Kérdések és válaszok

Mr. T.

THE DEVIL
Jó reggelt
Valószínűleg én rontottam el vmit, de ez érdekes volt: beállítottam 4 óra munkát, energiát levonta, ám véletlen újratöltöttem az oldalt (ugye a telefonbarát west), és a munkák eltűntek, betenni helyette nem tudtam, megnézem, hogy újratöltésnél mit csinál, addigra működött ismét rendesen. Kérdés: miért szivat a játék?

Nem csak téged és nem csak telefonon.. :) gépen is olykor csinál ilyesmit :) én azzal zárom ki, h minden 4 órás meló után ráfrissítek..
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Azt én is szeretném tudni.

Viccet félre téve, én a KH-ról kerültem ide anno Syntexnek besegíteni.

Játékosként V8-on kezdtem, aztán úgy 4 éve tértem vissza hatalmas kihagyások után.

Aztán miután kialakult itt egy igen jó és hatékony csapat, így nem volt kérdés, hogy maradjak e.

Feladatköröm a fórum moderálása, illetve elvétve a supportban is találkozhattok velem.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
egyszer feltettem ezt a kérdést, mikor még syntex érkezett, igazából azóta sem tudom ki simple, ki oldfox, ki bogyó
Habár nem @Simple vagyok, de megválaszolom helyette a kérdésedet.

Ő elsősorban egy másik Inno-s játéknál, az Elvenarnál Community Manager, részben ezért láthatjátok itt kevésbé aktívnak, de ettől függetlenül az itteni fórumot is figyelemmel kíséri illetve segít nekem megbirkózni a Floridás játékosokkal a support rendszeren keresztül. Egyfajta szellemi "mecénásom" vagy konzulensem:dastardly:
 

oldfox

Game Master
The West Csapat
Game Master
Eseményszervező
Már csak Rizlingről nem tudunk semmit :D
Ja meg oldfoxról se sokat :(

Hasonlóképpen vagyok én is mint @Simple, igazából annyi, hogy én a Grepolisnak vagyok a Community Managere :D
Amúgy a The West marad mindig is az original InnoGames-es játékom, hisz kisebb kihagyásokkal V6 óta játszom. 2019-ben kerültem ide mint supporter, nagyon szeretem csinálni. Ámbár a support rendszerbe ritkábban, azért ott is találkozhattatok velem, de igazság szerint az Awesomia harcok szervezése és azokon a részvétel a szívem csücske adminként itt a Westen. Mivel nem rég kezdtem Grepolison CM ként, ezért vagyok itt egy kicsit inaktívabb mostanság, de amint kicsit belerázódok az új helybe akkor jövök ide is vissza legalább akkora aktivitással mint régen. :)

De ha van még egyéb kérdésetek, akkor mondjátok csak, szívesen válaszolok.
 

Rizling

Game Master
The West Csapat
Game Master
Már csak Rizlingről nem tudunk semmit :D
Ja meg oldfoxról se sokat :(

Sziasztok!

Én is most érkeztem a csapatba, és @Ghost of Red James-hez hasonlóan én is fordítói- és szervezői feladatokat látok el.

Buffalon kezdtem sok sok éve és egy hosszabb kihagyás után, 2019 óta játszom megint a játékkal. Örömöre szolgál, hogy a West csapat tagjaként én is tehetek valamit azért, hogy élvezhetőbb legyen a játék mindenki számára.

Ha bármiben a segítségetekre lehetek, keressetek nyugodtan. :)
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Nos, hosszas mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy az egyenlőség jegyében, miden nem ide való tartalmat törlünk.
Senki nem kapott semmilyen büntetést. Viszont ezúton nyilvánosan figyelmeztetem a résztvevőket, hogy a fórum felülete, mint az InnoGames kezelésében álló platformok egyike sem alkalmas a kizárási ügyek megvitatására. A jövőben kéretik ezt szem előtt tartani. Amennyiben ez a diskurzus folytatásra kerül, akár ebben, akár másik topikban, úgy az már büntetést fog maga után vonni. :pifpaf:


További kellemes fórumozást! :D
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nos, hosszas mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy az egyenlőség jegyében, miden nem ide való tartalmat törlünk.
Senki nem kapott semmilyen büntetést. Viszont ezútón nyilvánosan figyelmeztetem a résztvevőket, hogy a fórum felülete, mint az InnoGames kezelésében álló platformok egyike sem alkalmas a kizárási ügyek megvitatására. A jövőben kéretik ezt szem előtt tartani. Amennyiben ez a diskurzus folytatásra kerül, akár ebben, akár másik topikban, úgy az már büntetést fog maga után vonni. :pifpaf:


További kellemes fórumozást! :D


Ha már ekkora figyelmet kaptunk, még tavaly szeptemberben ígért Klar egy beszámolót, valami infót a már lassan két éve beharangozott nagy frissítésről.
Ezzel kapcsolatban tudtok mondani valamit?
Mert ez a 2 hetente átírt 20 tárgy elég vékony :D
 
Fent