Kérdések és válaszok

Nationalelf

Active Member
Cs
Van egy olyan kérdésem,hogy az event alatt szeretnék több munkát sorba rakni aranyröggel(amit az évek alatt felhalmoztam :D ),de valahogy eltűnt az a funkció jobbra alul a munkák alatt volt az aranyrög.... :( mell ékelek képet is: sffsf.JPG

Illetve most meglett mind az 5 gyűjtőkártyám,de az eredményeknél nem látszik.... másnak is így van? :mad::mad::mad:

LDuck

Well-Known Member
Cs
Van egy olyan kérdésem,hogy az event alatt szeretnék több munkát sorba rakni aranyröggel(amit az évek alatt felhalmoztam :D ),de valahogy eltűnt az a funkció jobbra alul a munkák alatt volt az aranyrög.... :( mell ékelek képet is: 1952 bővítmény megtekintése

Illetve most meglett mind az 5 gyűjtőkártyám,de az eredményeknél nem látszik.... másnak is így van? :mad::mad::mad:
Nem csak ott lehet előfizetni vip-re :) Nyisd meg a Shop-ot, és ott a Hosszan tartó (stopperóra ikon) alatt van. Kiválaszthatod mennyi időre (3 nap, 2 hét, több) és melyiket akarod.

Enzo di Rosetti

Well-Known Member
"Boomerezni" lehet másokat játékban, vagy az már sértő lenne?
Mert "Noobozni" szabad a szabályzat szerint.
Szívesen sértegetnék ezzel a szóval is, a noobot már meguntam.
Újra megkérdezem mert szabálykövető ember vagyok és már tegnap 3x leboomereztem embereket. Szeretném tudni, hogy helyesen cselekedtem vagy sem.