Kérdések és válaszok

DeletedUser10995

Vendég
De totál ingyen volt mert ha nem lenne event akkor is templomot építenél, párbajoznál ecetera ecetera. Mitől rossz? Ingyen kapsz cuccokat amit használhatsz vagy pénzért el is adhatsz a piacon.

Gondolkozz el miből él az Inno és döntsd el hogy ingyen van e. Nincs ingyen, biztos van aki ezért játszik most többet, ezért vesz rögöt. Ne egy embert nézz, hanem az egész Westet. Semmi nincs ingyen, legfeljebb nem te fizeted.
 

Kanyim

Veteran Member
Az tény hogy nincs fullosan ingyen, mert most sokan csak emiatt lőnek automatizálást, több energiát, stb. De attól még pénzes tombolának sem nevezhető, mint amikor csak rögért lehet nyitni 800ast.
Az arányokkal meg semmi bajom nincs.. kb ugyanolyan gyakorisággal esnek a dolgok mint minden tombolánál.. néha mákosabb vagyok, néha pechesebb, de ha az összes világot nézem, akkor kb ugyanolyan arányok jönnek ki nekem mindig.
 

DeletedUser15763

Vendég
Az tény hogy nincs fullosan ingyen, mert most sokan csak emiatt lőnek automatizálást, több energiát, stb. De attól még pénzes tombolának sem nevezhető, mint amikor csak rögért lehet nyitni 800ast.
Az arányokkal meg semmi bajom nincs.. kb ugyanolyan gyakorisággal esnek a dolgok mint minden tombolánál.. néha mákosabb vagyok, néha pechesebb, de ha az összes világot nézem, akkor kb ugyanolyan arányok jönnek ki nekem mindig.

Összességébe 85%ba prém kazit nyitottam. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13096

Vendég
Gondolkozz el miből él az Inno és döntsd el hogy ingyen van e. Nincs ingyen, biztos van aki ezért játszik most többet, ezért vesz rögöt. Ne egy embert nézz, hanem az egész Westet. Semmi nincs ingyen, legfeljebb nem te fizeted.

Szerintem csekély azok száma akik emiatt nyomnak be prémiumot. Pláne rögért. Max medált nyomnak be ami mibe kerül? Semmibe? Bizony, azt is úgy nerték tombolán. Mellesleg ha benyomod a prémet sokkal több munkát végezhetsz és ezt fizeted meg vele nem a tojásokat. Szóval ja, ingyen van. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Összességébe 85%ba prém kazit nyitottam. ;)

csak 20%ba nyitottam én prémkazit alamon és arizonán , de 1000 kötvény jött v1-n és coloradon, amiből szintén, majd prémkazi lesz... de hogy a cipőnyerés be van állítva az hót ziher , mert 9000-esből nem jött más nekem csak shawnee cipő... vagy mi a szösz... remélem jól írtam..
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem szubjektív vélemény, de ha ésszerűen gondolkozunk nem, nincs ingyen. Full egyszerű, logikázz picit.
 

Kanyim

Veteran Member
Nekem ingyenes a tombola ha úgy nézzük. A fő karakterem eddig sem aludt, szóval őnála semmi változás nem történt. A többi világos pénztermelő karik viszont most belőttek majd minden prémet és folyton dolgoznak. Mivel ők csak tomboláknál használnak rögöt, rögvásárlás nélkül is mindig kihozom hogy fullosan dolgozhassanak az ingyenes rögök miatt.
 

DeletedUser15763

Vendég
Szerintem csekély azok száma akik emiatt nyomnak be prémiumot. Pláne rögért. Max medált nyomnak be ami mibe kerül? Semmibe? Bizony, azt is úgy nerték tombolán. Mellesleg ha benyomod a prémet sokkal több munkát végezhetsz és ezt fizeted meg vele nem a tojásokat. Szóval ja, ingyen van. :)

Akkor a kevesek számához tartozom, csak ekkor látom értelmét/láttam értelmét mindent belőni. :)

csak 20%ba nyitottam én prémkazit alamon és arizonán , de 1000 kötvény jött v1-n és coloradon, amiből szintén, majd prémkazi lesz... de hogy a cipőnyerés be van állítva az hót ziher , mert 9000-esből nem jött más nekem csak shawnee cipő... vagy mi a szösz... remélem jól írtam..

Én 48k-t nyitottam mindenhol, így jöttek a prém kazik. Tegnap meguntam, és megnyomtam Eldon a 9ksat, nah erre detektív bal jött. :)
 

DeletedUser17448

Vendég
Nekem ingyenes a tombola ha úgy nézzük. A fő karakterem eddig sem aludt, szóval őnála semmi változás nem történt. A többi világos pénztermelő karik viszont most belőttek majd minden prémet és folyton dolgoznak. Mivel ők csak tomboláknál használnak rögöt, rögvásárlás nélkül is mindig kihozom hogy fullosan dolgozhassanak az ingyenes rögök miatt.

Egyet tudok érteni. Nekem csak egy karim van, 48K-s nyitást meg sem próbáltam, csak ingyenes és 1,5K-s, majd 4 napja átálltam ingyenes és 9K-s nyitásokra, mégis szinte minden szettem kijött fegyver nélkül, nyitottam kötvényeket, melyből maté teával éjszaka is dolgozhattam, jött pár 1 napos prém, ami ezen tovább segített (vagy esetleg 3 napos, amelyhez az aranyrög 5 naponta ingyenes). Eredmény? 4x annyi kötvény, mint event előtt, 3 majdnem kész szett (+ a teljes holló persze), miközben egy fillérembe sem került, és még az időmből sem vett el többet. Okom nincs panaszra. :cool:

De akkor miért ne lenne ingyenes? Annak, akinek ez már több, mint egy játék, annak nem ingyenes, de az magára vessen. Attól még ugyanakkora szerencsével indul, mint más. Persze aki rosszabbul nyitott, az elégedetlenkedik, biztos van olyan is, aki szettes ládát nyitott az elején, de kb. semmi értéke nem lenne az új cuccoknak, ha mindenkinek meglenne a teljes szett (Övet, nyakpántot, fejfedőt mindenki halomra kapja, annak jó, aki fejleszteni akarja, mert venni könnyű lesz, eladni nehéz, balost meg fegyvert meg nagyobb szerencsével lehet majd venni, mint még most lőni, így).
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
A nagy "kockáknak" meglesz minden szett (Uly,Kanyim, stb.) :D Nekünk halandóknak meg esik ami esik. A 48k-s nyitásnál csak a prémláda lóg ki a sorból picit. V1-en nyitottam 5db nagyon ritkát 1db balos, 4db jobbos (kb 3 milla dolcsi), Arizonán,Eldoradon 1-1 szett ládát az is kb 2,5-3 milla, Colorado Detektív fegyverszett,Florida 2db jobbos.Egy világra cserélgetve nem rossz üzlet. Ennyi eventel nem nehéz kisebb vagyonra szert tenni.
 

DeletedUser15763

Vendég
A nagy "kockáknak" meglesz minden szett (Uly,Kanyim, stb.) :D Nekünk halandóknak meg esik ami esik. A 48k-s nyitásnál csak a prémláda lóg ki a sorból picit. V1-en nyitottam 5db nagyon ritkát 1db balos, 4db jobbos (kb 3 milla dolcsi), Arizonán,Eldoradon 1-1 szett ládát az is kb 2,5-3 milla, Colorado Detektív fegyverszett,Florida 2db jobbos.Egy világra cserélgetve nem rossz üzlet. Ennyi eventel nem nehéz kisebb vagyonra szert tenni.

Nah ebből látszódik h ki a kocka. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17383

Vendég
Minden event alkalmával minden világon nyomatni szoktam, hogy minél több áldás jöjjön a házhoz, ami rendszerint be is jön. Számomra például negatív csalódás volt, hogy összesen 22db 48k-s nyitásból összesítve egyetlen szettláda sem esett. 2*1k köti +1 prémkazi mellé jött 7 balos (4D-3S-0V) + 12 jobbos (5D+2S+5V). Én totálisan ingyenesnek tekintem az ilyen eventeket, és ha azt vesszük "sok" minden jött, de az hogy ennyi nyitásból 1 szettláda se jöjjön, szinte átok :D
 

DeletedUser10995

Vendég
Végül csak meglett a 75 párbaj mindenhol, azaz az ingyenes szett. 1 48k -sból, prémkazetta, Aranybölény ... Ha ezután így lesz ez a fajta event akkor sokkal érdemesebb 9k -sokkal párbajozni, már megbántam a 48k -st. Ha ingyen van az event, akkor hogy nyertek 2 világon is 2.2k+ párbajjal? Nem vagyok ellene azoknak akik fizetnek mert azért játszhatom én ingyen, de nem volt normális az illető és a versenytársa(i).
 

krisztiánm

Member
Észak, dél és a barna kalandsornál az "Eszméletlenné verés NPC párbajok során" követelmény alatt azt értsem, hogy 5 NPC-t kellene kiüssek? :D Ha igen, akkor lenne valakinek ötlete hogyan oldjam ezt meg full kerisként?
 

DeletedUser13096

Vendég
Észak, dél és a barna kalandsornál az "Eszméletlenné verés NPC párbajok során" követelmény alatt azt értsem, hogy 5 NPC-t kellene kiüssek? :D Ha igen, akkor lenne valakinek ötlete hogyan oldjam ezt meg full kerisként?

Azt jelenti.

A banditák nehézsége minél alacsonyabb legyen, öltözz magas fellépés/célzás ruhákba, tegyél be polírkövet. Keress alacsony életerejű és alacsony kitérésű NPC-t. Célozz vállra.
 

krisztiánm

Member
Azt jelenti.

A banditák nehézsége minél alacsonyabb legyen, öltözz magas fellépés/célzás ruhákba, tegyél be polírkövet. Keress alacsony életerejű és alacsony kitérésű NPC-t. Célozz vállra.

Megpróbáltam. Hát legjobb esetben is 5-800-at sikerült kihozni, az 1700-2000-ig még van. Talán párbajos pontozás lesz a végső megoldás...
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbáltam. Hát legjobb esetben is 5-800-at sikerült kihozni, az 1700-2000-ig még van. Talán párbajos pontozás lesz a végső megoldás...

Vagy mondjuk öltözz olyan ruhába, hogy ne csak célzásod és fellépésen legyen egy rakat, hanem lövés/ütőerő is, hogy átüsd az npc-ket :)
 

DeletedUser16911

Vendég
hi all
valaki tudja , hogy az "egy üveg rum" -ot hogy lehet megszerezni?
id=252000
tw-db aztírja munkánál lehet, de flón 360*15mp után semmi, a wiki meg alig ír róla valamit...
 
Fent