Kérdések és válaszok

DeletedUser10632

Vendég
Egész jól néznek ki az új avatarok, amiket sajnos csak rögért lehet megvenni.
Inno lehettet volna nagyvonalúbb, hogy kötiért is lehessen venni 1-1 új avatart, mondjuk 400-500 kötiért. Csak így tovább.
 

DeletedUser17316

Vendég
Egész jól néznek ki az új avatarok, amiket sajnos csak rögért lehet megvenni.
Inno lehettet volna nagyvonalúbb, hogy kötiért is lehessen venni 1-1 új avatart, mondjuk 400-500 kötiért. Csak így tovább.

Nekem is tetszenek,DE nem látom szettben mit adnak??
Így meg lutri..
 

DeletedUser13096

Vendég
0,04% minden tulajdonságra, 0,265 célzás, 0,13 kitérés, 0,1 kitartás, 100 munkapont, 4/4 erődharc bónusz, 20 ellenállás, 20 sebzés, 10% szerencse
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Régen csináltam már meg a Szent Patrick sorozatot, és nem nagyon emlékszek arra, hogy szívatott volna anno. A kalandot lezártam v1en, de a kés nem szeretne sehogy se beesni. Valakinek valami tipp? Türelmem határtalan, de nem nagyon értem, hogy miért nem esik be, talán a költözés miatt nem sikerül? Erre gondoltam, hogy új regként kezel a rendszer, és emiatt lehet bugos a találat, másik gondolat, h rossz napjaim vannak. :)
Próbálkoztam 15mpve, órás melókkal stb... Ha valakinek van ötlete mondja bátran, mielőtt kifutok az időből. :)
 

DeletedUser16258

Vendég
Hordeum Vulgare

Sziasztok,valaki megmondaná,hol tudom megszerezni a Hordeum Vulgare nevü szert?Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy a közeljövőben várható új szerver ?:) Hálás lenne érte sok ember
 

DeletedUser8504

Vendég
nálam nem jelenik meg a főoldal... úgy kb egész délután. Itt rossz, vagy ott rossz?
:rolleyes:
 

DeletedUser12772

Vendég
A Szent Patrik ruhaszettnél csak én tapasztaltam azt, hogy első nap meglett egy kivételével az összes, de az utolsó a maradék 6 nap alatt sem esett le (2 szerveren is)?!?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17448

Vendég
A Szent Patrik ruhaszettnél csak én tapasztaltam azt, hogy első nap meglett egy kivételével az összes, de az utolsó a maradék 6 nap alatt sem esett le (2 szerveren is)?!?

Nekem az első két nap 5 tárgy jött, sőt egyetlen munka alatt lett meg a nadrág és ruha egyszerre, de azóta érthetően csökkent a szerencse, mivel ugyanannyi esély maradt a kevesebb holmi megtalálására. Ma délelőtt jött a fegyver is, most már csak a balkezes meg a kés nincs meg, de éjfélig még beeshet. Szerintem normális, hogy ha pl. tárgyanként csak 5-10% az esély, hogy megtalálod, akkor 8-ból bármelyik 1-et könnyebb megtalálni, mint 1-ből 1-et.
 

DeletedUser15763

Vendég
A Szent Patrik ruhaszettnél csak én tapasztaltam azt, hogy első nap meglett egy kivételével az összes, de az utolsó a maradék 6 nap alatt sem esett le (2 szerveren is)?!?

Szerintem ez a dolog még mindig jobb mint nálam volt, h csak 3 évre esett be a szentpatrick kés Buffaloról V1re költöző karakteremnél. :)
 

DeletedUser12772

Vendég
Jól látom, hogy az óraátállítással mindenre (párbaj, tojásküldés, munka, táska) 1 órával kevesebb időnk jut (ugyanúgy 10-kor van vége az eventnek)? Így aki eddig reggel 9-kor nyitotta a 750 kötis tojásos táskát, az bukott 1 napot? :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16978

Vendég
Szerintem ez a dolog még mindig jobb mint nálam volt, h csak 3 évre esett be a szentpatrick kés Buffaloról V1re költöző karakteremnél. :)

Akkor én valamivel szerencsésebb vagyok. Nekem egész hamar meglett a szett, csak kenhetem a hajamra - egyelőre - mivel még nem tudom használni.:(
 
Fent