Kérdések és válaszok

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Egy egyszerű kérdésem lenne, nem lehetne indítani egy tényleges klasszik szervert, olyan 1,3 as előttit, mikor még nem volt piac, a régi térképen, vagy még régebbit, olyan 1.10 környéke Régi funkciókkal.
Mikor még bankba, 10000$ fért el, nem több millió, fél órás 1 órás 2 órás munkákkal, extra szettek nélkül. Meg úgy minden nélkül. (max tp növekedés)
Hátha megvan még a régi beállítások egy CD-én, eldugva egy poros asztal fiókba a padlás tetején.
Innon miatti okok
Bevétel lenne mert, ott a 4 prémium funkció és a sámánt használni kell, már csak a munkákra való pontozás miatt is.
Játékosok:
Sokan nosztalgiáznának kicsit, hogy honnan indult a játék.
Legutoljára egy elért mérföldkőnek (10 éves lett a The West) köszönhetően egy nemzetközi eseményen lehetett kipróbálni a játék ezen verzióját, ezáltal nosztalgiázni egyet. Továbbítom a felvetést a Community Manager felé :)
 
Csak azt hiszik sokan, hogy olyan jó az a korai verzió, de valójában az emlékek szépítik csak meg.
Fél óra játék után frászt kapna a legtöbb játékos attól a verziótól amire olyan szépnek emlékezünk.
Be kell vallani a mostani sokkal jobb és sokkal több lehetőség van benne. A régebbi verzióban alig lehet valamit csinálni.
A játék fénykora az erődharcok megjelenése után volt (kb.2009-2013), azok a verziók már bőven játszhatóak és szett is alig volt.
Meg kell érteni, hogy bárhogy erőlködhetünk ezeknek a verzióknak a vissza hozatalával, sosem fogja már azt az élményt nyújtani amit akkor. Én pár éve kipróbáltam az egyik legkezdetlegesebb westet és meglehetősen rombolta bennem azt a szépséget ahogy emlékeztem rá. Ne akarjátok elpusztítani azt ahogyan most emlékeztek rá, nem olyan jó az a régi west. Csak az idő megszépítette. :D
 

Kasza1987

Veteran Member
Az 1.30 as verzió előtt még gondolkozni kellett és nem volt, hogy piacon, mindent megveszünk.
Én avval az időszakkal is mikor megjelentek az első erődök, Olyan 1.20 verzió 1,22 verzió. Mikor tényleg számított a pontozás, taktika és nem az volt, hogy ruha szettel mindent meg lehet oldani. Ott még számított a katonánál a -6 szint fegyverekre, vagy kalandor 20% tárgytalálása stb. Abban igazatok van sokaknak elmegy tőle kedve, hogy nem lesz az, hogy felveszek egy szettet és megoldva minden.
Ott kellett csapatmunka egy város építésnél is, nem pedig egy müncheni szett.
 

jaklee

Veteran Member
Szimplán egy event nélküli világot kéne nyomatni (és UP shopos szetteket is kiszedni). Úgy van értelme az alap szetteknek, városi boltoknak, fényes tárgyaknak. Kell gondolkodni, pontozás is többet számít, és 150-es szint miatti új bolti ruhák is végre használatban lennének :)
 

Achilleus1999

Well-Known Member
Szimplán egy event nélküli világot kéne nyomatni (és UP shopos szetteket is kiszedni). Úgy van értelme az alap szetteknek, városi boltoknak, fényes tárgyaknak. Kell gondolkodni, pontozás is többet számít, és 150-es szint miatti új bolti ruhák is végre használatban lennének :)
Ahhoz, hogy a 150-es szint miatti új bolti ruhákat fel lehessen venni ahhoz először el kell érni ezt a szintet :D Tp-s illetve egyéb építős ruhák nélkül mégis hogy lehetne ezt a szintet elérni belátható időn belül?
 

jaklee

Veteran Member
Ahhoz, hogy a 150-es szint miatti új bolti ruhákat fel lehessen venni ahhoz először el kell érni ezt a szintet :D Tp-s illetve egyéb építős ruhák nélkül mégis hogy lehetne ezt a szintet elérni belátható időn belül?

Néhány év, belépési bónusz, stb. Illetve 120+ -osak az "új" ruhák, tehát nem kell 150-t elérni mindegyik ruhához. :) De akár +100%-os tp bón is lehet egy ilyen szerón.
 
Fent