Kérdések és válaszok

DeletedUser17461

Vendég
Üdv!

Már nem tudom hova forduljak a problémámmal, ezért gondoltam hátha itt lesz valaki olyan kedves és tud majd segíteni.. (support előnyben)

Szóval Georgia világon 1 hete megnyertem a húsvéti eventet és vele együtt a különleges fegyverszettet, amire 1 hete várok és még mindig nem kaptam meg! Próbáltam a supportal kapcsolatba lépni, de semmiféle reakció nem volt a kérdésemre!

Kicsit kezdek elkeseredni ezügyben, ezután kétszer meggondolom, hogy van-e értelme rögöt ölni a játékba, mert ez így kicsit fura helyzet, hogy úgymondjam!

Remélem lesz valaki olyan kedves és megesik rajtam a szíve...

Köszönöm,
ASI
 

DeletedUser16785

Vendég
Üdv!

Már nem tudom hova forduljak a problémámmal, ezért gondoltam hátha itt lesz valaki olyan kedves és tud majd segíteni.. (support előnyben)

Szóval Georgia világon 1 hete megnyertem a húsvéti eventet és vele együtt a különleges fegyverszettet, amire 1 hete várok és még mindig nem kaptam meg! Próbáltam a supportal kapcsolatba lépni, de semmiféle reakció nem volt a kérdésemre!

Kicsit kezdek elkeseredni ezügyben, ezután kétszer meggondolom, hogy van-e értelme rögöt ölni a játékba, mert ez így kicsit fura helyzet, hogy úgymondjam!

Remélem lesz valaki olyan kedves és megesik rajtam a szíve...

Köszönöm,
ASI

Jelentés van róla? :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
:szénaboglya: A supportot kérdezném: Lehet tudni valamit arról, hogy mikor lesznek árverezhetőek a szettelemek? :szénaboglya:
 

DeletedUser15763

Vendég
:szénaboglya: A supportot kérdezném: Lehet tudni valamit arról, hogy mikor lesznek árverezhetőek a szettelemek? :szénaboglya:

Valszeg ők sem tudják, de sztem 2-3 hét, május 10 körül, ha van még havi frissítés (új fejlesztői főnök van, a fene sem jegyezte meg még a szokásait). Egyébként nem értem, h miért nem privátba kérdezed őket, mert fórumot, csak cherrug olvasott régen, de ő lemondott, és alig-alig nézz fel ide már. :unsure:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
remélem nem fordul elő legalább egyszer se olyan, hogy "elfelejtik"...

amúgy azért ide, mert itt a nyilvánosság is látja közvetlenül a választ.


csak bátorkodtam rákérdezni, mert előttem senkit nem foglalkoztatott látszólag itt a fórumon....
 

DeletedUser12080

Vendég
Csak nekem van az ,h a térkép betöltése megáll 19%nál és csak Elrejteni lehet?
 

Cherrug

Well-Known Member
remélem nem fordul elő legalább egyszer se olyan, hogy "elfelejtik"...

amúgy azért ide, mert itt a nyilvánosság is látja közvetlenül a választ.


csak bátorkodtam rákérdezni, mert előttem senkit nem foglalkoztatott látszólag itt a fórumon....

szerk: Elvileg már mindenki megkapta. :P
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
mit kapott meg mindenki? o_O

asszem másról beszélünk én a szettelemekről beszéltem, de lényegtelen, már ßétán piacolhatóak.
 

Cherrug

Well-Known Member
mit kapott meg mindenki? o_O

asszem másról beszélünk én a szettelemekről beszéltem, de lényegtelen, már ßétán piacolhatóak.

Bocsi, a másikra akartam válaszolni, a fegyverszett nyereményre. Az árverezhetőség elvileg holnapután lesz, de majd lesz összefoglaló a frissítésről hamarosan.
 

DeletedUser17448

Vendég
Bocsi, a másikra akartam válaszolni, a fegyverszett nyereményre. Az árverezhetőség elvileg holnapután lesz, de majd lesz összefoglaló a frissítésről hamarosan.

Tudom, hogy a frissítés ideje változhat, de nincs pontosabb infó, hogy meddig kell még várni? :unsure:
 

Cherrug

Well-Known Member

DeletedUser16804

Vendég
Sziaasztok,

a kaland a hétfői frissítéssel érkezik a játékba, tehát ez után lehet a gyertyákat gyűjtögetni. Addig türelmeteket kérjük.
 

DeletedUser17383

Vendég
Őszintén nem tudom már, hogy miért nem prioritási ügy az, ha a rendszer háttérben össze-vissza számol mindent...Néha -1 pontom van ott, ahol 0 kéne legyen...Néha pucéran van 1 Mozgékonyságom, 1 Karizmám és 1 kitartásom. Tegnapi nap pl -16 fellépésem volt...Ruhában 330-at adott a szerkóm, bónusznak csak 314-et mutatott. Jelentettem a suppon MÁRCIUS 16-án. Azóta eltelt **** másfél hónap és még mindig ott tartunk, hogy az illetékesek szarnak rá. Nem egyedi a problémám, úgy tudom bétán is panasz van erre...Más is tapasztalta? Igazából lényegtelen, úgysem lesz soha kijavítva, mert már annyira nem érdekel senkit semmi a westtel kapcsolatban, hogy az nem igaz :D
 

DeletedUser17448

Vendég
Várható majd, hogy a hiba miatt csúszott frissítésbe becsúszott hibákat javítják is? Az új kaland jutalmainál pl. nincs kép, és a Shawnee fejpánt képe is csak akkor van lecserélve, ha felvéve nézzük.
 
Fent