Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Most kezdtem a játékot nemrég.Segítség kéne abba, hogy hogyan tudok a városomba visszamenni?

Szia!
Írj valamelyik fekete- vagy szürkekalaposnak a városodban, hogy küldjön egy meghívót, ha ez megtörtént (kapsz róla jelentést), akkor el kell fogadni a meghívót és már várostag is lettél.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok van egy városom Wanted Haunt, ha érdekel írj rám...
Néhány adat a városról:

"Üdv!

Ha van kedves lépj be, várunk mindenki olyat is "aki bünöző" előéletel rendelkezik... (Párbajhős) :shootout:

Mindenki olyat aki felhagyott a kalandokkal és nyugodtab életre vált vagy csak egy ideig akar letelepedni.
(Kalandor) :cool:

Mindenki olyat aki nyugodt, dolgozó életet szeretne folytatni, nagy szükség lenne rájuk.
(Munkás) :horgász:

Legutolsó sorban de nem legutoljára pedig mindenki olyat aki megvédene minket.
(Katona) :tiszt:

Írj Kaceynek ha meghívó kell."

Írj bártan nekem egy levelet ha meghívó kell. :szénaboglya:
 

DeletedUser

Vendég
Valaki nem akarja magat leveretni parbajban? vallalom :D
:shootout::shootout::shootout::shootout::shootout::shootout::shootout:
 

DeletedUser12649

Vendég
Sziasztok.

Valaki letudná írni hogyan lehet elkészíteni az Arany Coltot
Előre is köszönöm.

Üdv.:
zigi
 

DeletedUser3632

Vendég
Sziasztok.

Valaki letudná írni hogyan lehet elkészíteni az Arany Coltot
Előre is köszönöm.

Üdv.:
zigi

veszel egy nagy üstöt, megtöltöd cikloacetánszulfiddiiodiddal majd bal lábon esernyővel a fogad közt elolvasod a meglepően félrevezető című topicot :

Az arany colt

A fórumkereső nem tilos:mad:
 

DeletedUser

Vendég
mi ez

Sziasztok!Mi van akkor ha belépek a karimba és látom hogy még alszik csinálok utánna más alkalmazást (imátkozok 15percet)és mindenemet le 0áz most gyüjtöttem város ra el adtam a legjobb kalapomat hogy legyen lóvém és erre le 0ázta:s:S:S:Slécci segitsetek!!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Mi van akkor ha belépek a karimba és látom hogy még alszik csinálok utánna más alkalmazást (imátkozok 15percet)és mindenemet le 0áz most gyüjtöttem város ra el adtam a legjobb kalapomat hogy legyen lóvém és erre le 0ázta:s:S:S:Slécci segitsetek!!


Valószínű, hogy valaki párbajban kiütött. :shootout: ez pech. Gregori :D
 

DeletedUser

Vendég
Dumálda

Sziasztok!Jöttem én is dumálni!Én is Arizona-i vagyok!:D
 

DeletedUser2805

Vendég
...

bocsi, egy haveromat bannolták, azt szeretném kérdezni, hogy miért?:(
a neve: Averengzo
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kerestem a topikok közt Mugridge (Kalandra fel) leírását.Valaki tudna segíteni?Nehéz megcsinálni ezt a kalandot?Valaki tud egy linket,ahol nyomon követhető a vég kifejlett?Mit ad cserébe,és kerülhetek-e veszélybe...stb.

Köszike előre is Nektek! :)

Üdv:
Csillaglady
 

DeletedUser

Vendég
tag keresés

Keressétek meg arizónán a Best Western Hotelt ,de ha egyik tagot letámadod a kkor :shootout:piff puff meghaltál:shootout::cowboy::shootout:
 

DeletedUser12366

Vendég
figyeljetek. jo pénzszerzési lehetőség van,több 10 ezret zsebelhetsz.Irj tg-t az arizonán nekem és leirom tg.-ben.
:gengszter:
 

DeletedUser12903

Vendég
Találtam 1 athost:)Szerintem arizona szerveren én vagyok a 3. ember aki talált ha nem igy van akkor irhattok nyugodtan:rolleyes:

[spoil]
nvtelenjk.png
[/spoil]:D
 

DeletedUser12146

Vendég
kankalin

Üdv kankalin!

Nem tudod mikor indul a v10(briscoe)

Köszi a választ.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kicsit tapasztalatlan újonc vagyok Arizonában. A küldetéseim elején járok, és rögtön fenn is akadtam. Hol és hogyan és mikor lehet fenyőfát és tüzifát valamint szenet szerezni?

Köszi előre is!
 

DeletedUser13044

Vendég
Hát hányas szintű vagy, milyen karaktertípus és milyenek a képességeid...fenyőfát és tüzifát nem lehet sehogy sem szerezni tudomásaim szerint...
 
Fent