Kérdések és válaszok

DeletedUser16158

Vendég
Sziasztok.

Megcsináltam a 8 óra lovasszekér javítását,odasétáltam a kalandosztóhoz,de sehol semmi,nem folytatódik a kaland.Valaki túljutott már ezen a feladaton?Vagy más is tapasztalt ilyen jellegű hibát?
 

DeletedUser12211

Vendég
Sziasztok.

Megcsináltam a 8 óra lovasszekér javítását,odasétáltam a kalandosztóhoz,de sehol semmi,nem folytatódik a kaland.Valaki túljutott már ezen a feladaton?Vagy más is tapasztalt ilyen jellegű hibát?

Floridai szovi chat-en arra jutottunk, h a parbajos/katona szamara meg mindig bugos a kaland ... a kerdes inkabb az mikor lessz nekunk is javitva
 

Mrs.Dreamer

Active Member
Sziasztok!

A wikin kerestem volna nem rég valamit, de fura dolgokat látok. Szerkesztés alatt van talán? (Pl eltűnt a kalandok listája sok mindennel együtt)

A friss változtatások csomó törlési naplót mutat, s közte van ilyen bejegyzés:
A The-West egyik legnagyobb és legjobb súgója a magyar volt.

Mi az hogy volt??

Illetve ezt:
30 000+ szerkesztés: Cherrug, 2012. augusztus 15. – 2016. február 23.

Sokan köszönhetünk hogy a súgónk ilyen lett Cherrugnak, ugye ez a záró dátum csak véletlen?
 

Mrs.Dreamer

Active Member
Nem biztos, hogy ezt itt kifejthetem. :unsure:

Pedig érdekelne minket :)

Az olvasható, hogy a csapatvezető DaN lett, neki sikeres munkát kívánunk :) no meg türelmet... kell hozzánk olykor :D

Viszont Cherrug neve eltűnt a csapat listából és a moderátorok közül is. :unsure:

Én - lehet egyedüli vagyok - de aggódom a wikiért, egy nagyon jól működő segítséggé alakult az elmúlt években.
 

DeletedUser15763

Vendég
Pedig érdekelne minket :)

Az olvasható, hogy a csapatvezető DaN lett, neki sikeres munkát kívánunk :) no meg türelmet... kell hozzánk olykor :D

Viszont Cherrug neve eltűnt a csapat listából és a moderátorok közül is. :unsure:

Én - lehet egyedüli vagyok - de aggódom a wikiért, egy nagyon jól működő segítséggé alakult az elmúlt években.

Nem vagy egyedül, páran észrevettük tegnap délután 5kor, amikor másnak próbáltunk segíteni Florin, de elkezdett eltűnni minden... Kár érte...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16914

Vendég
A történések között előfordulhatnak összefüggések. :D


Hogy ebben az országban mindent szét kell verni ami jól működött, működik...

Azt hiszem a West folyamatos leépülésének lehetünk szemtanúi.. de ne így legyen
 

DeletedUser17448

Vendég
Hogy ebben az országban mindent szét kell verni ami jól működött, működik...

Azt hiszem a West folyamatos leépülésének lehetünk szemtanúi.. de ne így legyen

A baj az, hogy még tájékoztatás sincs arról, hogy mi történik a wikivel, és a legrosszabb, hogy csak a játékosokkal szúrnak ki (bár lehet nem véletlenül)...
 

DeletedUser15763

Vendég
A baj az, hogy még tájékoztatás sincs arról, hogy mi történik a wikivel, és a legrosszabb, hogy csak a játékosokkal szúrnak ki (bár lehet nem véletlenül)...

Sajnos így van, naponta használtam, még egy kimaxolt karakter esetén is...:unsure:
 

DeletedUser17448

Vendég
Sajnos így van, naponta használtam, még egy kimaxolt karakter esetén is...:unsure:

Ugyanígy vagyok én is vele. Sokszor lehetett kicsit előre gondolkodni, tervezni a kalandokban a wikinek köszönhetően, számtalan segítséget nyújtott a kezdőknek és haladóknak egyaránt, ha elakadtak.

Biztos büszke magára, aki törölte a tartalmakat. :censored:
 

DeletedUser15763

Vendég
Ugyanígy vagyok én is vele. Sokszor lehetett kicsit előre gondolkodni, tervezni a kalandokban a wikinek köszönhetően, számtalan segítséget nyújtott a kezdőknek és haladóknak egyaránt, ha elakadtak.

Biztos büszke magára, aki törölte a tartalmakat. :censored:

Tegnap délután óta ismét elérhető a wiki, de csak úgy látjátok a kalandokat (minden mást is), ha a kaland címeket beírjátok a keresőbe, és azokat követitek.
Pl.: Charlie, és előjön egy lista abból kiválasztod a legelsőt, és tudod folytatni a kalandot, vagy közvetlenül előjön, és tudod folytatni a westbéli cselekvéseidet.
Vagy beírod, hogy Tábori szakács, akkor előjött minden róla, és stb.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17448

Vendég
Tegnap délután óta ismét elérhető a wiki, de csak úgy látjátok a kalandokat (minden mást is), ha a kaland címeket beírjátok a keresőbe, és azokat követitek.
Pl.: Charlie, és előjön egy lista abból kiválasztod a legelsőt, és tudod folytatni a kalandot, vagy közvetlenül előjön, és tudod folytatni a westbéli cselekvéseidet.
Vagy beírod, hogy Tábori szakács, akkor előjött minden róla, és stb.

Már kicsit továbbfejlődött a dolog, mert a kalandsorok listája újra elérhető, szint szerinti rendezésben (az este még sima ABC szerinti bontásban volt, ahogy a legtöbb külföldi oldalon is).

Bár apróbb hibák még vannak, mint a "Helytelen sörfőzés" kalandsorban, megnyitva az elérhetőségi ideje "xyz". De legalább lehet újra használni.
 
Fent