Kérdések és válaszok

gameR29

Veterán
Sziasztok!

A tavalyi évben nem találkoztam a Nyári szellemek szettel egyik kiárusítás alkalmával sem. (Nyári szellemek szett) Tavaly előtt a Lucille szettel egy időben volt elérhető/megvásárolható a shopban (Kiárusítás - Lucille és nyári szellemek szett) . Viszont tavaly egyszer sem találkoztam a szettel a shopban, a Lucille szett shopban megvásárolható / shopban levő ideje alatt sem. (Kiárusítás - Lucille szett 2021) Van e esetleg bármiféle információnk azzal kapcsolatban, hogy mikor lesz újra elérhető/megvásárolható a Nyári szellemek szett?

Üdv: gameR29
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Sziasztok!

A tavalyi évben nem találkoztam a Nyári szellemek szettel egyik kiárusítás alkalmával sem. (Nyári szellemek szett) Tavaly előtt a Lucille szettel egy időben volt elérhető/megvásárolható a shopban (Kiárusítás - Lucille és nyári szellemek szett) . Viszont tavaly egyszer sem találkoztam a szettel a shopban, a Lucille szett shopban megvásárolható / shopban levő ideje alatt sem. (Kiárusítás - Lucille szett 2021) Van e esetleg bármiféle információnk azzal kapcsolatban, hogy mikor lesz újra elérhető/megvásárolható a Nyári szellemek szett?

Üdv: gameR29

Szia!
Szerintem mivel nem piacolható, sokkal inkább az Unióssal számít egy kategóriának(játékerőben is), mintsem a Lucille szettel, inkább ahhoz lenne érdemes hasonlítani. Viszont az Uniós szettet évekkel régebben láttam utoljára Shopban elérhetőként, mint a Nyári szellemek szettet. Nem látom indokoltnak, hogy újra bekerüljön, főleg hamarabb, mint az Uniós, amit viszont sokkal inkább be lehetne már újra hozni.
A jó hír, hogy nem én döntök erről, bár sok esetben ez inkább a rossz hír. :P
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Szerintem mivel nem piacolható, sokkal inkább az Unióssal számít egy kategóriának(játékerőben is), mintsem a Lucille szettel, inkább ahhoz lenne érdemes hasonlítani. Viszont az Uniós szettet évekkel régebben láttam utoljára Shopban elérhetőként, mint a Nyári szellemek szettet. Nem látom indokoltnak, hogy újra bekerüljön, főleg hamarabb, mint az Uniós, amit viszont sokkal inkább be lehetne már újra hozni.
A jó hír, hogy nem én döntök erről, bár sok esetben ez inkább a rossz hír. :P
Ezzel nem értek egyet. Az Uniós sokkal előnyösebb mert fejleszthető..a nyári szellemekt nem lehet (fene tudja miért) szóval nehogy má egy kalap alá tegyük.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Ezzel nem értek egyet. Az Uniós sokkal előnyösebb mert fejleszthető..a nyári szellemekt nem lehet (fene tudja miért) szóval nehogy má egy kalap alá tegyük.

Félreértetted a topicot; Kérdések és válaszok.
Előttem egy kérdés hangzott el, én egy választ írtam rá. Nem kérdeztem. Ha te is a kérdésre szeretnél válaszolni, akkor arra kellett volna reagálni. Véleményezésekhez más témák vannak. Egyébként örülök, hogy reagáltál az írásomra, szívesen beszélnék is róla pro és kontra, hogy miért inkább az Unióshoz lenne érdemes hasonlítani mintsem a Lucille-hez. Csak ennek nem ebben a témában lenne a helye, így itt én nem kezdenék spamelésbe.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Félreértetted a topicot; Kérdések és válaszok.
Előttem egy kérdés hangzott el, én egy választ írtam rá. Nem kérdeztem. Ha te is a kérdésre szeretnél válaszolni, akkor arra kellett volna reagálni. Véleményezésekhez más témák vannak. Egyébként örülök, hogy reagáltál az írásomra, szívesen beszélnék is róla pro és kontra, hogy miért inkább az Unióshoz lenne érdemes hasonlítani mintsem a Lucille-hez. Csak ennek nem ebben a témában lenne a helye, így itt én nem kezdenék spamelésbe.

Ha kötözködni szeretnék, akkor azt mondanám, h te sem a kérdésre válaszoltál, hanem véleményt nyilvánítottál és nem is csak a kérdező által feltett kérdésről, hanem elkanyarodva az Uniós szett irányába.. ami nem válasz a feltett kérdésre.... az igazi választ Lacx adta, ezúton is köszönjük neki :)
De mivel ITT SEM szokásom spammelni, pláne nem vagyok kötözködős fajta, így csendben olvasgatok tovább.. :)

+1: itt is a GDPR miatt nem lehet kirakni, h ki-miért van / lett kitiltva a játékból?
 

Robert117

Legendary player (Retired)
+1: itt is a GDPR miatt nem lehet kirakni, h ki-miért van / lett kitiltva a játékból?

Valószínűnek tartom, hogy igen, illetve vannak további szabályozások is az adatkezelésekre.
Pedig kiváló ötletnek tartanám, ha lenne egy központilag, Support által vezetett szégyenlista a szabálysértőkről. (Még ha azt nem is közölnék, hogy hányadszorra lett kirakva, vagy mitől meddig -mert sajnos általában nem véglegesen.)
De az is igaz, hogy a hősöknek vagy a fontos személyeknek szokták általában a neveit feljegyezni, így megértem, hogy nem szívesen írogatnák azoknak a neveit, akik képtelenek megérteni és betartani a szabályokat. Egyszerűen nem relevánsak. Minél kevesebb ilyen van, meg minél kevesebbet látunk ilyeneket, annál jobb, nekik is meg mindenki másnak is.

Viszont talán most adtál egy jó ötletet, mert fordított logikával gondolkodva talán megoldható egy lista:
Megoldható-e, hogy azokról a játékosokról, akik soha, teljes karrierük alatt egyszer sem kerültek kizárásra (és, hogy ne legyen olyan nagy volumen: legalább 5 éve meglévő karakterrel) a Support készítsen egy dicsőséglistát? (Természetesen kizárás esetén lekerülnének a listáról.)
Ha pedig ez személyiségi jogok miatt nem lenne lehetséges (csakúgy mint az előbbi másik lista), akkor az megoldható-e azzal, hogy mondjuk Support ticketben, követhető módon egy játékos ezt tudná kérelmezni, és azzal együtt lemondana ezen jogáról, engedélyezve a dicsőséglistában való megjelenését, amennyiben megfelel a követelményeknek a felkerüléshez?
A lista neve lehetne Fair Play lista is, sőt még jobb: a Support hirdethetne nyereményjátékot a lista nevének kitalálására, ahonnan a Support által legjobb 3 vagy 5 javaslat kerülne díjazásra és a játékosok ebből a szűkített listából szavazással választhatnák meg a számukra legszimpatikusabbat.
Mit szóltok hozzá? (Nyilván, aki sáros, annak valószínűleg ez nem fog tetszeni, de az most mindegy.)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Egyértelmű, hogy nem lesz ilyen lista. Az, hogy valaki nem kap kizárást, alap dolognak kellene lennie, így miért is jutalmazzuk ezt? (Még abban az esetben is, ha csak egy listáról van szó.) ;)

Tekintve, hogy hány esetben kell szankciókat alkalmazni és az aktív játékosok mekkora része érintett szabálysértésekkel olyan mértékben, hogy kizárásig is eljut, sajnos nagyon nem alap dolog már, ha valaki nem kap kizárást. Azzal én is egyetértek, hogy annak kellene lennie.
Szerintem a példamutató, szabálysértések nélküli játék ma már akkora érték, hogy az ide tartozó játékosok megérdemelnének egy dicsőséglistát.
Ha már a játékbeli teljesítményekre van a Dicsőség Csarnoka, akkor a tisztességes játékra, ami ott bármelyik kategóriánál jelentősen nagyobb teljesítmény, miért ne lehetne? (Jutalmazni pedig nem szükséges, bár az sem egy rossz ötlet, de bőven elég elismerés egy ilyen megjelenítés.)
 

senki600

Egy vasútbarát
Ez meg mi? És hamár itt van, javítsátok is kérlek. De ha ezt feldobta, miért nem lehet több reakciót nyomni és miért nincs sírós emoji?
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20220119-183748_Chrome.jpg
    Screenshot_20220119-183748_Chrome.jpg
    829 KB · Megtekintések: 44
Fent