Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Üdv.

IFBC jutalmakról még mindig semmit nem lehet tudni? Lehet kicsit türelmetlennek tűnök, de kíváncsi is vagyok legalább annyira....
Addigis elmentem vakációzni a karaktereimmel, mostanában "kicsit" sok a furcsaság (piac, tp löttyök miatti sírás, frissítések hiánya/késése-pl új kaland, meg ilyesmi....), rosszat sejtek. ;)

The end of IFBC, Part 2!
(Today at 11:43 AM)
Thank you for participating in our second International Fort Battle Championship! All rewards will be provided to our participants after the update to version 2.70. Please note, World Awesomia will be closed shortly.

Pár percet kellett volna várnod a válaszra :D De a lényeg változatlan, hó végi frissítéssel jön a jutalom, így kb február előtt vagy február elején lesz jutalomosztás.
 

DeletedUser14166

Vendég
Számomra teljesen érdektelen ez a jutalom osztás,sokkal inkább "a következő frissítés"?(teljesen életszerűen használjátok mint mikor ki van írva a bolt ajtaján hogy "holnap nyitunk" és mikor másnap visszamész még mindig ott a tábla)Annyit akartam ezzel hogy bétán már a 2.7-est is beharangozták nálunk meg még a "karácsonyi" se jött be,ha jól emlékszem be volt ígérve egy jan.17 amin már szintén túl vagyunk.Lesz ebből az új("karácsonyi" lassan inkább valentin vagy húsvéti lesz) kalandból és a frissítésből a közeljövőben valami vagy megvárjuk vele az idei karácsonyt?Esetleg lehet erre lehet számítani az elkövetkezendőkben hogy 2-3 frissítéssel le leszünk maradva?Csak most látom a papírforma szerint él 2.69,de akkor mi van a kalanddal?
 

krcsirke

el pollo diablo
Számomra teljesen érdektelen ez a jutalom osztás,sokkal inkább "a következő frissítés"?(teljesen életszerűen használjátok mint mikor ki van írva a bolt ajtaján hogy "holnap nyitunk" és mikor másnap visszamész még mindig ott a tábla)Annyit akartam ezzel hogy bétán már a 2.7-est is beharangozták nálunk meg még a "karácsonyi" se jött be,ha jól emlékszem be volt ígérve egy jan.17 amin már szintén túl vagyunk.Lesz ebből az új("karácsonyi" lassan inkább valentin vagy húsvéti lesz) kalandból és a frissítésből a közeljövőben valami vagy megvárjuk vele az idei karácsonyt?Esetleg lehet erre lehet számítani az elkövetkezendőkben hogy 2-3 frissítéssel le leszünk maradva?

2.70-el elérhető lesz a Mágikus Világ kalandsor, bétán megjelentek sokaknak akiknek nem sikerült megcsinálniuk, vagy nem is láttak hozzá. Március elejéig lehet majd megoldani várhatóan, így remélhetőleg időnk lesz rá.
Amiért maradtunk le erről itt és más helyeken, mert a mogyoró szerencseértéke nem volt megfelelő (harmadolták, 100%-on van jelenleg 300 helyett), illetve a tp bónusz italok amit a kaland ad, átalakultak ideiglenes életerőpontot adó italokká (30 életerőpont 1 órára).
Tehát a jutalmak javítva vannak a frissítéssel, így gondolom elhárult az utolsó akadály a kaland megnyitása elől.
 

DeletedUser7534

Vendég
Esetleg lehet erre lehet számítani az elkövetkezendőkben hogy 2-3 frissítéssel le leszünk maradva?

Persze. Sajnos kis hazánk játékosai a sváboknak semennyire se fontosak. Szerintem lassan örülnünk kéne, ha csak 2-3 frissítéssel leszünk lemaradva. Esetleg majd kapsz egy karácsonyi zsákot kárpótlásul, benne ezer éves szett kalapjával mondjuk ( JJ, Natty vagy ilyesmi). :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Aki olvassa Béta fórumot az láthatta hogy semmiféle jutalmat nem kapunk a felépített cirkuszért, mondván nem tudják ellenőrizni azt, hogy ki mennyi terméket rakott be
Ez kezd röhejes lenni...eddigieknél is tudták mennyit osszanak ki, most mi az akadálya? Ez ellen is lehetne tüntetni, irogatni minden fórumon, nem csak a tp lötyik ellen (amit a legnagyobb hangadó persze maga is jócskán kihasznált,de ez most mellékes)

Feleslegesen dobtuk be az amúgy crafthoz is fontos termékeket meg építettünk napokig? Ez nagyobb igazságtalanság szerintem,de mondjátok ha én tévedek...
 

krcsirke

el pollo diablo
Aki olvassa Béta fórumot az láthatta hogy semmiféle jutalmat nem kapunk a felépített cirkuszért, mondván nem tudják ellenőrizni azt, hogy ki mennyi terméket rakott be

A választ amit kaptál nem pontosan fedi a valóságot, illetve nem biztos, hogy ide is vonatkozik. Mivel béta fórumra írtad, és a héten ott is volt délelőtt cirkuszépítési lehetőség, de utána délután kivették, valóban páran hozzájárultak az építkezéshez.
Addigra fórumra kiírták, hogy a cirkusz átmenetileg nem lesz (bár abban igazat adok azoknak, akkor mégis miért indult el, nem ártana több odafigyelés, vagy egy szép figyelmeztető szöveg játékon belül, hogy ne tegyél be jelenleg terméket, mivel nem kapsz jutalmat), így várható volt ott, hogy nem kapnak a segítők jutalmat.
Hogy mennyire lehet nyomon követni(bétás válasz alapján nem nagyon), ki mennyivel járt hozzá, ezt csak a Support tudná megmondani, gondolom te az itteni Iowás építésre gondolsz, ha írtál jegyet nekik, kaphattál választ.
Végén hozzátették ott a válaszban, hogy ez csak béta világ, tudom nem a legszebb lezárás, de ott ezzel jár a játék, kárpótlás ott igen ritka ha valami másabb lesz, mint ami tervezve volt.
Emiatt mondom, ottani válasz nem tekinthető 100% relevánsnak ilyen téren.
Személy szerint, valóban örülnék, ha az építők kapnának itt és máshol kárpótlást, legalább a terméket vissza, vagy egy kötis borítékot (piros-kék-arany, nem hinném ezen múlna már Iowa vagy más világok sorsa), de ez persze nem rajtam múlik.
De abban egyetértünk, hogy egy hivatalos, itteni válasznak mindketten örülnénk, illetve ha lehetséges, valami kárpótlás megoldással együtt.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Én is építettem egy napot, meg szedtem a fogakat egy napig.. Átlagba 25 tpért.. Az alatt aki templomot épített 2 napig, kicsit több tpt kapott, de kapja meg ő is a borítékot? Nem gondolnám korrekt megoldásnak, bár már nem annyira érdekel :) csak vicces h florira behozták. Jutalmat is, tpt is.. Máshova meg egyik sem..
 

krcsirke

el pollo diablo
Én is építettem egy napot, meg szedtem a fogakat egy napig.. Átlagba 25 tpért.. Az alatt aki templomot épített 2 napig, kicsit több tpt kapott, de kapja meg ő is a borítékot? Nem gondolnám korrekt megoldásnak, bár már nem annyira érdekel :) csak vicces h florira behozták. Jutalmat is, tpt is.. Máshova meg egyik sem..

Mivel nem biztos mindenkit egyesével végig tudnának nézni hogy mit és mennyit tett a cirkuszért, így a globális lenne papíron a leggyorsabb és legegyszerűbb illetve ez járna a legkevesebb hibával logika alapján. Lehet nem korrekt, de akkor a semminek jobban örülsz?
 

DeletedUser17665

Vendég
Két esemény között jó pár nap eltelt. Talán 10 nap is. :)
Központilag akkor lett megbontva Iowan a cirkusz, amikor elkészült. Nem mi bontottuk meg, hanem központilag lett megbontva. Amikor központilag megbontották, nem csak a magyar világokat érintette, hanem az összes nemzetnél, globális szinten megszűnt a cirkusz, határozatlan időre. Szóval emiatt nem volt másnap jutalom. Inkább örüljetek, hogy a 25% TP lötyi nem került oda is be, és küzdhettek a TOPért.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Hát nem vagyok előrébb, ha az "ellenfeleim" is kapnak, szóval én semmiképp nem támogatom a globálisat.. (Lehessen anyázni, meg mindig kell valamit szidni ;) ) szóval bemondásos alapon számos meg Old kapjon pár tp löttyöt :P
 

DeletedUser17053

Vendég
Cirkusz elkészülte utáni nap akkor mi alapján van kiosztva a kötis jutalom? Akkor is nyomon lehet követni ki mennyit rakott be hisz jelentést is kapunk,most Iowán hogy teljesen elkészült ugyanez a módszer miért nem járható? Ezt nem értem...

Igaz hogy be lett zárva de nem építés közben szóval minden ki lett maxolva...ugyanazt és ugyanúgy kellene eljárni mint korábban még az ügy előtt
 
Fent