Kérdések és válaszok

Cherrug

Well-Known Member
Tegnap délután óta ismét elérhető a wiki, de csak úgy látjátok a kalandokat (minden mást is), ha a kaland címeket beírjátok a keresőbe, és azokat követitek.
Pl.: Charlie, és előjön egy lista abból kiválasztod a legelsőt, és tudod folytatni a kalandot, vagy közvetlenül előjön, és tudod folytatni a westbéli cselekvéseidet.
Vagy beírod, hogy Tábori szakács, akkor előjött minden róla, és stb.

Ez eddig is így volt.
 

DeletedUser15763

Vendég
Akkor az más miatt lehetett, mert Valentinnal kapcsolatos szócikkekkel nem történt semmi.

2 napja ezelőtt este, awe előtt néztem külön meg ezt is: https://wiki.the-west.hu/wiki/Elf%C3%BAjta_a_Valentin_nap_%28Ism%C3%A9telhet%C5%91%29
Sehol semmi nem volt, most újra van. :)
Talán így érthetőbb.
 

DeletedUser17448

Vendég
Ez eddig is így volt.

Tegnap délutánig a kalandok listája egy üres lapra vitte az embert, ahonnan visszairányított a kalandok főoldalra, de ott csak a főszál volt megtalálható. Egyenként a kalandsor nevére keresve lehetett megtalálni őket (persze ha tudod a kalandsor nevét). A munkák listája is ma délelőttig üres lapot mutatott. Nem tudom, mi zajlik a háttérben, de annak örülök, hogy a kárt sikerül helyreállítani valamelyest.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.


2 eredmény után érdeklődnék.



- A bűn nélküli : Sikeresen vess be egy követ egy tűzharcban
- Isteni harag : Találjon el egy mennykő.


Van valakinek valami infója esetleg hogy-hogy szerezhetők ezek meg?

:shootout::shootout::shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tud-e már a support hibákat továbbítani?
 

DeletedUser17451

Vendég
kérdés

Szeretném kérdezni hogy Eldorádó világrol miért nem lehet másik világra költözni?,Az lenne a legjobb ha mindegyik világról lehetne másik világra költözni.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Szeretném kérdezni hogy Eldorádó világrol miért nem lehet másik világra költözni?,Az lenne a legjobb ha mindegyik világról lehetne másik világra költözni.

ez egyszerű. mert azt a support új szervernek azonosítja be. Jól mondom többiek? Jól mondom Support? :)
 

DeletedUser15763

Vendég
ez egyszerű. mert azt a support új szervernek azonosítja be. Jól mondom többiek? Jól mondom Support? :)

Mert sztem Arizonáról/Buffaloról/Coloról/Dakotáról képesek megtölteni ha nem is elsődleges karakterekkel, akkor másodlagosokkal a játékosok. Gondolom én... de passz.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani miben változott a párbaj, hogy Waupee egy kalandot ad a párbajos képességek nullázására?
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani miben változott a párbaj, hogy Waupee egy kalandot ad a párbajos képességek nullázására?

Üdv!
Erre a kérdésedre nem igen fogsz választ kapni mostanában!
Én már megfejtettem (Nagyából) nem nagy ügy hamar rá jössz te is.
 

DeletedUser11661

Vendég
Szeretnék költözni dakotáról floridára. Először nem sikerült mert törölnöm kellett a régi karimat onnan. Ez meg is történt azt írták 5 nap kell a törléshez.
A mai a nyolcadik nap azóta, de még mindig azt írja, hogy törölnöm kell onnan a régi karimat. Meddig kell még várnom?
 

DeletedUser15763

Vendég
Szeretnék költözni dakotáról floridára. Először nem sikerült mert törölnöm kellett a régi karimat onnan. Ez meg is történt azt írták 5 nap kell a törléshez.
A mai a nyolcadik nap azóta, de még mindig azt írja, hogy törölnöm kell onnan a régi karimat. Meddig kell még várnom?

Nyisd meg a floris karakteredet. Nyomd meg rajta h vegleges torles. Utana pedig masnap johetsz mar mint masnap nyomhatod meg a koltozest. Harmadnapra feltamadsz florin.
 
Fent