Kérdések és válaszok

DeletedUser17728

Vendég
Fejlődik a világ, fejlődik a játék is az idő múlásával. Minden tudományos felfedezés egy egyszerűbb megoldást hoz a való életben is.
Régen nem volt telefon...most az is igazságtalanság akkor ha valaki telefonon hívja fel ismerősét,nem pedig személyesen utazik hozzá kilómétereket hogy beszélhessen vele?
Az is igazságtalanság hogy most számítógépen tudok karaktereket törölni és ha elrontok egy betűt nem kell az egészet újrakezdenem? Mert ugye írógépeknél ha jól tudom nem volt javítási lehetőség. :O

A játék is így fejlődik...régen nem volt égigérő templom...ezzel a szisztémával minden építős kari "csal" mert a korábbi játékosoknak nem volt meg erre a lehetősége és sok évi munkát kellett csinálni hogy 99-es vagy mostmár 150-esek legyenek (nem tudom pontosan mikortól van a korlátlan szintű templom, de a lényegen nem változtat)

Az irigység már már nevetségessé válik egy-egy bejegyzést olvasva...vörös fejeket látok így monitoron keresztül is egy játék miatt, ami számomra kissé aggasztó, de nem az én dolgom valóban.

Még 1 valamit szeretnék, mégpedig Gratulálni a pár, miniszterelnököket is megszégyenítő szónoki tudással rendelkező játékosnak, akik "leszavazták" a fejlesztést. Így várjunk legközelebb is újdonságot a fejlesztőktől.. ;)


Sokkal egyszerűbb az egész... meg akarták dobni a rögeladásokat. Ehhez tökéletes eszköz a felturbózott cirkusz.
Az egyetlen dolog, ami miatt most meggondolták magukat, hogy nem p2w játékot csináltak, hanem teljes öngólt rúgtak azzal, hogy bedobhatott olyan kombinációt, amivel nem hogy kevés röggel lehet előnyt szerezni, hanem ingyen felszintelik magukat az emberek, plusz még kötivel is megtömik a zsebeket, ami egyértelműen rohamosan csökken a rögeladás középtávon.

Biztos vagyok benne, hogy alapvetően nem a 25%os lötyivel volt gondjuk, de még nem is azzal, hogy gyakori kategória került, hanem, hogy mellé 250+100as levelek is eshetnek egyszerre.

Azért kíváncsi vagyok mi lesz a már felépült, de meg nem nyitott vásárokkal, mi lesz azokkal, akik tudván, hogy milyen lesz a vásár, nem költötték el a kötiket/rögöket karis táskákra vagy mi lesz azokkal, akik meglátták a fantáziát egy adott napi cirkuszolásban...
 

krcsirke

el pollo diablo
Sokkal egyszerűbb az egész... meg akarták dobni a rögeladásokat. Ehhez tökéletes eszköz a felturbózott cirkusz.
Az egyetlen dolog, ami miatt most meggondolták magukat, hogy nem p2w játékot csináltak, hanem teljes öngólt rúgtak azzal, hogy bedobhatott olyan kombinációt, amivel nem hogy kevés röggel lehet előnyt szerezni, hanem ingyen felszintelik magukat az emberek, plusz még kötivel is megtömik a zsebeket, ami egyértelműen rohamosan csökken a rögeladás középtávon.

Biztos vagyok benne, hogy alapvetően nem a 25%os lötyivel volt gondjuk, de még nem is azzal, hogy gyakori kategória került, hanem, hogy mellé 250+100as levelek is eshetnek egyszerre.

Azért kíváncsi vagyok mi lesz a már felépült, de meg nem nyitott vásárokkal, mi lesz azokkal, akik tudván, hogy milyen lesz a vásár, nem költötték el a kötiket/rögöket karis táskákra vagy mi lesz azokkal, akik meglátták a fantáziát egy adott napi cirkuszolásban...

Valóban felakarták dobni a cirkusz, persze a rögeladásokat hisz, mivel a cirkuszjegy bónusza és az új szett mindig bevonz 1-2 embert. Az hogy ilyen kombináció összejött, megint az bizonyítsa, hogy nem így volt tervezve a cirkusz. Elég ha valamerre a kódsorban becsúszik a hiba és máris pár dolog nem úgy működik, ahogy kell (nem egy játéknál vagy cégnél volt ilyen, volt olyan bolt, ami be is csődölt emiatt).
A felépült cirkuszokért megkaptad a kötvény jutalmat ha segítettél építeni, sajnos ennél többet jelenleg nem adnak.
Speedes eset december vége fele történt, így sokan addigra elköltötték már a kötvényüket és a rögöket. Ha látok egy kirakatban egy tévét december végén, nem biztos ott marad január végéig. Megint más, ha éppen bemennék vásárolni és aznap vinnék el, németeknél akik emiatt vettek rögöt, ott visszatérítik.
 

DeletedUser17053

Vendég
Na ez meg a másik, hogy 2 napon keresztül mást nem csináltam (és még sokan mások a szerveren) csak ezerrel termékgyűjtés, cirkuszépítés óránkénti 3-4tp-ért. Megkapjuk legalább a kötiket, ha már a vásáron nem pörgethetünk?
 

DeletedUser16397

Vendég
ha nem csalás akkor miért nincs cirkusz, miért nincs más embernek lehetősége napi 80 millió tp összegyűjtésére ? Esetleg voltak kedvencek akik tudhattak erről a lehetőségről ? (én példáúl csak a végeredménnyel találkoztam pedig minden világon fent vagyok, és naponta többször belépek) Persze ez elképzelhetetlen :D Ja nem mert egy konkurens cégnél volt ilyen :D Joggal feltételezem , hogy vannak akik egyenlőbbek az egyenlőknél... A kérdésemre viszont még választ nem kaptam. Vissza lesznek állítva a pontok ? Az ,hogy sok munka az rossz duma ,mert ennél a cégnél se ingyen dolgoznak az emberek... Van,hogy a fizuért dolgozni is kell.
 

DeletedUser17614

Vendég
ha nem csalás akkor miért nincs cirkusz, miért nincs más embernek lehetősége napi 80 millió tp összegyűjtésére ? Esetleg voltak kedvencek akik tudhattak erről a lehetőségről ? (én példáúl csak a végeredménnyel találkoztam pedig minden világon fent vagyok, és naponta többször belépek) Persze ez elképzelhetetlen :D Ja nem mert egy konkurens cégnél volt ilyen :D Joggal feltételezem , hogy vannak akik egyenlőbbek az egyenlőknél... A kérdésemre viszont még választ nem kaptam. Vissza lesznek állítva a pontok ? Az ,hogy sok munka az rossz duma ,mert ennél a cégnél se ingyen dolgoznak az emberek... Van,hogy a fizuért dolgozni is kell.

Szerintem hülyeségeket írsz, már bocsánat...
Az egész west tudott róla, azok meg főleg, akik néha elnéznek a külső fórumra. Tegyük fel, hogy nem néztél fel ide, a cirkuszban épp úgy lehetőséged volt megnézni, hogy mik a nyeremények és kalkulálni...
Arra pedig, hogy van, aki az életben is első szeret lenni annyit mondanék, hogy az folyton fejlődik, s most egy ilyen "fejlődés" kellett, hogy első maradj. Az eventet is sokszor csak azért csinálod, mert ha nem tennéd, akkor elmaradnál a többiektől... Az ismételhető kalandok is hasonlóak igazából...
Egyenlőbbek az egyenlőnél? Felhoztad néhány poszttal előbb a valós életet, ott is van ilyen, akkor itt miért ne lenne? De, mint mindig, ezt te is befolyásolhatod... Kiépítesz csomó olyan kapcsolatot, akik mindig tudnak az újdonságokról, bétán játszol, figyeled a fórumot, stb. Van, aki megteszi, s nem top1 vagy bármi, hanem csak élvezi a játékot, s kihozza magából a maximumot...
Összességében, én nem nyomtam tele magamat tp-lötyivel, de aki megtette, az megtette, írták a felelősök, hogy NEM BUG! Akkor ezzel zárjuk le szerintem a BUG nem BUG kérdést és fogadjuk el azt, ami történt.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Kérdés. Hogy lehetett egy nap alatt 80 milla tp-t összeszedni ? (tp lötty a 25 % 400 ezer tpt ad.) A másik visszaáll -e a rangsor vagy marad-e ez az elcseszett dolog ? Igen Georgia szerveren kezdetektől gürizek a top 1. helyért , 16 milla előnyből lett 70 millás lemaradásom 1 nap alatt. Kérdés ez ,marad vagy nem ? Ha marad akkor törlök, mert így ennek semmi értelme .Pár hónapja a városom elsőbbsége lett oda most ez.
Nem bántásként, de 16milla hátrányt hogy akartál ledolgozni? :) tp lötty, vagy asi töröl.. Napi belépéssel is kap annyit, hogy 15secezhetsz évekig míg ő semmit sem csinálhatna.. Sztem, de ez csak magánvélemény! :) a másik meg hogy pont v1en meg iowán nem jött be a cirkusz.. Az fájt.. ;)
 

DeletedUser17665

Vendég
Volna 1 kérdésem mit tudok az ellen tenni hogy játék közben kocsma 2 chat ablakból ne dobjon át kocsma 1 chat ablakba ?

Saját véleményem, amit tapasztaltam idáig.
Alvó állapotban teszed a géped, majd pedig újból ébreszted, és nem zártad be a böngészőt, abban az esetben új kocsmába áthelyezhet a rendszer. Másképp a jelenlegi verzióban, csak így egyszerűen a játékban, ha 8hn át bekapcsolva is tartom a gépet/böngészőt sem tett át egyszer se engemet.
 

DeletedUser15763

Vendég
Nem bántásként, de 16milla hátrányt hogy akartál ledolgozni? :) tp lötty, vagy asi töröl.. Napi belépéssel is kap annyit, hogy 15secezhetsz évekig míg ő semmit sem csinálhatna.. Sztem, de ez csak magánvélemény! :) a másik meg hogy pont v1en meg iowán nem jött be a cirkusz.. Az fájt.. ;)

Rosszul értelmezted. 16m előnye volt, míg most 70m lemaradása. :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Na ez meg a másik, hogy 2 napon keresztül mást nem csináltam (és még sokan mások a szerveren) csak ezerrel termékgyűjtés, cirkuszépítés óránkénti 3-4tp-ért. Megkapjuk legalább a kötiket, ha már a vásáron nem pörgethetünk?

Újból megkérdezném, hogy mi lesz az Iowás kötikkel, mivel sikerült felépíteni a cirkuszt viszont el nem indult. Ettől függetlenül az építésért meg a termékekért járna jogosan a köti. :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha héten nem is, jövőhéten már biztos okosabbak leszünk. Sajnos én is csak pár dologgal lettem okosabb. Kicsit "híresek" lettünk a speedes eset miatt, ha ez pozitív hírnek el tudjuk adni, akkor megvan a mai jó hír kezdésnek :D
 
Fent