Kérdések és válaszok

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ez meg mi? És hamár itt van, javítsátok is kérlek. De ha ezt feldobta, miért nem lehet több reakciót nyomni és miért nincs sírós emoji?
Bizonyos cselekvések betriggerelik a fórumon, csupán rá kell menned, hogy megerősítés ezen alkalommal. Nem fogja kérni mindig, ha alkalmazni szeretnéd ezen műveletet (lájkolás). Az "N" betűt pedig nem tudom sajnos átírni, így ez maradt nekünk osztályrészül.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
@Klar
Jönni fog egy párbajos frissítés. Az eredményeket visszamenőleg megkapjuk pl: Dodge 8 times in a duel for 100 time ebben az eredményben? Vagy ha bejön a frissítés onnantól fogja számolni?
Szia! A frissítés bejövetelekor egységesen mindenkinek nulla lesz a dodging és hitting statisztikája (mivel ezeket eddig nem tároltuk), szóval onnantól kezdve fogja számítani a párbajokat. Ehhez hasonlóan a párbajszinttel kapcsolatos eredmények sem veszik figyelembe a múltat.
 
Szia! A frissítés bejövetelekor egységesen mindenkinek nulla lesz a dodging és hitting statisztikája (mivel ezeket eddig nem tároltuk), szóval onnantól kezdve fogja számítani a párbajokat. Ehhez hasonlóan a párbajszinttel kapcsolatos eredmények sem veszik figyelembe a múltat.
Köszi a választ.
Kár amúgy, nincs már kedvem munkát fektetni ezekbe az eredményekbe, pedig meglenne majdnem az összes ilyen.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Mi a helyzet a nagy frissítéssel?

Illetve miért törölte Syntex az ezzel kapcsolatos hozzászólását?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Mi a helyzet a nagy frissítéssel?
Új eredmények (is) lettek ígérve és a mostani frissítéssel pontosan új eredmények érkeznek :) Amit annak idején leírtam a The West Times újságba, az még jelenleg is aktuális/érvényes.
slowly but surely

Illetve miért törölte Syntex az ezzel kapcsolatos hozzászólását?
Ezt tőle kell megkérdezned, nem tudom melyik hozzászólására gondolsz. @Syntex
 

senki600

Egy vasútbarát
Jó reggelt
Valószínűleg én rontottam el vmit, de ez érdekes volt: beállítottam 4 óra munkát, energiát levonta, ám véletlen újratöltöttem az oldalt (ugye a telefonbarát west), és a munkák eltűntek, betenni helyette nem tudtam, megnézem, hogy újratöltésnél mit csinál, addigra működött ismét rendesen. Kérdés: miért szivat a játék?
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20220201-064703_Chrome.jpg
    Screenshot_20220201-064703_Chrome.jpg
    1,7 MB · Megtekintések: 17

Robert117

Legendary player (Retired)
Sziasztok!

Lehetne a Support csapat új tagjaitól valamiféle bemutatkozást vagy beköszönést kapni?
(Szerintem nem mindenki követi napi szinten a Support tagok listáját, így hasznos lenne tudni, ha éppen egy csapattag érkezik -vagy távozik-, hogy éppen miért, vagy hogy ő min fog dolgozni, mi a célja, miben tud segíteni nekünk játékosoknak vagy magának a játéknak. Nem biztos, hogy rossz lenne, ha tudnánk melyik Support tagtól mi várható, illetve mikor kihez lehet célzott kérdéssel fordulni, akár a ticket-rendszeren belül is.)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Új eredmények (is) lettek ígérve és a mostani frissítéssel pontosan új eredmények érkeznek :) Amit annak idején leírtam a The West Times újságba, az még jelenleg is aktuális/érvényes.
slowly but surely


Ezt tőle kell megkérdezned, nem tudom melyik hozzászólására gondolsz. @Syntex
Erre gondolsz?
While you were waiting for the big update maybe the real treasure was the friends you made along the way.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok!

Lehetne a Support csapat új tagjaitól valamiféle bemutatkozást vagy beköszönést kapni?
(Szerintem nem mindenki követi napi szinten a Support tagok listáját, így hasznos lenne tudni, ha éppen egy csapattag érkezik -vagy távozik-, hogy éppen miért, vagy hogy ő min fog dolgozni, mi a célja, miben tud segíteni nekünk játékosoknak vagy magának a játéknak. Nem biztos, hogy rossz lenne, ha tudnánk melyik Support tagtól mi várható, illetve mikor kihez lehet célzott kérdéssel fordulni, akár a ticket-rendszeren belül is.)


Hárman érkeztünk a csapathoz , bemutatkozást / beköszönést nem tudom, hogy terveztek-e , de engem szerintem már ismersz többnyire.
Ghost of Red James (Fordító & Eseményszervező)

Rizling (Fordító & Eseményszervező)

Én pedig Wiki szerkszetőként fogok munkálkodni.


Úgy tudom nincs hozzáférése egyikünknek sem a ticketekhez , mivel nem supporterként dolgozunk.
Ha bármilyen kérdésed van, akár a játékkal kapcsolatban, vagy munkákkal , egyebekkel kapcsolatban bátran keress minket ! :)

Magyar The West csapat

SB :dastardly:
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Sziasztok!

Magyar West indulása után nem olyan sokkal kezdtem el játszani, majd közel 10 év után 2018 nyarán töröltem a karakteremet.
Picit több, mint egy éve valami visszahúzott, és most nagy örömmel tölt el, hogy a Csapat tagjaként azon dolgozhatom, hogy a West igazi játékélmény legyen mindannyiótok számára.

Jelenleg szövegfordítói- és eseményszervezési feladatokat látok el.

Amennyiben a segítségetekre lehetek, keressetek bizalommal.

Ghost
 

Kenneth G

Kroki-fan
Sziasztok!

Lehetne a Support csapat új tagjaitól valamiféle bemutatkozást vagy beköszönést kapni?
(Szerintem nem mindenki követi napi szinten a Support tagok listáját, így hasznos lenne tudni, ha éppen egy csapattag érkezik -vagy távozik-, hogy éppen miért, vagy hogy ő min fog dolgozni, mi a célja, miben tud segíteni nekünk játékosoknak vagy magának a játéknak. Nem biztos, hogy rossz lenne, ha tudnánk melyik Support tagtól mi várható, illetve mikor kihez lehet célzott kérdéssel fordulni, akár a ticket-rendszeren belül is.)
egyszer feltettem ezt a kérdést, mikor még syntex érkezett, igazából azóta sem tudom ki simple, ki oldfox, ki bogyó
 
Fent