Kérdések és válaszok

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
csak én nem kaptam meg a bajnokság címét és medálját vagy még senki? :unsure: különös...
 

DeletedUser15763

Vendég
Mikor vallja már be valaki, hogy a The-West játék már megszűnt, csak erről elfelejtették a felhasználókat tájékoztatni?
Ha ez nem így lenne, akkor kérünk rá cáfolatot! :-p
Sajnos csak bohockodás ami itt egy ideje folyik...

Én bevallom, megszűnt. :laugh:
 

DeletedUser15778

Vendég
Ha bugos, akkor meg miért nem javítják már ki több, mint egy éve, mert tavaly sem tudtam megcsinálni!!?? Ha meg nem akarják kijavítani, akkor meg egyszerűen töröljék a kalandokból, hogy ne zavarogjon ott állandóan!!!
Most 2016 03 31-én megtaláltam végre az elsőt erdőirtásnál a másodikat gabonaörlésnél harmadikat a cukornál negyediket a madárkergetésnél.
Ráadásul úgy,hogy el sem volt fogadva a feladat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17448

Vendég
Hali!
A hétalvó szett bónuszát elmagyarázná valaki? 8-ból 7 rész megvan, és 33% plusz regeneráció a bónusz (az imát most hagyjuk), de homályos, hogy ez miként számolódik alvás közben. Ha pl. egy erőd max. kaszárnyájában alszok 6 órát, amivel teljesen feltöltődik, akkor ezzel a bónusszal 4 óra is elég lesz feltöltődni? Vagy ez csak az alap óránkénti 3 ep-regenerációt növeli meg így 4-re?
 

DeletedUser13096

Vendég
A regeneráció számítása:
(energia amit a hotel ad x regenerációs bónusz): alvási idő

Példa a te esetedben: (100x1,33):6=22 energia óránként

Az épleterődet is tölti, azt is így kell számolni és megemeli az óránkénti regenerációdat is ha épp nem alszol.
 

DeletedUser17448

Vendég
A regeneráció számítása:
(energia amit a hotel ad x regenerációs bónusz): alvási idő

Példa a te esetedben: (100x1,33):6=22 energia óránként

Az épleterődet is tölti, azt is így kell számolni és megemeli az óránkénti regenerációdat is ha épp nem alszol.

Köszönöm, így már érthető :)
(Valóban, a regenerációnál az életerőről meg is felejtkeztem) :D
 

DeletedUser12772

Vendég
5 kisérletből (több szerveren) a "800 rög/48,000 tojás"-os húsvéti leszámolásnál minden alkalommal ütő vagy lőfegyver esett, még véletlenül sem láda, balos vagy kötvény! Gratulálok a kategórián belüli irányított szerencsé(tlenség)nek! Kezd érlelődni bennem a 2. és egyben végleges törlésnek a gondolata :(
 

DeletedUser

Vendég
5 kisérletből (több szerveren) a "800 rög/48,000 tojás"-os húsvéti leszámolásnál minden alkalommal ütő vagy lőfegyver esett, még véletlenül sem láda, balos vagy kötvény! Gratulálok a kategórián belüli irányított szerencsé(tlenség)nek! Kezd érlelődni bennem a 2. és egyben végleges törlésnek a gondolata :(

Nálam 11 kék (150 rög vagy 9000 tojás) nyitásból esett 1 kabát, 3 elegáns kazetta, 5 cipő és 2 öv....

No comment...
 

DeletedUser17448

Vendég
Ingyen voltak a nyitások nem? Szóval nem értem mi a gond.

Amúgy is a kategóriákon belül is biztos van egy bizonyos "esélyszázalék" arra, hogy egy adott item-et kapj. Nyilván legnagyobb eséllyel párbajfegyót kapni könnyebb, és a legtöbb is abból van, majd gondolom utána a balkezes és prém. kazi, majd kötvények és szettes láda.
 

DeletedUser

Vendég
Ma újra felvetődött bennem, hogy nem terveznek a játékhoz telefonos alkalmazást?

Aztán ránéztem az event ablakra és feltűnt, hogy Johnny Westwood nevét nem tudták megoldani igényesen...

Tervezhető valami fejlesztés még vagy már csak egyértelműen a maradék pénz kicsikarása a cél a játékból?
(Jó mindenki tudja hogy utóbbi, csak vállalnák fel akkor)
 

DeletedUser15763

Vendég
Ma újra felvetődött bennem, hogy nem terveznek a játékhoz telefonos alkalmazást?

Aztán ránéztem az event ablakra és feltűnt, hogy Johnny Westwood nevét nem tudták megoldani igényesen...

Tervezhető valami fejlesztés még vagy már csak egyértelműen a maradék pénz kicsikarása a cél a játékból?
(Jó mindenki tudja hogy utóbbi, csak vállalnák fel akkor)

Nálam tök gyorsan betölt okos telefonról a játék. :) Chromet használok, hajnalonta 2 perc alatt kivégzem a westet (9h melo + 2 eventes párbaj). :shootout:
 

DeletedUser12772

Vendég
Ingyen voltak a nyitások nem? Szóval nem értem mi a gond.

Például az, hogy 15 nyitásból (150 rög/9,000 tojás) 5x (33%) Elegáns kazetta esett, ami messze a legszarabb a kategórián belül! Ilyen mértékű aránytalanságot a kategóriákon belül, azért illene jelezni előre, legalábbis szerintem :(
 

Kanyim

Veteran Member
Remélem nem. V1 és Flori kivételével a többi világ haldoklik. Geo meg olyan amilyen, szóval a múltkori sem sikerült a legjobban nekik.
 

DeletedUser10995

Vendég
Ingyen voltak a nyitások nem? Szóval nem értem mi a gond.

Ezt a hozzáállást felejtsd el. Nem ingyen volt, megdolgoztál érte. Vagy pénzzel, vagy szabadidővel. Szeretik a mikrotranzakciós játékok azt hirdetni hogy ingyenesek, de arányaiban sokkal több pénz folyik be így, mint egy havi előfizetéses játéknál. Mennyien fizetnének a Westért? 10 ember? Sokat mondtam. Amúgy ha ingyenes muszáj rossznak is lenni?

Meg kell nézni a hogy mi volt 2 éve. 10 ajándékból 3 szuper, 4 jó, 2 közepes, 1 rossz. Mi van most? 13 ajándékból 3 szuper (láda), 6 jó, 4 rossz. Az esetleges nem azonos százalékról meg ne is beszéljünk. Én rámegyek az ingyenes dolgokra, ha kapok valami jobbat azt bónusznak fogom fel.
 

DeletedUser13096

Vendég
De totál ingyen volt mert ha nem lenne event akkor is templomot építenél, párbajoznál ecetera ecetera. Mitől rossz? Ingyen kapsz cuccokat amit használhatsz vagy pénzért el is adhatsz a piacon.
 
Fent