Kérdések és válaszok

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy!
7:30 és a floridai cirkusz termékei betelve. V1-en hasonló szokott lenni.
Az aktív világokon, lehetne bővíteni, mert vagyunk elegen, akik raknának bele.
Az, hogy fél 8-kor nem lehet már, csak építeni, szerintem nem normális. Hánykor jön be? 3-kor?
Nem a világon lévő aktív játékosállományhoz van kitalálva a termékigény, ahogy azt a Wiki írja.
Szóval bővítést szeretnénk, hogy délután is lehessen pakolni bele a termékeket, mert adni jó! :D
Old
 

subabe

Active Member
Ahoy!
7:30 és a floridai cirkusz termékei betelve. V1-en hasonló szokott lenni.
Az aktív világokon, lehetne bővíteni, mert vagyunk elegen, akik raknának bele.
Az, hogy fél 8-kor nem lehet már, csak építeni, szerintem nem normális. Hánykor jön be? 3-kor?
Nem a világon lévő aktív játékosállományhoz van kitalálva a termékigény, ahogy azt a Wiki írja.
Szóval bővítést szeretnénk, hogy délután is lehessen pakolni bele a termékeket, mert adni jó! :D
Old
Ugyanez kentán is... Bármelyik világon, amelyiken 10-nél több aktív játékos van, nevetségesen hat a 20 db valamiből. Ráférne már egy jelentős emelés :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
Jó azoknak akik boldog életet élnek tudnak prémiumozni. Nekik persze megy minden játék. De például azok akiknek sz@r az életük ők máshogy állnak a dolgokhoz. Például én is Parkinzon koros vagyok és nekem ez a játék csak szórakozás. Amúgy a Parkinzon kor egy gyógyíthatatlan betegség tehát kitudja meddig leszek életben. Beteg ember vagyok.:(

Nem gondolnám, h van összefüggés a prémium és a boldog élet között.. én nem prémiumozok mégis boldog életem van.. :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Jó azoknak akik boldog életet élnek tudnak prémiumozni. Nekik persze megy minden játék. De például azok akiknek sz@r az életük ők máshogy állnak a dolgokhoz. Például én is Parkinzon koros vagyok és nekem ez a játék csak szórakozás. Amúgy a Parkinzon kor egy gyógyíthatatlan betegség tehát kitudja meddig leszek életben. Beteg ember vagyok.:(
mikortörölsz
 

bobocsek

New Member
Helo! Már nagyon régóta játszom ezzel a játékkal és szeretem is. De van pár dolog amit mái napig nem tudok megérteni. Mindig is párbajhős voltam. Csatoltam egy képet ahol az adatok alapján szerintem egyértelműen kellett volna nyernem (és ezt úgy értem hogy nem csak a szerencse miatt, hanem erősen veszítettem). Ez már nem az első eset. Kisebb szintű ellen, rosszabb pontokkal, sokkal nagyobb sebzésük van ellenem (hozzá kell tennem hogy ebben az esetben ütőfegyverre volt ellenem és nagyon nagy a szívósságom mint látszik). Van valami olyan mehanika amit nem veszek kellő képpen figyelembe?
 

Csatolmányok

  • west.png
    west.png
    2 MB · Megtekintések: 22

bobocsek

New Member
azok a bónuszok amiket mutat, csak a ruhájából kapott pontok.
Természetesen nem láthatóak (kivéve a ranglistában), hogy kinek mekkora értéket vesznek fel az adott képességei.
Kicsit unfair lenne látni, nem?
A párbajhős képességeinek leírásából sose erre következtettem... De ha így állunk az sok mindent megmagyaráz, erre nem gondoltam még. Köszönöm!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok.

Lehet tudni miért volt szerver újra indítás ??? :)
Szia! Pár naponta szokott történni ilyen újraindítás, ilyenkor nem szokott semmilyen újdonság bekerülni. Csupán a chat szobák kerülnek frissítésre, azért van az, hogy a témák törlődnek valamint látod, hogy egyszerre bejelentkeznek a barátaid, akik ekkor online voltak.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Szóval bővítést szeretnénk, hogy délután is lehessen pakolni bele a termékeket, mert adni jó! :D

Hát nem sikerült v1-en. :(
A felnyársalt hal 3590db, már azt mondom kezd alakulni. De a 150k építés az nudli.
10-12 éves karakterek vannak többségében v1-en.
173 tequilát kért. 131 gyakori terméket rejtő hátizsákot. Ezt egy keris megkeresi 1 hét alatt se. (10 év az 520 hétből áll)
Perceken belül kész is lesz.
Én a következő etapnál is kérni fogom a bővítést, remélem egy nap meghallgatják a segélykiáltásom. :P

Köszi,
Old
 
Fent