Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
Western Land

Western Land városunk továbbra is várja az újabb tagokat. Még nincs teljesen kiépítve, de a fontosabb épületek igen. Csatlakozz te is! Meghívóért keress engem vagy zk22-t.
 

DeletedUser

Vendég
órák óta nem megy!!! fújhatjuk az esti erődharcokat mert a védők a közelben vannak oda érnek mi meg a támadók messzebbről megyünk így nem érünk be!!! nem a pénz miatt... mert az kibírható inkább a TP vesztés stb. a gond
 

DeletedUser11414

Vendég
Na most evvel azok járnak rosszul, akiknek ma jár le egy licit és így nem tudnak az utolsó pillanatban pénzt tenni az adott tárgyra! :no:
 

DeletedUser

Vendég
órák óta nem megy!!! fújhatjuk az esti erődharcokat mert a védők a közelben vannak oda érnek mi meg a támadók messzebbről megyünk így nem érünk be!!! nem a pénz miatt... mert az kibírható inkább a TP vesztés stb. a gond

Az esti harc, ha nem gyógyúl valszeg random lesz. Én nem látok sem erődöt sem várost megjelenni. Aki a közelben van sem tud elmenni az erődig, ha a hiba előtt nem indult el, és nincs bent az erődben. Aki bent van talán harcol random, talán nem. Viszont valószínűbb a nem harcol, mert semmilyen parancsot nem fogad a szerver.
 

DeletedUser

Vendég
Az esti harc, ha nem gyógyúl valszeg random lesz. Én nem látok sem erődöt sem várost megjelenni. Aki a közelben van sem tud elmenni az erődig, ha a hiba előtt nem indult el, és nincs bent az erődben. Aki bent van talán harcol random, talán nem. Viszont valószínűbb a nem harcol, mert semmilyen parancsot nem fogad a szerver.

Akkor téged ezekszerint beenged. na ez egyre furább
 

DeletedUser13293

Vendég
Meg azok jártak rosszul (saját magam is) akik a héten kezdték el a portyát:)
Amit csak szerdán lehet elfogadni kaland , tolódik egy héttel...:mad:
 

DeletedUser14307

Vendég
Az fain, hogy titeket beenged, nekem meg váratlan hibáról fecseg:D

Igen a portyázók cumiznak...

Feltételezem szeróidő visszaállítás lesz, így a többiek annyira nem szívnak, persze aki függő...:)

Fél nap nem volt elég hogy helyretegyék, amit elbénáztak... Azért fura, hogy arizóna nem elérhetősége után colo is frissítve lett, és ott nincsenek ilyen bakik... Széthullott v9? Esetleg ma még fel tudok lépni?
 

DeletedUser14811

Vendég
Sziasztok!

Mikor tudunk legközelebb belépni?
Jó lenne tudni!:)
Köszi!:mad:
 

DeletedUser11212

Vendég
Erődöt létrehozni hogyan kell?

:shootout: Szponzor
Nem lehet, csak ha elfoglalod valamelyiket a városoddal, vagy barátaiddal =)
Minden szektorban van erőd, de csinálni nem lehet őket, csak az alapot fejleszteni...
Ennyi:laugh:
 

DeletedUser13286

Vendég
Arizona teljesen bekattant már szinte idegesítően semmit nem lehet csinálni mivel azt írja hogy épp erődben harcolsz :mad:
 
Fent