Kérdések és válaszok

NeverendingRoad

Well-Known Member
Szimplán egy event nélküli világot kéne nyomatni (és UP shopos szetteket is kiszedni). Úgy van értelme az alap szetteknek, városi boltoknak, fényes tárgyaknak. Kell gondolkodni, pontozás is többet számít, és 150-es szint miatti új bolti ruhák is végre használatban lennének :)
nem látok bele az inno pénztárcájába, de azért több, mint valószínű, hogy a rögvétel legnagyobb része az eventek idejére tevődik, innen meg már tudod a választ sajnos

amúgy adnám, hogy csak bolti cuccokkal lehetne öltözködni, végre lenne értelme a párbajnak is...
 

DeletedUser17063

Vendég
nem látok bele az inno pénztárcájába, de azért több, mint valószínű, hogy a rögvétel legnagyobb része az eventek idejére tevődik, innen meg már tudod a választ sajnos

amúgy adnám, hogy csak bolti cuccokkal lehetne öltözködni, végre lenne értelme a párbajnak is...

Volt retro szerver, de csak rövid időre :( egy olyan szerveren viszont nem igazán volt szükség rögköltésre. sajnos az ilyen megmozdulások csak a játékos bázisnak kedveznének, nem az üzemeltetőnek.
 
Létezik, hogy a szívósság csökkenti a lőfegyver sebzését.

Példa:
Ha van 800 reflexed és 0 szívósságod átlőnek kb. 950-975 lövéssel.
Ha van 800 reflexed és 800 szívósságod átlőnek kb. 1030-1050 lövéssel.

Számok nem pontosak, mert már rég játszottam rezis párbajost, csak a példa kedvéért. Szóval a rezisztencia pontozások csak úgy életképesek, ha a szívósságon és a reflexen is nagyjából egyenlő a pont. Sajnos mára már nem meta ez a pontozás, mert nincs olyan ruha ami elég célzást adna az ilyen fajta párbajhoz.
Mostanában csak a noob fellépő-taktika végtelen lövés ,ütőerő ,célzás ,kitérés a divat, mert olyan ruhákat hoznak be amik ezeket támogatják. Akik sosem játszottak rezis pontozással azok el se mondhatják magukról, hogy értenek a párbajhoz.
 

DeletedUser17063

Vendég
Végre egy értelmes enzo hozzászólás 100/1 :)

Nekem csak morális kérdésem van :D
Fórumon talán nem lesznek elő itéletesek az emberek.

Saját hibámból kirakok mondjuk 10x10 fát 30$/db áron, mert nem szoroztam be. Akkor ti szolnátok, h rosszul raktam ki?
Párszor előfordult 5/3 esetben szóltak, hogy figyu biztos annyiért akartam kirakni?!? 2x meg elvitték olyan emberek, akiknek semmi szükségük rá (top 1-2 szakma). Tudom, hogy ha vissza kérem, akkor vissza adnák, de most komoly olyanoktól kellene kérni, akikből kinézik mondjuk, hogy vissza adják, mert tisztába vannak 1000%osan a piaci árakkal? Nem az a bajom, hogy pénzt buktam rajta, hanem hogy kik miatt...
 

Armon01

New Member
Üdv! Az volna a problémám, hogy a "Tavaszi tojásvadászat" első küldetésnél (Egy napos nap) hiába csinálom meg a munkákat, nem kapom meg a kaland lezárásához szükséges nárciszokat. Utánanéztem a lehetséges mezei munkáknak a wikin, ezek: gyapot-, dohányszedés és madarak elkergetése a földekről. Mindháromból már jó pár órányi munkát végeztem, mégsem kapom meg a szükséges tárgyat.
 

LDuck

Veteran Member
Üdv! Az volna a problémám, hogy a "Tavaszi tojásvadászat" első küldetésnél (Egy napos nap) hiába csinálom meg a munkákat, nem kapom meg a kaland lezárásához szükséges nárciszokat. Utánanéztem a lehetséges mezei munkáknak a wikin, ezek: gyapot-, dohányszedés és madarak elkergetése a földekről. Mindháromból már jó pár órányi munkát végeztem, mégsem kapom meg a szükséges tárgyat.
Ne órázz :) Az ilyeneknél mindig a darabszám számít. Én pl a nárciszoknál elég sok kell. Lehet, hogy 100db. Órában ez elég sok lenne :) 15mp-el keresd.
 

Armon01

New Member
Üdv! Újra lenne kérdésem :) Tavaszi tojásvadászat küldetéssorozat során befejeztem az "A seriffhez" küldetést. Ezután Marianál kellene kapnom egy küldetést (Maria meglátogatása) a wiki szerint, azonban nem adja be nála a kalandot. Mi lehet a probléma? :)
A segítséget előre is megköszönöm, jó kalandozást Cowboyok :)
 

Rickie Ross

Active Member
Létezik, hogy a szívósság csökkenti a lőfegyver sebzését.

Példa:
Ha van 800 reflexed és 0 szívósságod átlőnek kb. 950-975 lövéssel.
Ha van 800 reflexed és 800 szívósságod átlőnek kb. 1030-1050 lövéssel.

Számok nem pontosak, mert már rég játszottam rezis párbajost, csak a példa kedvéért. Szóval a rezisztencia pontozások csak úgy életképesek, ha a szívósságon és a reflexen is nagyjából egyenlő a pont. Sajnos mára már nem meta ez a pontozás, mert nincs olyan ruha ami elég célzást adna az ilyen fajta párbajhoz.
Mostanában csak a noob fellépő-taktika végtelen lövés ,ütőerő ,célzás ,kitérés a divat, mert olyan ruhákat hoznak be amik ezeket támogatják. Akik sosem játszottak rezis pontozással azok el se mondhatják magukról, hogy értenek a párbajhoz.
Hali!
Úgy hírlik, hogy a rezis pontozásnál a szívó-refi keresztbeerősít 18%-al. Egyszerűsítve ha van 800 refid és 500 szívód akkor a lövősöknek 800+90 refivel kell számolniuk. :)
 

Rickie Ross

Active Member
Nekem az lenne a kérdésem vagyis tulajdonképpen feltevésem,hogy miért nem lehet a Húsvéti event 9000 tojásos csomagjában ugyanannyi a nadrág-kabát dobásának az esélye mint az övnek-cipőnek ? Kicsit kellemetlen,hogy 25 nyitásból van 3 kabi-nacim,19 öv-cipőm és 3 ládám ...
 
Fent