?

Köszönöm: -Lótusz-
 

-Lótusz-

Active Member
Meg tudod venni a piacon :)

Köszi a "nesze semmi, fogd meg jól"-t. Nem értem miért kell feladni olyan eventes játékot, amit nem mindenki tud teljesíteni saját erőből?:mad:

Ezt a választ már másodszor kapom, de ez nem kielégítő, igen igaz, kénytelen voltam drága pénzen megvenni a piacon.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy hány ilyen feladvány van még amit saját erőből nem tudok teljesíteni, és nem lehet-e valamit tenni ez ügyben.

Köszönöm: -Lótusz-
 

DeletedUser14816

Vendég
Sziasztok

Nekem a tomsoni kalandal van problémám azt nem tudom teljesiteni.
már a sima játékban se tudtam megcsinálni kb 2 éve van bent nekem.
A problémám azzal van hogy nincs számitogépem csak 1 tabom amin van hogy betölti de se lépni se löni nem lehet.Az a kérdésem lenne hogy nem lehetne-e valamit tenni hogy tudjam teljesiteni a kalandokt.
 

Cherrug

Well-Known Member
Köszi a "nesze semmi, fogd meg jól"-t. Nem értem miért kell feladni olyan eventes játékot, amit nem mindenki tud teljesíteni saját erőből?:mad:

Ezt a választ már másodszor kapom, de ez nem kielégítő, igen igaz, kénytelen voltam drága pénzen megvenni a piacon.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy hány ilyen feladvány van még amit saját erőből nem tudok teljesíteni, és nem lehet-e valamit tenni ez ügyben.

Köszönöm: -Lótusz-

Na így próbáljon meg segíteni az ember... :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a "nesze semmi, fogd meg jól"-t. Nem értem miért kell feladni olyan eventes játékot, amit nem mindenki tud teljesíteni saját erőből?:mad:

Ezt a választ már másodszor kapom, de ez nem kielégítő, igen igaz, kénytelen voltam drága pénzen megvenni a piacon.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy hány ilyen feladvány van még amit saját erőből nem tudok teljesíteni, és nem lehet-e valamit tenni ez ügyben.

Köszönöm: -Lótusz-


Nem értem,mi a gondod ezzel.
Megy a sírás 500-1000 dolláron?Ez legyen a legnagyobb gondod...
Tudod,barátom,ezzel a hozzáállással semmire sem mész az életben.
 

DeletedUser

Vendég
Lótusz, vannak nehézségek a játékban, ezzel barátkozz meg. Sok mindenért meg kell szenvedni. Ne add fel, és ismerkedj a játékkal. Ha kell segítség írj bátran.

Red, kissé erősnek érzem ezt a hsz-t, nincs erre szükség szerintem.
 

DeletedUser13096

Vendég
Köszi a "nesze semmi, fogd meg jól"-t. Nem értem miért kell feladni olyan eventes játékot, amit nem mindenki tud teljesíteni saját erőből?:mad:

Ezt a választ már másodszor kapom, de ez nem kielégítő, igen igaz, kénytelen voltam drága pénzen megvenni a piacon.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy hány ilyen feladvány van még amit saját erőből nem tudok teljesíteni, és nem lehet-e valamit tenni ez ügyben.

Köszönöm: -Lótusz-

Jópár éve ezerszer nehezebb volt teljesíteni egy kalandsort, akkoriban tényleg meg kellett dolgozni mindenért. Szóval a mostani állapotoknak inkább örülj, mert ma már nagyon könnyű teljesíteni a kalandok 95%-át.
 

DeletedUser17448

Vendég
Köszi a "nesze semmi, fogd meg jól"-t. Nem értem miért kell feladni olyan eventes játékot, amit nem mindenki tud teljesíteni saját erőből?:mad:

Ezt a választ már másodszor kapom, de ez nem kielégítő, igen igaz, kénytelen voltam drága pénzen megvenni a piacon.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy hány ilyen feladvány van még amit saját erőből nem tudok teljesíteni, és nem lehet-e valamit tenni ez ügyben.

Köszönöm: -Lótusz-

Sokszor lesz még olyan, amikor egy kalandhoz fejlődnöd kell, hogy meg tudd csinálni, lesz ahol a piacon kell kereskedned a teljesítéshez, vagy csak 10.000 $-t kell fizetned, hogy továbbléphess. Ha azt várod, hogy a semmiért kapsz jutalmakat vagy fejlődési lehetőséget, akkor hanyagold a naivitást. A kalandok a játék minden területét próbálják érinteni, pl. erődharcok, piacolás, vérdíjgyűjtés, párbajok, stb., és miután szakmát választasz, akkor még jobban rá leszel utalva másokra, mert a saját magad által készített termékekhez gyakran fognak kelleni más szakma által készíthető tárgyak, amit csak a piacon, pénzért fogsz tudni megvenni. Szóval a "csak saját erőből" mentalitást elfelejtheted, mert azzal nagyon gyorsan gödörben leszel ;)
 

DeletedUser

Vendég
A "saját erőből mentalitást" én kijavítanám arra, hogy "egyről a kettőre rögtön" nem fog semmi sem menni. Saját erőből lehet, csak idő kell hozzá.:whistle:
 

DeletedUser17448

Vendég
A "saját erőből mentalitást" én kijavítanám arra, hogy "egyről a kettőre rögtön" nem fog semmi sem menni. Saját erőből lehet, csak idő kell hozzá.:whistle:

Nem azt írtam, hogy "saját erőből", hanem hogy "csak saját erőből". Saját erőből lehet haladni, fejlődni, de a játék több, mint felénél másra is rá vagy utalva, lásd szakmai fejlődés, városfejlesztés vagy szövi városok boltjainak termékei (mert ugye a saját város kínálata korlátos), erődharcok, sok küldetés, és egyáltalán a pénzszerzés, ami munkával baromi kevés.
 

DeletedUser17448

Vendég
A új születésnapi termék, a bab és bacon leves hogyan is működik? Mert a játékban a hatása 8 órának van írva, viszont itt a gépházban "A tárgy 48 órán át aktív és a hatása 9 óránként újítható meg." Valaki, aki már ki is próbálta, vagy pontos infókkal rendelkezik, tudná részletezni? Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Első használat után számolja a 48 órát, utána elveszti hatását, megsemmisül.
9 óránként tudod újra használni, míg lehet. Mint a többi buffnál a 10 perces limit, csak itt 9 óra.

Magyarul ötször használhatod.
 

Kanyim

Veteran Member
Inno miért ? Most szünöget meg 4 világ.. Georgia aztán nagyon sikeres volt.. miért kell még megnehezíteni a még talpon maradt világok életét ? (csak remélni tudom hogy eléggé sokan tanultak Georgia dicsőséges világából és nem akarnak az új világra vándorolni :D )
 

DeletedUser

Vendég
Inno miért ? Most szünöget meg 4 világ.. Georgia aztán nagyon sikeres volt.. miért kell még megnehezíteni a még talpon maradt világok életét ? (csak remélni tudom hogy eléggé sokan tanultak Georgia dicsőséges világából és nem akarnak az új világra vándorolni :D )

Teljesen egyetértek,sokkal jobb lenne,ha 2-3 világra lenne korlátozva minden országban a játék.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Pedig ez teljesen egyszerű. Új világ = új játékosok = új lehetőség a rögvásárlásra. Mindig akar 1-2 ( több ) ember, aki azt hiszi, h az új világon majd első lehet és ezért áldozni is fog. Gyors bevétel, viszonylag kicsi ráfordítással.
 
Fent