Arizona Dumálda

DeletedUser12826

Vendég
sziasztok két kérdésem is lenne
1. mire kell raknom hogy a kincskeresés megjelenjen nekm ?
2. megtaláltam a térkép 3.-ik darabját mennyiért lehet eladni ?
a válaszokat köszi
 

DeletedUser

Vendég
segitség

szeretnék lakosokat vasvár városomba de nem tudom hogyan kell toborozni segítsetek kösz
 

DeletedUser13538

Vendég
Sziasztok! 28-as szintű vagyok, hódcsapdát kellene találnom, de a kis térképen nem találok hódvadászatot (Buffalo-ban ez adja) . Hogyan szerezzek??
 

DeletedUser

Vendég
Hali

Az lenne a kérdésem, hogy a Téli sállal milyen kalandokat lehet csinálni? Persze csak ha lehet..
Vagy egyáltalán mire való?
Előre is köszi

Snipp
 

DeletedUser

Vendég
Azz csak egy kuriózum, nincs vele külön munka. Viszont jól néz ki a hátizsákodban. Ezért veszik a piacon az üveggolyót, meg a használhatatlan szenet.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek! Ha valakit érdekelne egy város szabadon átvehető. Akit érdekelne az markuram néven megtalál Arizonában:)
 

DeletedUser13690

Vendég
zsola2121eredeti hozzászolása:

szeretnék lakosokat vasvár városomba de nem tudom hogyan kell toborozni segítsetek kösz

rányomsz egy játékos profiljára.utána kihozza képét cuccait stb.Ezután rányomsz a meghívó küldésére és már el is küldte.utána a meghívott játékoson múlik ,hogy elfogadja-e vagy nem.ha elfogadta akkor csatlakozott a városhoz.

Elötte tanácsos kiépíteni a lakóházakat.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözlök mindenkit.Építőmunkást és lakosokat keresek,szint és karakterosztály nem számít .Városom:LF Rip City .Mindenkit szívesen látok.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Én a SPE szövetség tagja és a Spem Non Moritur város tanácsosa vagyok.
Ez úton is szeretnék meghívni titeket (kik nem tartoznak városhoz, vagy tartoznak, de már nem szeretnének ott maradni) a városunkba.
Ide főként erődharcosokat és párbajosokat várunk.
Ha csatlakozol hozzánk, akkor nem szenvedsz többet pénz és tp hiányban, mert elég gyakoriak a harcok manapság.
Ha úgy érzed, hogy jó erődharcos illetve párbajos karaktert viszel, akkor jelentkezz!
Mindenkit szívesen várunk!

SCREAM néven találsz meg. Csak dobj egy tg-t és már megy is a meghívó!


.
 

DeletedUser14010

Vendég
Üdv
Az első kalandot csinálom Kis Sasnak nem sikerült pulykát lőni ezért levettem az összes zöldfülű cuccom és most hiába veszem fel őket, hogy folytassam inaktív marad. mi van ilyenkor????
 

DeletedUser

Vendég
Csak nekem nem megy Arizona? :whistle: bejelentkezek oszt semmi, valaki nem tudja miert? Nem mutat semmi kepet csak az opciokat.
 

DeletedUser

Vendég
:shootout:Sziasztok!!:shootout:

Arizonában a FarkasFalka területén található Fight Club városalapítója vagyok.
Városomba várom minden olyan játékos jelentkezését, aki katona :észak: vagy párbajhős:cowboy: vagy valamelyik szeretne lenni a kettő közül. Minden épület maximumra van fejlesztve. Kezdő karakterek jelentkezését is örömmel:D várom.
A játékban Csabipool néven játszom!!! Küldj egy üzenetet és érkezik a meghívód.
Egyéb információkat a város üzenőfalán fogsz találni.

Üdv: Csabipool
 

DeletedUser

Vendég
Western City

Üdv!

Western City város egyik városalapítója vagyok. Ha akarsz csatlakozni írj nekem vagy K.Zoli10-nek és ha elfogadjuk a kérelmed, megy a meghívó. Aki az első háromként csatlakozik, nyereményben részesül! Ideiglenes adófelmentést vagy pénzt nyerhet. Munkások előnyben!

zk22
 

DeletedUser

Vendég
Hernando Kardja (Az Átok)

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne,hogy nektek sem tűnt el ez a kaland,hogy Pusztítsuk el a kardot?
Én nem szeretném 500Tp-ért elpusztítani,hamarabb adom inkább el a piacon,de ez csak az Én privát véleményem. :whistle:
Kérlek írjatok,köszönöm.

Üdv:
Csillaglady
 

DeletedUser2234

Vendég
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne,hogy nektek sem tűnt el ez a kaland,hogy Pusztítsuk el a kardot?
Én nem szeretném 500Tp-ért elpusztítani,hamarabb adom inkább el a piacon,de ez csak az Én privát véleményem. :whistle:
Kérlek írjatok,köszönöm.

Üdv:
Csillaglady

Szerintem amíg a birtokodban van a kard, vagy el nem pusztítod, az ott marad :) De szerintem ne add el a kardod, ki tudhatja, hogy a jövőben milyen küldit tesznek be ez mellé, vagy esetleg még nem tudunk róla, de már van ilyen :D Én erre várok :D
 

DeletedUser

Vendég
Szia Csillagtalan Éj!

Köszi a gyors választ!!!Megfogadom a tanácsod,sosem lehet tudni végül is... :D
 

DeletedUser

Vendég
Toborzó felhívás!!!!

Sziasztok!
Toborzó felhívás!!!!

Minden kedves aktív Arizona játékosnak szeretném felhívni a figyelmét,az újonnan alakult aktív,lelkes,jó humorú: Csillagzóna Szövetségünkre!!! :D
Várjuk Erődharcos,vagy Párbajos pontozású tenni akaró játékosok jelentkezését!;)

Keresd Telegramban:

Csillaglady-t,a Csillagbunker városában,mint Város,és Szövetség Alapítóját,vagy

Vandorzenesz-t,a Vándor Land városában!!!

További jó játékot kívánok Nektek!!! :)
 
Fent