Kérdések és válaszok

DeletedUser17448

Vendég
Valaki nem tud infót arról, hogy a "Mr. Húsvéti Nyúl megtalálása" kalandsor hibás vagy valami? Egyetlen törött tojást sem találtam a szükséges feladatoknál, és másokat kérdezve is ugyanezt mondták.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki nem tud infót arról, hogy a "Mr. Húsvéti Nyúl megtalálása" kalandsor hibás vagy valami? Egyetlen törött tojást sem találtam a szükséges feladatoknál, és másokat kérdezve is ugyanezt mondták.

Ez engem is érdekelne, az egész napom ráment, és semmi.:eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12772

Vendég
Több szerveren is órákat szórakoztam a "Mr. Húsvéti Nyúl megtalálása" kalandsorral, de még egy gőzölgő tyúkszaros tojást sem találtam :) Ahhoz képest amit ad a kalandsor kb. minden tojást 15mp-es melóval elsőre be kellene adnia és még akkor sem érné meg (csak ilyen hüjje fanatikusoknak, mint mi).
 

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!

Az ID141 "Mr. Húsvéti Nyúl megtalálása", valami miatt nem teljesíthető. Tegnap több órás keresgélés feladatok teljesítése után sem tudtam összeszedni a tojásokat.

Legyetek szíveske orvosolni.

Köszönettel: -Lótusz-
 

DeletedUser

Vendég
Más ilyen kaland sem jő, Pl: a ID: 1780 számú sem. 15 mp alatt le lehetne zárni(minden feltétel megvan), de huszonötödjére sem adja amit kell Nagyon bosszantó!!!!
 

DeletedUser4479

Vendég
Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy mi ad gyorsabb regenerációt:
egy teljes alvó szett (42%) vagy pedig ha lecserélem az alvó szett fegyvereit csinga/frank eaton szettre ami 25%+20%?
 

DeletedUser12080

Vendég
Csak szerintem nagyon gyengék az új szettek bónuszai vagy mások is így látják? Röhejesek ezek a 0.19-es bónok az előző 0.5-0.6-hoz képest...
 

DeletedUser13096

Vendég
Több szerveren is órákat szórakoztam a "Mr. Húsvéti Nyúl megtalálása" kalandsorral, de még egy gőzölgő tyúkszaros tojást sem találtam :) Ahhoz képest amit ad a kalandsor kb. minden tojást 15mp-es melóval elsőre be kellene adnia és még akkor sem érné meg (csak ilyen hüjje fanatikusoknak, mint mi).

Ez a kalandsor bugos, majd javítják.
 

DeletedUser2333

Vendég
Kalandprobléma - Húsvét

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy miért nem tudom lezárni a "Miért ment át a Húsvéti nyúl az úton?" kalandot? Bármit csinálok, egyszerűen nem akarja megadni azt a hiányzó összetört tojást. Ráadásul az az érdekes, hogy ezt a kalandot, ami ugyebár húsvéthoz tartozik egész évben is látom, holott az ilyen kalandoknak, ha elmúlik az érvényességi idejük el kellene tűnniük!!!
 

DeletedUser

Vendég
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy miért nem tudom lezárni a "Miért ment át a Húsvéti nyúl az úton?" kalandot? Bármit csinálok, egyszerűen nem akarja megadni azt a hiányzó összetört tojást. Ráadásul az az érdekes, hogy ezt a kalandot, ami ugyebár húsvéthoz tartozik egész évben is látom, holott az ilyen kalandoknak, ha elmúlik az érvényességi idejük el kellene tűnniük!!!

Ugyanígy jártam én is. :(
 

DeletedUser2333

Vendég
Ez a kalandsor bugos, majd javítják.
Ha bugos, akkor meg miért nem javítják már ki több, mint egy éve, mert tavaly sem tudtam megcsinálni!!?? Ha meg nem akarják kijavítani, akkor meg egyszerűen töröljék a kalandokból, hogy ne zavarogjon ott állandóan!!!
 

DeletedUser11468

Vendég
Sziasztok!

v1-en szerintetek el lehet majd adni a Vándor kést és lőfegyvert? Ha igen,kb mennyibe?
 

DeletedUser17448

Vendég
Hali!
A https://wiki.the-west.hu/wiki/Kezd%C5%91lap súgó másnak is hibásan jelenik meg, vagy csak én tapasztalom? Mert a képek, ikonok nagy része az oldalon eltűnt, és helyette "Hiba a bélyegkép létrehozásakor: Nem lehet a bélyegképet a célhelyre menteni" felirat mindenhol, 3 kül. böngészőben is.
 
Fent