Kérdések és válaszok

DeletedUser17053

Vendég
Akinek nincs akkora pénztárcája, és olcsón megakarja úszni, az úgyis az utolsó szinteknél használja el, így tehát értelme nem volna. Nem hinném túl sokan mennének fel egyből, 1-2 játékos tehetné meg esetleg. Emellett előfordulhat, hogy alacsonyabb szinten neked egy kicsi kell a szintlépéshez és elnyomsz egyet, hogy legyen újra energiád vagy éped, amolyan gyors töltésként. Nem egyszer használtam én is így, mikor közel volt a szintlépés, kellett az energia vagy ép gyorsan.
Yagé rossz hasonlat ide, alacsonyabb párbajszint ugye azért kell, hogy legyen ki ellen párbajozni, 450 környékén az ember örül ha tudja csökkenteni valahogy. Nem kevés vesztett párbaj és idő kell, mire csökken 1et a párbajszint.

Igen...jó megoldás nincs csak kevésbé rossz
Olyan nem lesz ami mindenkinek jó,de ha azt akarjuk hogy ne legyen káosz, akkor szerintem az a legkisebb veszteség ha 50-es szinten nem tudsz italt nyomni, hanem el kell nyomnod 1 teát vagy sült babot hogy legyen energiád.

Kisebb szinten az a kicsi ami kell a szintlépéshez nem olyan nagy erőfeszítéssel átugorható,nem olyan egyszerűen mint 120 felett (miután hirtelen elkezd nőni a tp igény), de szerintem ezt te pontosan tudod ;)
 

krcsirke

el pollo diablo
Igen...jó megoldás nincs csak kevésbé rossz
Olyan nem lesz ami mindenkinek jó,de ha azt akarjuk hogy ne legyen káosz, akkor szerintem az a legkisebb veszteség ha 50-es szinten nem tudsz italt nyomni, hanem el kell nyomnod 1 teát vagy sült babot hogy legyen energiád.

Kisebb szinten az a kicsi ami kell a szintlépéshez nem olyan nagy erőfeszítéssel átugorható,nem olyan egyszerűen mint 120 felett (miután hirtelen elkezd nőni a tp igény), de szerintem ezt te pontosan tudod ;)

Azért amikor harc előtt pár perc van, érj oda, legyen teli éped, akkor pl nem fog senki se sült babozni.
Maga mint a 25% ital, nem jó elől a cirkuszban, még a 10%-os ital is meggondolható, hogy elől maradjon. Hiába teszel hozzá bármilyen szintlimitet, túl nagy előny, úgyis utolsó szinteken nyomja el mindenki, leszámítva 1-2 embert. Ennyi erővel lekorlátozhatnád 150. szintre használatát, akkor tényleg nem sok ember hajtana rá jelenleg :D
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
a régi világokon engem speciel nem érdekel, hogy behozzák-e.. Bár a mai alapján volt aki pár kattingatással feljött egy egész új világról az egész west top részére.. ha ez a célja, oké. engem nem zavar.. De iowa, jamaica, kalifornia, stb akkor már végleg el van ásva :) És hajnalban jön iowán is! párezer forintért lesz 10-15db 150es reggelre.. Szerintem nem ez a legjobb út az innonak sem.. Bár tény hogy egyszerűbb! szóval iowán ne legyen 5%osnál nagyobb ha kérhetem :P
 

DeletedUser

Vendég
Azert vettem 2750 darabos rog csomagot, mert floridan ma 2 pontozo ital volt bent. 1200 darabot koltottem el. Lattam a nemeten lehet kerni a visszateritest?! Az italokat meg akarom tartani. Vagy azok maradni fognak a gyakoriban? Amint van info, irjatok meg legyszi.
 

krcsirke

el pollo diablo
Azert vettem 2750 darabos rog csomagot, mert floridan ma 2 pontozo ital volt bent. 1200 darabot koltottem el. Lattam a nemeten lehet kerni a visszateritest?! Az italokat meg akarom tartani. Vagy azok maradni fognak a gyakoriban? Amint van info, irjatok meg legyszi.

Az el nem költött rögök árát térítették meg ott, mivel te cirkuszra vetted és most kivették, így van lehetőséged kérni visszatérítést. Mindenképpen megéri neked írni a supportnak.

Sziasztok

Engem csak az érdekelne hogy mi lesz a meglévő bohóc cuccokkal...
Igaz azt nem veszik el ???o_Oo_Oo_O


Vaimo

Mivel németen eddig nem tudják hogy kezeljék a helyzetet (menjen tovább, csak tpből vegyenek vissza, vagy állítsák vissza a játékot cirkusz előtti állapotba (ez utóbbi a legnehezebb és szerintem nem a legjobb döntés)) így nem hinném, hogy elvennék.
 

Vaimo

Veteran Member
Cirkusz előtti állapotot szerintem majdhogynem lehetetlen vissza állítani... habár nem értek hozzá.. .
sok minden történt azóta mindenkinek a karakterével... nem a tapasztalati pontokra gondolok. Hanem a dolcsi változásokra, piacozásra, stb stb...
 

krcsirke

el pollo diablo
Cirkusz előtti állapotot szerintem majdhogynem lehetetlen vissza állítani... habár nem értek hozzá.. .
sok minden történt azóta mindenkinek a karakterével... nem a tapasztalati pontokra gondolok. Hanem a dolcsi változásokra, piacozásra, stb stb...

Mint minden online játéknál, itt is szokott lenni legjobb esetben bizonyos biztonsági mentések időközben, hisz nem lehet sose tudni, mikor romlik el egy-egy adattároló. De eddig úgy tűnik, ennek a verziónak legkisebb az esélye, mivel ez járna a legtöbb munkával, így megnyugodhatsz.
 

Vaimo

Veteran Member
Mint minden online játéknál, itt is szokott lenni legjobb esetben bizonyos biztonsági mentések időközben, hisz nem lehet sose tudni, mikor romlik el egy-egy adattároló. De eddig úgy tűnik, ennek a verziónak legkisebb az esélye, mivel ez járna a legtöbb munkával, így megnyugodhatsz.


Köszi a válaszodat. :cool::D:cool:
 

krcsirke

el pollo diablo
Köszi a válaszodat. :cool::D:cool:

Németen közben lett válasz, illetve összefoglalva az elmúlt napokat.

Visszaállítás kézileg nem lehetséges (tehát mindenkit egyesével megvizsgálni mennyi lötyit használt el, illetve mit kapott, mennyi rögöt használt el, kinek adta le a cuccot, stb) így ez az út nem járható.
Vasárnapi mentésre visszaállni több bonyodalmat okozna, ismét a rögök és a többi játékos eredménye lenne oda, megint nem járható.
Maradt az, hogy élnek ezzel tovább, elkönyvelik sajnos, hogy így történt és dolgoznak rajta többet ne legyen ilyen.
Emellett a cirkuszi nyereményeket nem így tervezték elosztani, itt hiba csúszhatott be (tervezési vagy másfajta, ez érdekesebb számunkra, ha jól kivettem inkább tervezési), de remélhetőleg javítva lesz január végéig.
Ahogy olvastam, próbálják hárítani bétára, hogy ott miért nem vették észre (Amchitkán volt egyszer kék levél, mindenhol máshol maximum csak piros, illetve nem sokáig futott ott a cirkusz, azalatt a pár nap alatt nem volt bent 25%-os tp lötyi, talán max 5%-os), miért csak hétfőre vált bizonyossá ez a tévedés jutalmak szempontjából (úgy tűnik nem vették komolyan ami történt nálunk speeden, megtéveszthette őket a világ neve).
Várospontokra is kitért, itt még lehet változás a jövőben, de ennél jobban nem tért ki rá.
Mivel a jutalmakat a cirkuszban a játékosok nem gondolták bugnak, így nem tekinthető bug kihasználásnak az egész cirkusz sztori (nem kell mindenkiről rosszat feltételezni elsőre aranyszabály)
Illetve végső megoldás a cirkusz funkció mint végleges kikapcsolása, megszüntetése lehetőség is ott van az asztalon (ezért kár lenne).
Forrás: https://forum.the-west.de/index.php...g-durch-wanderzirkus.75926/page-4#post-833318
 

DeletedUser7602

Vendég
Hmm...
Magyar support részről mi a hivatalos álláspont, aki a most futó/futott cirkusz ideje alatt vett rögöt direkt ezért hogy ott használja majd?

Ha válaszolna egy illetékes ez ügyben, az jo lenne...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16397

Vendég
Kérdés. Hogy lehetett egy nap alatt 80 milla tp-t összeszedni ? (tp lötty a 25 % 400 ezer tpt ad.) A másik visszaáll -e a rangsor vagy marad-e ez az elcseszett dolog ? Igen Georgia szerveren kezdetektől gürizek a top 1. helyért , 16 milla előnyből lett 70 millás lemaradásom 1 nap alatt. Kérdés ez ,marad vagy nem ? Ha marad akkor törlök, mert így ennek semmi értelme .Pár hónapja a városom elsőbbsége lett oda most ez.
 
Fent