Kérdések és válaszok

DeletedUser16397

Vendég
Sok dolgot megértek és el is fogadok, azokban igazatok is van, de igaz a mondás hogy "az éremnek 2 oldala van".
Ami az egyiknek jó, az a másiknak nem.

1 valamit viszont tényleg nem értek és említetted is Kanyim, hogy a rangsornak mi értelme van? Semmi, de tényleg semmi előnyöd nincs belőle (sem erődharcon,sem párbajban hogy most 150-es szinten a 2. vagy a 40. szinten csücsülsz.
Erre még szeretnék jó választ kapni és békén hagylak titeket :D
Az erődharcnak mi értelme van ? vagy az Mpi-nek ? Én azt élvezem ha a nevem előtt egy 1. hely kiírás van . Ez az életben is így van van aki megelégszik a 8 általánossal és egy albérlettel más meg többre vágyik
 

DeletedUser7479

Vendég
Az erődharcnak mi értelme van ? vagy az Mpi-nek ? Én azt élvezem ha a nevem előtt egy 1. hely kiírás van . Ez az életben is így van van aki megelégszik a 8 általánossal és egy albérlettel más meg többre vágyik
A két előző hsz-re válaszolva...a westen is így van csak mint az életben.Van aki előbbre jut anélkül hogy tehetnél ellene valamit...semmi bajod nem lesz ettől még szerintem,ez csak egy játék.A lehetőség mindenkinek meg volt adva,hogy költhet rá ha akar....mindenkinek más a hobbija.
 

DeletedUser16397

Vendég
ez bug előnytelen kihasználása nincs mit szépíteni. Nem gondolhatja senki ha topp 3 . ként 50 milió tp-t tud összeszedni 3 év alatt akkor a 80 millió tp 1 nap alatt nem hiba .Ez csalás kár szépíteni . Az ino szabályzata ezt tiltja ,csak úgy látszik itt is megy a kettős mérce..


§6) Hibák
A játék folyamatos fejlesztés alatt áll, így előfordulhat, hogy hibák vannak benne. Hibák kihasználása a saját vagy más azonosítójának előnyhöz juttatása érdekében tilos. Ha egy hibát találsz, akkor azt haladéktalanul jelezni kell a csapatnak.

Példák:
  • Jelenteni kell a játékosokat túl sok egyedi tárggyal.
majd 200 25% tp- lötty szerintem beleesik ebbe a kategóriába, főleg ha a játékos szisztéma alapján szedi össze mert hát nem mindig van 25 %tp lötty elől.
A hibát az ino is beismerte mert levette a cirkuszt határidő előtt . Innentől ha hibás volt akkor aki kihasználta az csalt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Kérdés. Hogy lehetett egy nap alatt 80 milla tp-t összeszedni ? (tp lötty a 25 % 400 ezer tpt ad.) A másik visszaáll -e a rangsor vagy marad-e ez az elcseszett dolog ? Igen Georgia szerveren kezdetektől gürizek a top 1. helyért , 16 milla előnyből lett 70 millás lemaradásom 1 nap alatt. Kérdés ez ,marad vagy nem ? Ha marad akkor törlök, mert így ennek semmi értelme .Pár hónapja a városom elsőbbsége lett oda most ez.

Totálisan megértelek és átérzem a dolgot :(
Rohadt igazságtalanság történt, de persze vannak akik okosan megmagyarázzák hogy 3 év alatt kiépített előnyt 1 nap alatt átváltani sokszoros hátrányra biztos igazságos...

A gond hogy ez csak kevés embert érint, mivel csak a top játékosok pampognak igazán miatta. Egy pl 5. oldalon lévő részéről érdektelen a dolog és nem is akarja beleélni magát. Sajnos sok olyan alak van itt akik magasról tesznek másokra és direkt csak az üres frázisokat szajkózzák, vagy poénkodnak a másik embernek fontos dolgon. Rájuk alkalmazd azt mint a való életben és magasról...

Remélem megoldják a dolgot bármilyen formában, de sajnos én olyan híreket kapok hogy az inno szőnyeg alá söpri és azt mondja megtörtént, sajnáljuk, de így megy tovább...
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 645708

Vendég
Én pedig kérném szépen, hogy Colorado és Dakota világot indítsák újra, mert szerintem bug volt, hogy 15mp-es zoknizással 2-3 hét alatt el lehett érni a 120as szintet!!!! Szörnyűnek tartom és azóta is fel vagyok háborodva, ezen kívül kérném szépen az inno-t hogy fizesse ki a számlám a pszichológusomnál (aki nevezetesen Avi), mert azóta hozzá járok hogy ezen túl tudjak lendülni!
 

krcsirke

el pollo diablo
Mivel visszaállítani nem kis munkával lehetne csak (mennyit pörgetett és miből, mit nyert, csak ezért vett rögöt, amit kapott nyereményeket kinek adta el, mi lett a sorsuk, mit használt fel belőle és mennyit, játékosonként világokat átnézve, stb), előző mentésre visszaállni meg még nagyobb káosz lenne, szerintem átfogják ezt gondolni egészen pontosan mit lehetne tenni. Németeknél eddig az a legvalószínűbb forgató könyv, hogy semmit, mert még több játékosnak nem tetszene, több munkával járna, nem tudnának igazságosan elrendezni a dolgot.
Mondhatnánk gyorsan reagáltak a problémára, ami abban igaz, hogy bezárták a cirkuszokat mindenhol, de megelőzhették volna ezt, ha komolyabban vették volna ami speeden történt, illetve gondolkoztak volna a dolgon, hogy valami nem stimmel. Sajnos a lehető legrosszabb időben történt a cirkuszi frissítés, bétán nem sok napig volt cirkusz, ott ilyen elosztás nem volt, így nem tudtuk ezt kiszűrni. Utána téli szünet volt új évig, így nem volt ember aki orvosolni tudta volna a problémát. Mikor hétfőn a németeknél észrevették mi történt, addigra ott is késő volt, de próbálták menteni a menthetőt, és sikerült globálisan kiterjeszteni a mentést, ezért kapcsolták le mindenhol a cirkuszt. Most csak várni tudjuk, mi lesz itt a hivatalos álláspont, addig elmélkedhetünk melyik megoldás lenne jó és mivel járna.
 

DeletedUser17478

Vendég
Töröltem hozzászólást - s a későbbiekben is megteszem - ha a hangnem elszáll. Fontos a véleményetek, a fórum azért van, hogy elmondjátok - s vagyunk páran admin részről akik olvassuk, megvitatjuk, továbbítjuk - de a stílus maradjon kereteken belül.

Ehhez kötődően nekem is van javaslatom, a türelemre pontozás. :)
 

DeletedUser17479

Vendég
Remélem megoldják a dolgot bármilyen formában, de sajnos én olyan híreket kapok hogy az inno szőnyeg alá söpri és azt mondja megtörtént, sajnáljuk, de így megy tovább...

Mi is reméljük, hogy rövid időn belül megoldás születik és nem feledkeznek meg azokról sem akik még nem használták fel a tp lötyit :)
 

DeletedUser7479

Vendég
Totálisan megértelek és átérzem a dolgot :(
Rohadt igazságtalanság történt, de persze vannak akik okosan megmagyarázzák hogy 3 év alatt kiépített előnyt 1 nap alatt átváltani sokszoros hátrányra biztos igazságos...

A gond hogy ez csak kevés embert érint, mivel csak a top játékosok pampognak igazán miatta. Egy pl 5. oldalon lévő részéről érdektelen a dolog és nem is akarja beleélni magát. Sajnos sok olyan alak van itt akik magasról tesznek másokra és direkt csak az üres frázisokat szajkózzák, vagy poénkodnak a másik embernek fontos dolgon. Rájuk alkalmazd azt mint a való életben és magasról...

Remélem megoldják a dolgot bármilyen formában, de sajnos én olyan híreket kapok hogy az inno szőnyeg alá söpri és azt mondja megtörtént, sajnáljuk, de így megy tovább...

Nem tudom emlékszik-e valaki,de annó amikor 99-ről emelték a szintet,nem vették figyelembe a felgyűlt tp-t...az is igazságtalanság volt,de mindenki túltette magát rajta és játszott tovább.Ilyen kiskapuk máskor is beestek,ne feledjük...amikor voltak a 15.000 tp-s párbajok?Vagy most akik templomoznak évekig?Ennyi erővel a templomot is tekinthetjük csalásnak,mert egy 100-as játékos nem éri fel a nagy szintű templomot és nem fejlődik annyira gyorsan mint a 150-es.Vagy nincs igazam?Bármit ki lehet magyarázni,ha az ember arra adja a fejét...Megértem hogy fáj hogy valaki beelőz,de attól még nem dőlt össze a világ...
 

DeletedUser16526

Vendég
ez bug előnytelen kihasználása nincs mit szépíteni. Nem gondolhatja senki ha topp 3 . ként 50 milió tp-t tud összeszedni 3 év alatt akkor a 80 millió tp 1 nap alatt nem hiba .Ez csalás kár szépíteni . Az ino szabályzata ezt tiltja ,csak úgy látszik itt is megy a kettős mérce..


§6) Hibák
A játék folyamatos fejlesztés alatt áll, így előfordulhat, hogy hibák vannak benne. Hibák kihasználása a saját vagy más azonosítójának előnyhöz juttatása érdekében tilos. Ha egy hibát találsz, akkor azt haladéktalanul jelezni kell a csapatnak.

Példák:
  • Jelenteni kell a játékosokat túl sok egyedi tárggyal.
majd 200 25% tp- lötty szerintem beleesik ebbe a kategóriába, főleg ha a játékos szisztéma alapján szedi össze mert hát nem mindig van 25 %tp lötty elől.
A hibát az ino is beismerte mert levette a cirkuszt határidő előtt . Innentől ha hibás volt akkor aki kihasználta az csalt


Akkor a speed szerver is csalás volt? Vissza a győztesnek a pénzt és elvenni tőle a jutalmakat? Akkor lett volna csalás, ha csak 1 embernek lett volna lehetősége használni. Ennyi erővel a templomépítés is csalás, mert semmilyen más 1órás munkával nem lehet annyi tp-t összekaparni.
 

DeletedUser7602

Vendég
A multizást is bárki kihasználhatja, mégis büntetik.

Szóval, ha jól értelmezem... úgy gondolod egyen értékű a speed szerveren történtek, egy másik világban lévő multizással? Azért maradjunk a realitás talaján.
Úgy látom, még mindig van cirkusz, csak nem a szervereken, hanem átköltözött ide a fórumra...

De csak halkan megsúgom, egyeztettem a supportal mielőtt bármit is léptem volna speeden, kértem véleményt is, hogy ilyenkor mi van, nehogy az legyen hogy probléma lesz belőle utólag...

Akkor és ott a szabályoknak megfelelően játszottam. Az hogy utána 2 héttel az Inno megváltoztatja az álláspontját, és mégsem tartja jó ötletnek, arról én nem tehetek. Mondom még egyszer, nem azt mondták hogy BUG volt, hanem hogy nem jó ötlet ez így... és módosítottak...
Rögtön lett ez jelezve nekik akkor, hivatalosan, és nem hivatalosan is. Mégis ezen kívül mit kellett volna még tenni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Totálisan megértelek és átérzem a dolgot :(
Rohadt igazságtalanság történt, de persze vannak akik okosan megmagyarázzák hogy 3 év alatt kiépített előnyt 1 nap alatt átváltani sokszoros hátrányra biztos igazságos...

A gond hogy ez csak kevés embert érint, mivel csak a top játékosok pampognak igazán miatta. Egy pl 5. oldalon lévő részéről érdektelen a dolog és nem is akarja beleélni magát. Sajnos sok olyan alak van itt akik magasról tesznek másokra és direkt csak az üres frázisokat szajkózzák, vagy poénkodnak a másik embernek fontos dolgon. Rájuk alkalmazd azt mint a való életben és magasról...

Remélem megoldják a dolgot bármilyen formában, de sajnos én olyan híreket kapok hogy az inno szőnyeg alá söpri és azt mondja megtörtént, sajnáljuk, de így megy tovább...

Fejlődik a világ, fejlődik a játék is az idő múlásával. Minden tudományos felfedezés egy egyszerűbb megoldást hoz a való életben is.
Régen nem volt telefon...most az is igazságtalanság akkor ha valaki telefonon hívja fel ismerősét,nem pedig személyesen utazik hozzá kilómétereket hogy beszélhessen vele?
Az is igazságtalanság hogy most számítógépen tudok karaktereket törölni és ha elrontok egy betűt nem kell az egészet újrakezdenem? Mert ugye írógépeknél ha jól tudom nem volt javítási lehetőség. :O

A játék is így fejlődik...régen nem volt égigérő templom...ezzel a szisztémával minden építős kari "csal" mert a korábbi játékosoknak nem volt meg erre a lehetősége és sok évi munkát kellett csinálni hogy 99-es vagy mostmár 150-esek legyenek (nem tudom pontosan mikortól van a korlátlan szintű templom, de a lényegen nem változtat)

Az irigység már már nevetségessé válik egy-egy bejegyzést olvasva...vörös fejeket látok így monitoron keresztül is egy játék miatt, ami számomra kissé aggasztó, de nem az én dolgom valóban.

Még 1 valamit szeretnék, mégpedig Gratulálni a pár, miniszterelnököket is megszégyenítő szónoki tudással rendelkező játékosnak, akik "leszavazták" a fejlesztést. Így várjunk legközelebb is újdonságot a fejlesztőktől.. ;)
 

krcsirke

el pollo diablo
Németen leírták: Hiba volt a jutalmak elrendezésnél, nem így volt tervezve.
Es ist uns absolut ein Rätsel, wie es dazu kommen konnte, denn die Gegenstände wurden nicht absichtlich so auf die Belohnungskategorien verteilt, der ursprüngliche Plan sah etwas anderes vor.
Innentől felesleges védeni a lötyik jogosultságát elől, illetve az aranylevelet. Hogy mi lett volna a tervezett elosztás, következő frissítésnél megtudjuk, ha addigra javítsák.
Tudom, mindenki szeretne egyből mindent, mindenből, de ha mindenki 150es szintű, cirkuszból adódóan rengeteg buffja és pénze lesz, akkor minek kell dolgozni, cuccokat venni, stb. Elég ha szerzek egy erődöst a rengeteg kötiből ami jött, vagy párbajost, buffokkal meg tudom magamat állandóan tölteni. Egy ideig lehet szórakoztató lenne, de kérdés meddig.
Ui: Remélem nem tervezik kivenni a kötik felhasználásának lehetőségét következő téli vásárra, mivel egyeseknél nem kevés mennyiség van, így megint hátrányba kerülne azok, akik nem vesznek rögöt.
 
Fent