Arizona Dumálda

DeletedUser12353

Vendég
Lakeshire

Üdv mindenkinek. Lakeshire és Goldshire városok katonákat, párbajosokat keresnek. A 2 város egyazon csapaté, erőd mellett, jó helyen vannak.

Meghívóért keressetek engem, vagy Pasz, eraserr83
 

DeletedUser

Vendég
Kate jegyuruje

Cél: Találd meg Kate gyűrűjét
Igényel:
Jutalom:
Kate gyűrűje 0/1

mi kell ehez a kalandhoz??
 

DeletedUser

Vendég
Szerencse ? Hol van?

Nem tudom,h Ti hogy vagytok vele, de nekem az új frissítések óta kerül a szerencse. Se lőszerszállításnál, se sírrablásnál se semminél nem ad jó ideje semmit. Mármint tárgyat (ruhát fegyvert vagy akármit) Persze más munkáknál lomot ad.. pld: magvak, dinamit stb.
Nincs alacsonyan a motiváció egyik munkánál sem, és már párszor vissza is állítottam 100%-ra. Ez fölöttébb érdekes számomra! Eddig igen jól adott mindig!!!

üdv: drszaim
 

DeletedUser

Vendég
Helló!Megtudná nekem valaki mondani hogy hol tudnék szivart szerezni?Nem találom sehol sem a munják közt!Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Helló!Megtudná nekem valaki mondani hogy hol tudnék szivart szerezni?Nem találom sehol sem a munják közt!Köszi!


Kereskedés indiánokkal melóval kapod :indian: tegyél sokat kereskedelemre és meg jelenik... Kereskedelem / és fellépésre ted pontjaid.. s kb 40fellépés 40kereskedelem simán elég.!:)
 

DeletedUser

Vendég
Kereskedés indiánokkal melóval kapod :indian: tegyél sokat kereskedelemre és meg jelenik... Kereskedelem / és fellépésre ted pontjaid.. s kb 40fellépés 40kereskedelem simán elég.!:)

Hát kell oda az 56 kereskedelem vagy 56 fellépés. Persze ezt befolyásolja a csapdaállításra tett pontok.
 

DeletedUser

Vendég
Arra volnék kíváncsi, hogy ez a java script ami a frissítés előtt működött és most nem:(
javascript:void(function(){var%20t=docu

ment.createElement('script');t.type='te

xt/javascript';%20t.src='http://www.tri

betool.nl/thewest/twpro.js';document.bo

dy.appendChild(t);})();
de felajánl egy linket ahol ezt találtam
javascript:void(function(){var

t=document.createElement('script');t.ty

pe='text/javascript';

t.src='http://twpro.lekensteyn.nl/twpro

.js?3';

document.body.appendChild(t)})()

és ez EGYSZER !! működöt soha többé nem pedig rendkívül hasznos lenne.
Tud valaki megoldást???
 

DeletedUser3632

Vendég
olvasd a tw pro topicot, instaláld fel a tw pro-t vagy ha linkkel kell akkor olvas vissza, megvan ott
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni,hoy hogy építhetek erődöt mint városalapító???:kalandor::kalandor::kalandor: :unsure: :unsure::unsure::unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Megtudná valaki mondani, hogy a "varangy vért" melyik küldetésben találom meg? Valahol a folyó mellett kell keresgélni, de hol? A horgászatnál vagy a bőrcserzésnél? :unsure:
 

DeletedUser13450

Vendég
Hello!
Arizonán a "RA-Leaky Cauldron" városba tagfelvétel van, és mindenkit szívesen várunk!!!
A város még épülőben van, de nagyon jó a társaság és erődharcok is rendszeresen vannak.
Párbajosokat, katonákat és kalandorokat várunk leginkább de ha munkások is jelentkeznek még jobb:))
Jelentkezni nálam, ToMy13-nál lehet!
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődés

Sziasztok! Nekem csak az lenne a kérdésem,hogy miért van az,hogy egy jópár feladat nincs kiirva! Mint pl a postakocsiörzés,meg hogy hol találom a wiskey-t meg ilyen apróságok!
Ha valamelyikötök tud segiteni,azt megköszönöm!:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nekem csak az lenne a kérdésem,hogy miért van az,hogy egy jópár feladat nincs kiirva! Mint pl a postakocsiörzés,meg hogy hol találom a wiskey-t meg ilyen apróságok!
Ha valamelyikötök tud segiteni,azt megköszönöm!:whistle:

postakocsiőrzés egy munka mint a többi. Sok irányítás kell neki, lövés, lovaglás és javítás.

Whiskey-t a zsoldosmunkával tudsz szerezni. Szívósság, fellépés, úszás, lövés, javítás kell hozzá.

Hogy mikből mennyi kéne legalább nem tom sajna :S
 
Fent